Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ρε παιδια τωρα τελευταια εχω πολυ lag στο παιχνιδι, δεν ειμαι σιγουρος αν φταιει το patch η οχι... επισης εδω και καιρο δεν εμφανιζεται το ping στο server browser, ενω αν καμια φορα εμφανιστει, μπορει τη μια να λεει 60ms και οταν του πατησω ανανεωση να λεει 250ms.... γιατι εχει το ping τοσο μεγαλη διακυμανση;;; (εννοειται βεβαια οτι μιλαω για europe region)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει φάει ένα κολλυμα και όταν πάω στα video settings παγώνει . Το είχα λύσει παλιά αλλά δεν θυμάμαι πως. Έχω βγάλει βάλει ξανά τους drivers αλλά το πρόβλημα παραμένει έχει κανείς καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=19329]Blackdemon[/MENTION]:

Το ίδιο αντιμετωπίζω καθώς και άλλοι συμφορουμίστες. Μετά το patch λίγο πολύ η κατάσταση είναι χειρότερη.

παλι καλα γιατι νομιζα οτι ημουν μονο εγω.... α, ρε ΕΑ, παλι μας χαλασες το παιχνιδι....:wall: αρα ο μονος τροπος για να παιξουμε ειναι να περιμενουμε να το διορθωσει ετσι;;;

Παιδιά έχει φάει ένα κολλυμα και όταν πάω στα video settings παγώνει . Το είχα λύσει παλιά αλλά δεν θυμάμαι πως. Έχω βγάλει βάλει ξανά τους drivers αλλά το πρόβλημα παραμένει έχει κανείς καμία ιδέα;

εχεις 64bit windows;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί παίζει κάποιο ρόλο [MENTION=19329]Blackdemon[/MENTION];

ναι, οταν το ειχα πρωτοπαρει κρασαρε ολη την ωρα και μολις περασα 64bit σταματησε... οτιδηποτε αλλο ειχα δοκιμασει ειχε αποτυχει...

Link to comment
Share on other sites

Απλά θέλει συνήθεια σε κάποια aspects του. Για παράδειγμα πλέον ξανασκέφτεσαι τη τακτική "χώνομαι και όσους πάρω" με LMG ή με ASS Rifle αφού πάιζει λόγω suppression να μη σκοτώσεις και κανένα. Εκτός αν ξεκινάς να ρίχνεις πριν βγεις :p

Τα sniper εμένα μου αρέσουν διότι πλέον με μεγάλες διόπτρες θέλει περισσότερο skill και να ξέρεις καλά το τυφέκιο σου ("This is my rifle.Without my rifle i am nothing." βλ. Jarhead). Επίσης με τις μικρές είναι απλά μαγεία. Οπότε noobakia στην άκρη του βουνου,ποταμόπλοιου,κρουαζιερόπλοιου κλπ απλά δεν θα πετυχαίνουν ούτε τυρανόσαυρο.

Ναι το MG36 του μαμήσαν τη μάνα και αν δει κάποιος τα stats μου θα καταλάβει ότι με πείραξε αρκετά :shout:

Αλλά βρήκα άλλο το οποίο μου φαίνεται και καλύτερο (βλ Μ249 + suppressor) :dance3:

Τώρα σίγουρα κάναν αρκετές μαμακίες με το patch βλ. suppression στο θεό, ελικόπτερα κλπ και άλλα που δε κάναν βλ mav (τσούχτρα κατά [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION])

Το άλλο που μου άρεσε ήταν η δημιουργία squads in game, η αύξηση των επιδόσεων (με τη κάρτα μου τουλάχιστον) και για κάποιο λόγο τα πιο εύκολα μαχαιρώματα (νομίζω έχουν αυξήσει λίγο την απόσταση που πιάνει).

Το ευχάριστο είναι ότι έχει εμφανιστεί νέα φουρνια παιχτών που σημαίνει πιο γεμάτος bazo αλλά και πιο πολλά tags :devil:

εδιτ: Α και φυσικά το magnum πραγματικά το κάνανε the most powerfull handgun int the world. Κλάψε ΑΕΚακι.... :p

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Τα sniper εμένα μου αρέσουν διότι πλέον με μεγάλες διόπτρες θέλει περισσότερο skill και να ξέρεις καλά το τυφέκιο σου

Να μας δώσουν και range finder τότε... :hm:

Επίσης με τις μικρές είναι απλά μαγεία.

Εχθές το απόγευμα, με M40 και 3.4x, πέτυχα τον Headcrab21 4 φορές κεφάλι (Bazaar, βάση Ε, ήμανε στο spawn, ήτανε στη στοά προς C/RU base). Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση που δεν πήρε χαμπάρι γιατί είναι πολύ καλός παίκτης για να κάτσει τόση ώρα στο ίδιο σημείο. Δε με άκουσε; Δεν τον πέτυχα; Μετά την 4η βολή, που εγώ δεν είδα hit registration σε καμία, γύρισε και μου έριξε μία hs και φυσικά με σκότωσε. Στο kill cam ήταν με 100%...

... και για κάποιο λόγο τα πιο εύκολα μαχαιρώματα (νομίζω έχουν αυξήσει λίγο την απόσταση)...

Αντίθετα, εγώ πλέον χάνω πολλά. Λογικό μεν, αν έχεις συνηθίσει μια απόσταση και στην αλλάξουν, να μην πετυχαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσες να τσεκάρεις το ηλεκτρονικό σου τσουτσούνι ε? Πακέτο... :p:innocent:

Οοοο Ναιιι...!!!

εδιτ: Α και φυσικά το magnum πραγματικά το κάνανε the most powerfull handgun int the world.

Καλα ενταξει,...το magnum απλα δεν παιζεται τωρα...

Το noob-αρανε αρκετα.

Πριν δεν το ακουμπαγα καν... 2 μερες τωρα παιζω μονο με αυτο...

Αυτοι που το δουλευαν συνεχως πριν το patch, πρεπει τωρα να κανουν party...

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το απόγευμα, με M40 και 3.4x, πέτυχα τον Headcrab21 4 φορές κεφάλι (Bazaar, βάση Ε, ήμανε στο spawn, ήτανε στη στοά προς C/RU base).

Την θυμάμαι την μονομαχία,και εγώ σου έριχνα με το L96,αλλά οι τρεις πρώτες δεν έκαναν register για κάποιο λόγο και μου έκανε και μένα εντύπωση.

Ίσως ήταν θέμα lag δεν ξέρω,ίσως το φ-φ-φ-φ-φανταστικό netcode της dice.:fist:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.