Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Έχεις δίκιο, και ο [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] έχει πολύ καλά στατιστικά. Όλοι οι φονιάδες μαζέυτηκαν στον ΒΑΖΟ, γι'αυτό δεν γεμίζει ο server

Ναι, πολύ καλά έχει ο [MENTION=3942]Grisos[/MENTION], αλλά εγώ εννοούσα ότι έχει πάθει πλάκα με τον Greek_Killer21 :p

Όσον αφορά τους "φονιάδες", έχω φίλο εντελώς n00b που το πήρε κι επιλέγει να παίζει σε n00b-servers.

Δύο φορές που μπήκε ΒΑΖΟ, μου είπε ότι χάρηκε πολύ περισσότερο το παιχνίδι και ας τον σκότωναν.

Επίσης, μια φορά που μπήκα μαζί του για παρέα, με έσκισαν... Γιατί; Γιατί ήμουν μόνος μου. Καμία βοήθεια από την ομάδα, καμία υποστήριξη, δεν έκαναν spot, δεν έδιναν ammo, δεν έδιναν medikits και φυσικά δεν έκαναν revives. :hm:

Παίξαμε Damavant Peak, κατάφερα εύκολα να περάσω απέναντι αρκετές φορές, έπαιρνα τις σημαίες και μετά δεν έκαναν καν spawn εκεί για να τους κυκλώσουν...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν παρατηρήσεις καλύτερα τα στατιστικά του θα δεις ότι έχει τέτοιο kd διότι παίζει μόνο οχήματα. Σαν infantry δεν έχει κάνει και κάτι σπουδαίο. Προσοχή! Δεν λέω ότι δεν είναι καλός παίχτης. Απλά ότι οδηγάει η πετάει περισσότερο απ'όσο περπατάει. Έχει σχεδόν 3πλάσιες και πολλές φορές 4πλάσιες ώρες από εμένα στα οχήματα. Δεν είναι τυχαίο όμως που έχει τα μισά κεφαλάκια από μένα ;) Είναι θέμα γούστου καθαρά. Καλά στο choppering είμαι noobas δεν το κρύβω αλλά στα tanks που το έχω αρκετά, αν δεν έχω κατάλληλο crew δεν μπαίνω καν στο κόπο. Προτιμάω κεφαλάκια! (έρχεται και Πασχα γιαμ γιαμ :p)

Link to comment
Share on other sites

Update in progress
? Και σε PC σήμερα ?

Μη χαίρεστε...

PC #BF3 players: Battlelog will be down from 2 AM PST to 3 AM PST for maintenance (not patch - date ASAP). PC online will be unavailable.

Edit: [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] έχει κάποιο θέμα ο ΒΑΖΟ; Βλέπω στην υπογραφή μου 0/24 Operation Metro...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Μη χαίρεστε...

Στο battlelog ''Update in progress'' !!!

Είπα και εγω!!!

Έτσι όπως το έγραψε ο Master ........ νομισα ....... νηστικός καρβέλια ονειρεύεται που λένε.

The Battlefield Blog | Game Update will drop on the 27th of March for PlayStation 3. Xbox 360 and PC will come soon.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο patch ? εδω οι σονακιδες δεν μπορουν να παιξουν, ειπα να κανω ενα google search πιο πριν να δω feedback απτο patch που βγηκε σημερα και οριστε τι βρηκα :nothing:

PS3 BF3 1.04 update release time teased by DICE - ProductReviews

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] τον σεταρισα παλι....

Ρε παλουκαρια οταν αλλαζετε κατι στο Bazo στελνετε και ενα p.m εδω για να κοιταζω το πρωι αν ολα ειναι ΟΚ.....

Τωρα που ανοιξα το procon αλλα αντι αλλων ηταν ο σερβερακος. :shout:

Link to comment
Share on other sites

Τα είδα τα fixes! Έχει ένα νέο φρούτο που λέει Create A Match και View Matches που μάλλον δεν είναι έτοιμο. Το παράπονο :shout: : Αυτά τα ριμάδια τα dog tags πότε θα τα φτιάξουν να βλέπεις ρε αδερφέ μια λίστα με όλα τα θύματα και τα tags που έχεις συλλέξει από το καθένα. Μα πόσο δύσκολο μπορεί να είναι. Αφού έτοιμο το έχουν απλά έχουν τραγικό έως ανούσιο σχεδιασμό.

DICE come on we are dying to feel the little Dexter Morgan inside us :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22166]fiestanik[/MENTION]

Κάτσε να πάρει τα πάνω του ο serverakos γτ μόλις πρόσφατα συνήλθε από την προηγούμενη αλλαγή από conquest σε rush όπου χάσαμε αρκετούς παλιούς πιστούς. Επιπλέον έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο των πολλών νέων rank επειδή πέσανε οι τιμές του Battlefield, οπότε άμα μπει rush σου εγγυόμαι ότι δεν θα μπει καμία από τις καινούργες σειρές και θα τις χάσουμε. :p

Οπότε λογικά θα ξαναγίνει event αλλά άγνωστο πότε. :)

Link to comment
Share on other sites

Το παράπονο:

To πιό ομαδικό κομμάτι του παιχνιδιού (SOFLAM + JAVELIN) το χαλάνε... Θα μπορεί να αποφύγει με flares, ουσιαστικά αχρηστεύοντάς το τελείως... Αποφεύγει το lock με την αλευρόσκονη (© [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]), άαααμα το κλειδώσεις, θα πετάει και flares και άχρηστος ο πύραυλος...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι περιλαμβανε το update sto battlelog,αλλα τωρα που εριξα μια ματια ειδα το ping στο 37-39 ενω πριν ηταν ~50.δεν το λες και ασχημα...

αυτο βεβαια που με εξοργιζει περισσοτερο ειναι οτι βγαζει τους σερβερ απο τα favourites οποτε του καπνισει.αντε μετα να τους θυμηθεις και να τους ξαναβρεις...

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.