Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ιούνιο δεν έρχετε το close quarters? Eπίσης επειδή ειναι 370 σελίδες ποστς,μπόρει κάποιος να μου πει αν παίζει με τηλεχειριστήριο στο jet? Αν ναι,τι setup έχει κάνει στα buttons? Aς μου στείλει ενα screen!

Link to comment
Share on other sites

Ιούνιο δεν έρχετε το close quarters? Eπίσης επειδή ειναι 370 σελίδες ποστς,μπόρει κάποιος να μου πει αν παίζει με τηλεχειριστήριο στο jet? Αν ναι,τι setup έχει κάνει στα buttons? Aς μου στείλει ενα screen!

αν εννοεις με gamepad, το BF3 εχει ηδη προρυθμισμενα τα buttons, τα αλλαζεις κανονικα οπως θα αλλαζες του πληκτρολογιου αν δεν σε βολευουν...

κατεβασε το BF3 SE (που ειναι must για τις ρυθμισεις γενικοτερα) και θα κανεις την δουλεια πολυ ευκολοτερα

Link to comment
Share on other sites

Επίσης AUG + LSAT

προς το παρόν, i'll pass (εκτός και αν το βγάλουν 7 ευρώ σαν το vietnam)

ACW-R-http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Combat_Rifle

MTAR-21-IMI Tavor TAR-21 - Wikipedia, the free encyclopedia

L86A1-SA80 - Wikipedia, the free encyclopedia

AUG-Steyr AUG - Wikipedia, the free encyclopedia

LSAT-http://en.wikipedia.org/wiki/LSAT_light_machine_gun

Spas-12-Franchi SPAS-12 - Wikipedia, the free encyclopedia

Scar-L-FN SCAR - Wikipedia, the free encyclopedia

Edit.

Executive producer Patrick Bach says a huge patch featuring several requested tweaks is going through certification right now with Microsoft and Sony, and the studio plans to roll out a server rental program in the coming months

To keep these more intimate encounters from feeling overcrowded, DICE is also dropping the player count. Sorry PC players, but there are no 64-player matches in this expansion pack.

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2012/03/13/battlefield-3-gets-up-close-and-personal.aspx

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω καλα....μετα απο 1139 ωρες στο MW2 θα ξαναγυρισουμε εκει?????

πανω που ειχα βρει τον δρομο μου τον ξαναχανω:shout::shout::shout::shout::shout:

μηπως θα βαλουνε και nuke γτ στο MW2 εχω βγαλει καμμια 15αρια:p:P:P:P:P:P

Έγινε επεξεργασία από fOuThErEpErGR
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται ακομα για αγορα, εχει βαλει προσφορα το origin μεχρι 19/3, ολους τους τιτλους 50% κατω.

Οποτε εχουμε:

Battlefield 3

Battlefield 3

24.99 €

Battlefield 3 Back to Karkand

Download Battlefield 3 Back to Karkand Expansion Pack - EA

7.49 €

Link to comment
Share on other sites

Από bugs, άλλο τίποτα. Θεύμασε :

Πενταθέσια squad

bf32011-12-1222-23-06-65.jpg

Η ομάδα Α είναι πλήρης με 3 παίχτες

bf32011-11-2800-13-06-94.jpg

Διθέσια Α-10 και F18, παρεούλα με τους [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

bf32011-12-0500-15-13-25.jpg

bf32011-11-2800-11-39-42.jpg

HC mode, Chuck don't need no guns

bf32011-12-2400-14-39-92.jpg

Απέθαντοι οχθροί

bf32012-01-0922-14-15-99.jpg

Τα ραδίκια ανάποδα

bf32012-01-1001-04-32-07.jpg

Πόσα patch χρειάζονται για να διορθώσουν αυτό???

bf32011-12-1222-22-41-97.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ SoFGR:

γρηγορη, σορυ που δεν σου απαντησα μεσα, για καποιον λογο δεν εγραφε το πληκτρολογιο στο chat αδερφε ...

θα σου απαντησω ομως, για να μην μεινεις με την απορια: οχι φίλε.

για πες μας ομως εσυ που... ξερεις: ειναι καλα;;;; ή μηπως βγαζει προβλημα στα λαιμα και στις αμυγδαλιες μετα; ^^:rofl:

ΥΓ: tip απο noobα: προσεξε οταν κανεις πτωσεις απο ελικοπτερα, μπορει να ανοιξει το αλεξιπτωτο αλλα δεν ξερεις ποτε που θα προσγειωθεις.... καλυτερα να μενεις on board μεχρι τελους, ειναι πιο ακαριαιος ο θανατος ετσι και δεν καταλαβαινεις τιποτα... :p :P

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Battlefield 3 Gets Up Close And Personal - Features - www.GameInformer.com

With no vehicles or large open expanses, these maps will be popular Team Deathmatch destinations, but Bach says all four maps support every pre-existing gameplay mode, plus a brand new one the studio isn't revealing just yet. To keep these more intimate encounters from feeling overcrowded, DICE is also dropping the player count. Sorry PC players, but there are no 64-player matches in this expansion pack.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

Μα διαφορετικά δεν θα δούλευε το destruction 2.0 :rofl:

εδιτ: Στο μεταξύ ακόμα και στο βίντεο φαίνεται ξεκάθαρα σε ποιους απευθύνονται οι μάπες ( χαχα τυχαίο ?). RPG noobs και hrapa hrupen noobs!! Τλκ μου φαίνεται DLC με όπλα είναι και ξεκλειδώνει όποιος θέλει τα maps :p

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

[trolling]

plus a brand new one the studio isn't revealing just yet.

:dance3: FAQ yeah! ριξτε μεσα τα ζομπις και τα kill confirmed να γουσταρουμε!!!! :p

χαιρομαι που η DICE επιτελους ακουει τι θελει η κοινοτητα (του MW3 και μας δινει το CoD με frostbyte 2) :p:p:p[/trolling]

μονο μην βαλουν κανενα perk με πυρηνικη βομβα γιατι θα εχουμε κυρωσεις απο τον ομπαμα στον shooterakis....

Τλκ μου φαίνεται DLC με όπλα είναι και ξεκλειδώνει όποιος θέλει τα maps

μπραβο EA, να το κατεβασω θελω δεν θελω, σαν το B2K...

μηπως τα παιρνει απο εταιριες που δεν φτιαχνουν SSD??? :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει για ποιό λόγο συμβαίνει το παρακάτω;

Nvidia drivers + Battlefield 3 multi

285.62 => 20-30 fps

295.73 => 40-50 fps

296.10 => 20-30 fps

Οπως καταλαβαίνετε μιλάω για την απόδοση με τους 3 τελευταίους drivers της Nvidia.

Τα settings μου μένουν ίδια με κάθε δοκιμή, το μόνο που αλλάζει είναι οι drivers.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.