Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] τελικα φισκα ειναι ακομη ο serverακος :dance3:

Ασχετο αλλά τελικα ουτε ταξι πηρα και κατεβηκα και σε λαθος σταση γυρνωντας :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Προς Tanks/Apc's drivers

Eκει που ειναι γυρισμενο το κεντρικο κανονι του οχηματος εκει θα σας βγαλει οταν επιχειρησετε

να βγειτε απο το οχημα.Παραδειγμα: κοιταει το κανονι δεξια,δεξια θα βγειτε.

Την επομενη φορα που θα προσπαθηστε να φτιαξτε το οχημα σας να ειστε καλυμενοι ;)

Link to comment
Share on other sites

Printscreen και μετά ανοίγεις paint και paste την εικόνα

Περι του Printscreen οποτε πατατε το κουμπακι η φωτογραφια αποθηκευετε αυτοματα στο

directory του παιχνιδιου... "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3"

prtscn.png

Link to comment
Share on other sites

ολοι οι amdin τα πινατε χθες μαλλον!!

εγινε της π...ς με τα mortar, πρεπει να μαζεψα καμια 20αρια deaths απο δαυτα.

το αστειο ειναι οτι ολοι γραφανε στο chat ''mortars forbidden'', '' απαγορευονται τα mortar '' κτλ και απανταει ενα τυπος '' my friend stop mortar is a joke hahahah''

ειδικα εναν τυπο που το ειχε παρακανει τον κυνηγουσα σε ολη την πιστα μονο και μονο για να τον μαχαιρωσω:triniti: ασχετα με το ποσα deaths εκανα τον πέτυχα και του πηρα τα dogs!!

Link to comment
Share on other sites

Κανένας admin? Γίνεται του mortar το κάγκελο!

Επίσης για μαζωχτείτε να παίτσουμε!:):triniti:

Εχω το procon πάντα ανοιχτο(ειμαι δεν ειμαι μεσα στο παιχνιδι). Οποτε ξερετε, λετε ονοματα και πανε για καφεδακι σε αλλη παραλια
BAZO for Life και τα μυαλά στα κάγκελα :T:

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Εσύ τώρα τί δουλειά έχεις εδω; :hmm:

Υποτίθεται θα γινόσουν κάρβουνο με ΜΕ3 :p

Επαιζα μεχρι τις 7 το πρωι...καψιμο λεμε :magic:
ολοι οι amdin τα πινατε χθες μαλλον!!

εγινε της π...ς με τα mortar, πρεπει να μαζεψα καμια 20αρια deaths απο δαυτα.

το αστειο ειναι οτι ολοι γραφανε στο chat ''mortars forbidden'', '' απαγορευονται τα mortar '' κτλ και απανταει ενα τυπος '' my friend stop mortar is a joke hahahah''

ειδικα εναν τυπο που το ειχε παρακανει τον κυνηγουσα σε ολη την πιστα μονο και μονο για να τον μαχαιρωσω:triniti: ασχετα με το ποσα deaths εκανα τον πέτυχα και του πηρα τα dogs!!

Ε, ενταξει ετυχε μια μερα να λειπουμε ολοι. Δεν συμβαινει καθε μερα :)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες,άμα στο campaing το λαπτοπ βγάζει 35-40 fps average θα βγάζει πάνω κάτω τα ίδια και στο mp??Ρωτάω γιατί άμα ισχύει αυτό ψήνομαι άπειρα να το πάρω.

Kανείς δεν έχει παίξει το campaing ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Kανείς δεν έχει παίξει το campaing ρε παιδια?

δεν νομίζω να έχεις την ίδια απόδοση, αρκετοί χάρτες στο mp είναι πολύ ανοιχτοί με μεγάλο LOS + οι υπολογισμοί που απαιτούνται (αφού παίζεις με άλλους <=63 παίχτες).

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να έχεις την ίδια απόδοση, αρκετοί χάρτες στο mp είναι πολύ ανοιχτοί με μεγάλο LOS + οι υπολογισμοί που απαιτούνται (αφού παίζεις με άλλους <=63 παίχτες).

Οπότε τρώω άκυρο εε? Πάντως το bfbc2 τρέχει νερό στα medium χωρίς aa. Λέω να το δοκιμάσω.Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω στην καλύτερη τιμή?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.