Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ο gbak μας ειχε λιανισει με το Μ1014 αλλα και παλι εισεπραξε μπολικο ατσαλι στο λαιμο του :p

:hehe: Tdm ειναι pure shooting γι αυτο το παω,συν το απεριοριστο μαχαιρωμα,βασικα η ομαδα μας γαζωνε..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό; Σε εμένα μια χαρά παίζει

...με τον Perc, τα 512ΜΒ onboard μνήμη και τους δύο SSD σε Raid 0

:rofl:

Ξες τι μου λεγε η γιαγιά μου γι αυτούς που έχουν 2 χιτώνες έτσι? :innocent:

Χρόνια πολλά κιόλας με υγεία κι όλα τ άλλα έρχονται! :T:

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Χθες πολυ χαρηκα παντως το TDM μεταξυ μας.

Ειδικα με τον Αλεξανδρο ειχαμε ωραια τετ-α-τετ αφου ειμασταν και οι δυο recon και οι "ντριπλες" εδιναν και επαιρναν.

Ο gbak μας ειχε λιανισει με το Μ1014 αλλα και παλι εισεπραξε μπολικο ατσαλι στο λαιμο του :p

Ναι όντως ηταν ωραία εχθές, θυμηθηκα bazo εποχές cod (αλλά χωρίς τις μεγάλες μορφες, virus, megalex,aoratoss,zervakis :p ).

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως ηταν ωραία εχθές, θυμηθηκα bazo εποχές cod (αλλά χωρίς τις μεγάλες μορφες, virus, megalex,aoratoss,zervakis :p ).

o Zervakis κυκλοφορει αναμεσα μας!!!!

Ο Βαηρος δεν λεει να ξεκολλησει απο το COD , ο μεγκαλεξ εχω να τον δω απο τοτε και ο Αορα τελευταια φορα

τρομαξα να τον γνωρισω ειχε σπασει στα γυμναστηρια και ειχε γινει σαν πορτιερης .

Πολλοι απο τοτε παιζουν, μη νομιζεις, αλλα κρυβονται :p

Link to comment
Share on other sites

o Zervakis κυκλοφορει αναμεσα μας!!!!

Ο Βαηρος δεν λεει να ξεκολλησει απο το COD , ο μεγκαλεξ εχω να τον δω απο τοτε και ο Αορα τελευταια φορα

τρομαξα να τον γνωρισω ειχε σπασει στα γυμναστηρια και ειχε γινει σαν πορτιερης .

Πολλοι απο τοτε παιζουν, μη νομιζεις, αλλα κρυβονται :p

Καλα κανει ο αγγελος :p αλλα μη νομιζεις δεν παιζει τόσο όσο επαιζε,

ο μεγκαλεξ λιωνει στο mw3 οπως ελιωνε και στο mw2...

o τασος ναι εχει λιωσει στα γυμναστηρια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

...φυσικα στο τελος θα μπαινει και απαραιτητη δοση totakeke γιατι απλα μπορουμε...

xaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxaxaXAXaxAXAXAxaXAXAXaxAXAXAxaXAXAxa

OK

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι ή ποιος είναι το/ο τοτακεκε; δώστε πληροφορίες στο λαό!!

Χθεσινή συζήτηση στον BaZo:

(T o Totokake, O οποιοσδήποτε άλλος)

Τ: Μάθατε ότι άνοιξε στη Θεσσαλονίκη Villabaffo?

Ο: Τι άνοιξε....;

Τ: Ψάχνω να βρω τον "χχχχ" σπόρο... θα γίνω πλούσιος.

Ο: Τι είναι αυτό, που θα το βρεις;

Τ: Μεγάλε, άλλο πράμα σου λέω, ανθεκτικός και φοβερό άρωμα

Ο: Τι σπόρος είναι αυτός;

Τ: Πως να πάω Θεσσαλονίκη όμως...;

Ο: Μα αν είναι να γίνεις πλούσιος, πήγαινε...

Ο: Ρε Totokake, πάρε κανένα perk

T: Θέλω να ξεκλειδώσω όλα τα όπλα του sniper πρώτα...

Τ: Μετά το SOFLAM, ξεκλειδώνει άλλο όπλο;

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά είναι λίγο κουκουρούκου;

Όσο πατάει η γάτα του [MENTION=400]astrolabos[/MENTION]...

btw, όντως υπάρχει Villabafo στη Θεσσαλονίκη... :wassat:

Villabafo: H είδηση για το πρώτο Coffee Shop στην Ελλάδα!

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι ή ποιος είναι το/ο τοτακεκε; δώστε πληροφορίες στο λαό!!:p

Κι εγώ την ίδια απορία είχα. Είναι μέχρι να μπεις στο voice μια μέρα και να περιμένεις να κάνει την εμφάνιση του ο καλλιτέχνης. Θα καταλάβεις πολλά.

Χθεσινή συζήτηση στον BaZo: (T o Totokake, O οποιοσδήποτε άλλος)........

:dance3::magic::wall::hang3::clap::smoke::help::baby::suicide::mamba::jester::banging::help1::haha::alien::pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω ρε George, δεν παίζω BF3 εδώ και 4 μήνες, όποτε με βλέπετε μέσα είναι για review που παίζω κανά 90λεπτο Caspian Border.

Έχω το B2K κλπ απλά δεν έχω παίξει καθόλου για να ξέρω και τους χάρτες του ( βασικά ούτε τους περισσότερους από το σκέτο BF3 δεν θυμάμαι, παίζει και να μην έχω παίξει κάποιον και από το βασικό game :p )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.