Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

The game we love to hate...

Πάντως δε νομίζω ότι, συγκριτικά με άλλες εταιρίες πάντα, μπορούμε να κατηγορήσουμε τη DICE για φιλοχρηματική πολιτική ή αισχροκέρδεια. Και καλές τιμές έχει, και λογικές, oύτε συνδρομές για το Online.

:T::T::T:

εμενα δεν μου αρεσουν οι χαρακτηρισμοι: δεν σου αρεσει ρε φιλε κατι; καποιο οπλο, καποια πιστα, καποιο οχημα κτλ;;

ΟΚ, καντου κριτικη, γραψε τη γνωμη σου αλλα οχι να βριζεις οσους τους αρεσει...

δεν σου αρεσει το metro, το νορμαλ mode, το rush, το οτιδηποτε; με γεια σου με χαρα σου... γιατι πρεπει να με λες παιδακι, noob, fanboy του CoD και διαφορα αλλα κοσμητικα; περι ορεξεως: κολοκυθοπιτα... :p

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει οπλο αντιστοιχο της AEK ή του M16 των assaults για τους engineers και τους supports? δεν εχω βρει ακομα οπλο που να με βολευει σε αυτες τις κλασεις και γι' αυτο τις αποφευγω...

τι συνιστατε;

αυτη τη στιγμη παιζω με M4 για engineer που δεν μου αρεσει ομως (δεν εχω ομως foregrip), εχω δοκιμασει και το ump πως το λενε αλλα και παλι δεν με βολευει οσο η (ακατανικητη για μενα) ΑΕΚ... :nothing:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει οπλο αντιστοιχο του AEK ή του M16 των assaults για τους engineers και τους supports? δεν εχω βρει ακομα οπλο που να με βολευει σε αυτες τις κλασεις και γι' αυτο τις αποφευγω...

τι συνιστατε;

αυτη τη στιγμη παιζω με M4 για engineer που δεν μου αρεσει ομως (δεν εχω ομως foregrip), εχω δοκιμασει και το ump πως το λενε αλλα και παλι δεν με βολευει οσο το (ακατανικητο για μενα) ΑΕΚ... :nothing:

Σε engineer, μιας και support δεν πολυπαίζω, χρησιμοποιώ κυρίως SCAR, G53 (οπλάρα) και G36C. Με Holo/Foregrip/heavy barrel ή silencer, εκτός εξαιρέσεων που παίζω με 4x scope. Μετά Μ4(Α1) και AKS-74u. Attachment πάνω-κάτω τα ίδια.:T:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]

Χμμ εγώ πάλι, ίσως επειδή δεν πρόλαβα να παίξω πολύ BC2,και δεν το έχω βαρεθεί απλά πλέον το έχω ξεσυνηθίσει. Τα 50 ευρω οκ, ήταν απλά ένας τρόπος για να περάσω αυτό που ήθελα αλλά σε οποιαδήποτε λογική τιμή το βγάζανε θα το αγόραζα. Σχετικά με τα bugs στα οποία αρκετοί αναφέρονται στις 350+ ώρες που έχω συμπληρώσει μου τη σπάνε μεν αλλά δεν με ενοχλούν ιδιαίτερα. Απλά αλλαγή τοπίου θέλω καθώς το gameplay μου αρέσει πάρα πολύ.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

SCAR, και G36C.

(μη με κραξετε) αυτα τα εχω στο MW3 και μου αρεσουνε (εκει), θα τα δοκιμασω... :p

προς το παρον ειμαι σχεδον ετοιμος να ξεκλειδωσω το foregrip για το M4A1 και ελεγα να εμενα λιγο σε αυτο μηπως με το foregrip στρωσει λιγο...

με το G3A3 εχω ριξει στον στρατο (στο κεντρο, back in '87... :p) και ειναι το μονο οπλο απο αυτα που εχει το παιχνιδι που εχω πιασει στα χερια μου, πολυ πλαστικουρα και πολυ ασχημο σε σχεση με το FN που ειχαμε στο ταγμα και ητανε ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ: ολομαυρο, γυαλιστερο με πανεμορφες τρυπες εξαερισμου και ευκολο στο λυσιμο (με κλειστα ματια) και το λαδωμα :p

μπορει να φαινεται απιστευτο αλλα στις βολες στο στρατο, ημουνα πιο ευστοχος απο οτι στο BF3 (ετσι λεει στο paybook...) LOL

βεβαια στο paybook λεει οτι εριξα και χειροβομβιδες αλλα δεν εχω δει στην ζωη μου χειροβομβιδα απο κοντα... :p

αν εχετε υπομονη και ωρα, ριξτε μια ματια στα οπλα μου και δωστε κανενα tip...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

(μη με κραξετε) αυτα τα εχω στο MW3 και μου αρεσουνε (εκει), θα τα δοκιμασω... :p

η αισθηση των οπλων στο mw3 ειναι απλα αισχρη,δεν τιθεται θεμα συγκρισης,δλδ και γω εχω αδυναμια σε καποια οπλα,αλλα στο mw3 ξενερωσα.

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

παικτουρα! :T:

τα πιο απολαυστικα kills

@ 2:50 -> στον οδοντιατρο (οσοι εχουμε φαει τροχο, καταλαβαινουμε...)

@ 3:30 -> double kill στους mav riders

:p

@ gbak: εχεις δικιο, αλλα συγκρινουμε μηλα με πορτοκαλια.

απο τη στιγμη που μπηκα στο BF3 (το οποιο τρολαρα ασχημα σε αλλο φορουμ, μεχρι να το δοκιμασω και να κανω την πιο ευχαριστη κολοτουμπα) εχω παιξει το πολυ δεκα λεπτα ΜW3 γιατι νιωθω σαν να κατεβαινω απο το αεροπλανο και ανεβαινω στο καροτσακι για τα ψωνια της λαικης...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει οπλο αντιστοιχο της AEK ή του M16 των assaults για τους engineers και τους supports? δεν εχω βρει ακομα οπλο που να με βολευει σε αυτες τις κλασεις και γι' αυτο τις αποφευγω...

τι συνιστατε;

αυτη τη στιγμη παιζω με M4 για engineer που δεν μου αρεσει ομως (δεν εχω ομως foregrip), εχω δοκιμασει και το ump πως το λενε αλλα και παλι δεν με βολευει οσο η (ακατανικητη για μενα) ΑΕΚ... :nothing:

Ξεκλειδωσε το G53 απο τα karkand οπλα και δε θα χασεις πατριδα. Βλεπω θες ακομα μονο 1 kill με repair torch... piece of cake :p

Εγω το G53 το παιζω με cobra-forgrip-silencer και μ'αρεσει αρκετα. Βεβαια σε μεγαλες πιστες βαζω και heavy barrel εννοειται αλλα περισσοτερο silencer γιατι οπως και να το κανουμε η "ησυχια" στο game ειναι χρυσος :p

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια εδω: BF3 fixes - Steam Users' Forums

ισως δεις το προβλημα σου και την λυση του.

αν δεν βρεις ακρη, ανεβασε ενα screnshot απο τον κωδικο λαθους που σου βγαζουν τα windows και θα το ψαξουμε μαζι...

Ευχαριστώ πολύ .Θα το μελετήσω.Θα μπορούσε κάποιος να μου θυμίσει έναν screen shot capture r ?

Link to comment
Share on other sites

(μη με κραξετε) αυτα τα εχω στο MW3 και μου αρεσουνε (εκει), θα τα δοκιμασω... :p

προς το παρον ειμαι σχεδον ετοιμος να ξεκλειδωσω το foregrip για το M4A1 και ελεγα να εμενα λιγο σε αυτο μηπως με το foregrip στρωσει λιγο...

με το G3A3 εχω ριξει στον στρατο (στο κεντρο, back in '87... :p) και ειναι το μονο οπλο απο αυτα που εχει το παιχνιδι που εχω πιασει στα χερια μου, πολυ πλαστικουρα και πολυ ασχημο σε σχεση με το FN που ειχαμε στο ταγμα και ητανε ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ: ολομαυρο, γυαλιστερο με πανεμορφες τρυπες εξαερισμου και ευκολο στο λυσιμο (με κλειστα ματια) και το λαδωμα :p

μπορει να φαινεται απιστευτο αλλα στις βολες στο στρατο, ημουνα πιο ευστοχος απο οτι στο BF3 (ετσι λεει στο paybook...) LOL

βεβαια στο paybook λεει οτι εριξα και χειροβομβιδες αλλα δεν εχω δει στην ζωη μου χειροβομβιδα απο κοντα... :p

αν εχετε υπομονη και ωρα, ριξτε μια ματια στα οπλα μου και δωστε κανενα tip...

Τελικά παίζουμε αρκετοί παππούδες -πατεράδες. λολ

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε τελικά ποιό είναι το καλύτερο πρόγραμμα για video...; Θα αρχίσω να το χρειάζομαι... :...:

Davamand Peak, attacker, τελευταίο στάδιο:

Κάνω spawn σε teamate, που οδηγεί το Little Bird, με Μ40 & 3.4Χ.

Μας κυνηγάει το ρώσσικο ελικόπτερο. Σημαδεύω τον οδηγό και του κάνω hs :p

Τα θέλω αυτά να τα δείχνω στα εγγόνια μου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.