Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Χάος στο Bazo...

λέω πριν λίγο: "mortar is not allowed. it's a rule."

και παίρνω την απάντηση: "rules exist only when admins are online."

γου-του-φου δηλαδης? τον όλοι κράζανε 2-3 ατομα με μορταρ και αυτοι το χαβα τους...:hang3:

ημουν κι εγω εκει!!!:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια παράκληση θέλω να κάνω για τα Mortar.

Αφού είναι No Mortar ο server και οι περισσότεροι φυσικά και δεν διαβάζουν και δεν καταλαβαίνουν NO MORTAR! βάλτε ένα ωραίο Plug in, Που όταν κάποιος σκοτώνει με Mortar να του βγαίνει ένα ωραίο KILL (με BAD LUCK) και πάνω στο chat να λέει Lazy Dog no mortar.

Δηλαδή το να παρακαλάμε να είναι ένας [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] για να μπορέσει να τους κικάρει γιατί μέχρι τότε έχουν φάει άλλα 15 άτομα.

Και άμα χρειάζεται λεφτά βρε παιδί μου (επειδή δεν γνωρίζω πως λειτουργεί το σύστημα) να τσοντάρουμε όλοι από κάτι να τελειώνει η δουλεία.

Σήμερα δηλαδή από της 4ης που παίζω έχει παραγίνει το κακό.

Και για το BC2 αξίζει να το αγοράσεις τώρα? εγώ το έχω σε PS3 Βασικά εκεί έπαιζα πάντα εδώ και 4 χρόνια ότι παιχνίδι και αν έβγαινε. υπάρχει κίνηση να θυμηθούμε μία τα παλιά?

Βρε αγορι μου αφου τα εχουμε πει....δεν μπορουμε να κανουμε τιποτις αν δεν αποφασισει η DICE να ξεχωρισει τα "kills"...

Λες να μου αρεσει εμενα να κανω alt+enter ανα 2 λεπτα για να διωξω καποιον; Υπομονη....για λιγο καιρο ακομη θα μας εχετε αναγκη τους admin :p

Link to comment
Share on other sites

lol, δεν υπάρχει αυτό, έπαιζα damavand peak και είχα καμπερώσει σε αυτές τις "γέφυρες" έξω από το tunnel. Ξαφνικά έρχεται χωρίς να το θέλει ένα little bird κατά πάνω μου(ερχόταν με στροφή όχι ίσια) σκοτώνω τον οδηγό με το πιστόλι και το little bird με σκουντάει και πέφτω από την γέφυρα = suicide λόγο ύψους :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πιο πολλα bud luck απο εμενα δεν εχει ΚΑΝΕΝΑΣ ρε νεεεεεους!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NCHI_PBXRvk]Bruce Springsteen - Bad Luck - Live from Los Angeles - With Mike Ness from Social Distortion - 2009 - YouTube[/ame]

:p

fouthe, σορυ ρε φιλε, κι εσυ ομως μην στηριζεσαι σε εμενα οταν παιζουμε...:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρεται ένα φιλαράκι να αγοράσει BF3 key.Μπορεί να κάνει install το game απο το DVD μου και να φτιάξει account με το key του, έτσι... ;

Αυτό είναι legit;

http://cdkeysmarket.com/battlefield-3-cd-key-buy

btw Πότε γυρνάμε σε conquest; :p

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το κατεβασει και μεσω origin αλλα γινεται και αυτο που λες κανενα προβλημα.

Παιδες ενα like για το πρωτο του montage ειναι καλος teamplayer αλλα προπαντων καλο παιδι :)

[ame]

[/ame]

Σας ευχαριστω!!!

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Fun με το Μ98Β σε μια απο τις αγαπημενες μου πιστες..:triniti:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=YnhjRwDHyuU&feature=plcp&context=C4e07892VDvjVQa1PpcFOkBEcCHPvYpyolk3yfFkidkEOmY3UrjHY=]Battlefield 3 Damavand Peak Mayhem - YouTube[/ame]

και λιγο heli(love roadkills)

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρεται ένα φιλαράκι να αγοράσει BF3 key.Μπορεί να κάνει install το game απο το DVD μου και να φτιάξει account με το key του, έτσι... ;

εγω παντως, αν και αγορασα το DVD retail απο ραφι, εκανα εγκατασταση μεσω origin

πολυς κοσμος παραπονιεται για τον ιδιο λογο και για αλλα παιχνιδια της EA, αφου ακομα και αν εχει τα dvd τα παιχνιδια δεν εγκαθιστανται απο αυτο αλλα κατεβαινουν απο το origin...!!!

μια πιθανη λυση για να αποφυγεις το κατεβασμα (που ειδικα αν δεν εχεις 24αρι ιντερνετ μπορει να σου φαει ολη τη μερα) ειναι αυτη:

5. Origin Bypassing Disc Install and Downloading Instead

1. Update to the latest Origin Client

2. Exit origin (verify it is not running in task manager)

3. Insert disc 1 into your drive and wait for the autorun dialog box to appear and run setup( or run setup.exe from the disc)

4. Origin will pop up and log in.

5. Enter your code if prompted (and haven't done so already)

6. installation from disc should begin.

Note: that this will not work if you have a partial download already (it must be deleted). A patch is downloaded toward the end of disc installation.

EA Forums

να προσεξεις λιγο στη διαδικασια, γιατι αν προσπαθησεις να εγκαταστησεις απο το δικο σου dvd και σου ζητησει το key, πιθανοτατα αν βαλεις το key που αγορασες να μην το δεχτει (αφου το dvd σου εχει δικο του κλειδι)

στη συνεχεια αν πας μεσω origin με το νεο κλειδι, μπορει να σου πει οτι ειναι χρησιμοποιημενο. σεναριο λεω, δεν ειμαι σιγουρος, αλλα διαβαζοντας στο φορουμ του ΜΕ3 (το λινκ που δινω) και τα προβληματα που εχει πολυς κοσμος με τα νομιμα dvd που αγορασε, ολα τα περιμενω απο το origin...

το download manager της origin ειναι πολυ γρηγορο, αν εχεις 24αρα συνδεση σε 2-3 ωρες max θα εχει κατεβασει τα 15 GB του παιχνιδιου

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως, που έκανα δοκιμές με proxy για να το ενεργοποιήσω 27/10 αντί για 28/10 που ήταν κανονικά, οι οποίες δεν πέτυχαν και έτσι αναγκάστηκα να το εγκαταστήσω πάλι, παρόλο που έβαλα το DVD, ξεκίνησε να το κατεβάζει. Δεν έκανα την παραπάνω διαδικασία, αλλά κατάφερα να το σταματήσω και να το εγκαταστήσω από DVD.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, απο το DVD έκανε την εγκατάσταση αν και στην αρχή νόμισα οτι το κατέβαζε:hang3: γιατί έλεγε κάτι για kbits αν θυμάμαι καλά. Ακουγόταν όμως να γυρίζει το δισκάκι:T:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, απο το DVD έκανε την εγκατάσταση αν και στην αρχή νόμισα οτι το κατέβαζε:hang3: γιατί έλεγε κάτι για kbits αν θυμάμαι καλά. Ακουγόταν όμως να γυρίζει το δισκάκι:T:

Αυτο ακριβως...

Μπορει να λεει download και να δειχνει για kbits, αλλα την κανει την εγκατασταση απο το δισκακι...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] μισητή πίστα "Davamand Peak" καθώς ελάχιστοι κάνουν attack και το το 70% είναι sniper.....:getlost:

και στο firestorm που μπηκα λιγο χτες και επαιξα rush, η χαρα του sniper ητανε: ειχανε ξαπλαρει καμια δεκαρια πανω στα διυλιστηρια και στις ταρατσες και βαρουσανε οποιον εμφανιζοτανε στα ανοιχτα λιβαδια.

για να προσεγγισεις επρεπε να εισαι σε αρμα, αλλα αρματα δεν εβγαζε (ουτε ελικοπτερα)

firestorm χωρις οχηματα ειναι battlefield???? :hmm:

btw ανεβηκα χτες σαν gunner σε ελικοπτερο στο caspian και ο τυπος δεν πεταξε ψηλοτερα απο τα 5-10 μετρα για ενα ολοκληρο δεκαλεπτο, και συνεχως σε full speed... πολυ πιλοταρα, μερικες φορες νομιζα οτι ειμαι σε τζιπακι. ζαλιστηκα, σχεδον κοντεψα να παθω επιληψια :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως...

μου θύμισες την συνέντευξη ενός προέδρου ομάδας ποδοσφαίρου για έναν αγώνα που τα έλεγε τόσο μπερδεμένα και στο τέλος κατέληγε "Αυτό ακριβώς" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.