Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

αληθως!!και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα

(Αναστάσιος, Αναστασία, Τάσος, Αναστάσης, Τασία, Σία, Τατία, Τάσα, Τέσα, Τασούλα, Τασσώ, Ανέστης, Λάμπρος, Λαμπρινή, Λαμπρίνα, Λεωνίδης, Λεωνίδας, Λεωνιδία, Πασχάλης, Πασχαλίνα, Λίνα, Στασινός, Στασινή, Στασία, Στάσα, Στασίνα) :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά έπος! Για αυτο θέλει πάντα μεσα σε ομάδα και αν γίνεται με γνωστούς. Προσωπικά αυτό το βίντεο δείχνει πως πρέπει να παίζεται το Battlefield.

[ame=

]
[/ame] Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα ήταν ακόμη πιο ωραίο σε conquest assault με παραπάνω οχήματα κτλ.

Μπορεί η ομάδα να χωρίζει τα squads σε διάφορα points και να κάνει defence.

Αλλά με τον σχεδιασμό που έχουν τα maps του bf3...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έχω άδεια αλλά δεν είναι κανείς μέσα να παίτσουμε...

Αν έχει κανείς διάθεση, αλλά δε μπαίνει γιατί πιστεύει ότι δε θα υπάρχει κανείς άλλος, μου λέει να ρίξουμε καμιά μπιστολιά...

Link to comment
Share on other sites

σε μερικες μερες θα τα βλεπω ολα ultra :dance3::magic: :fun: μου πηρα δωρο μια μτχ. 6970..

για bf3 ποιους drivers της ati προτεινετε? τους τελευταιους η παλιοτερους?

παιζει ν εχω θεμα με τ τροφοδοσια γτ το τροφοδοτικο μου ειναι ενα enermax 525 ..

Link to comment
Share on other sites

σε μερικες μερες θα τα βλεπω ολα ultra :dance3::magic: :fun: μου πηρα δωρο μια μτχ. 6970..

για bf3 ποιους drivers της ati προτεινετε? τους τελευταιους η παλιοτερους?

παιζει ν εχω θεμα με τ τροφοδοσια γτ το τροφοδοτικο μου ειναι ενα enermax 525 ..

Το τροφοδοτικο είναι οριακα μιας και η ΑΤΙ προτεινει τουλαχιστον 500w οποτε πρεπει να το προσεχεις αυτό το θεμα. Από drivers 12.1 και θα σαι μια χαρα.

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα είναι και τι επεξεργαστη εχεις αν τον εχεις κλοκαρει και αν καταναλωνει ποσα watt... Επισης πες και τι τροφοδοτικο εχεις να δουμε από efficiency πως παει... Τελος σχετικα με τις ρυθμισεις στα ultra ξεκινα τες από το high και φιλτρα ενεργοποιημενα και βλεπε ποσα fps θα εχεις γτ αν τα βαλεις όλα τερμα μπορει το παιχνιδι να μην είναι playable.Στα λεω φιλικα μιας και εχω και εγω 6950 φλασαρισμενη σε 6970

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα είναι και τι επεξεργαστη εχεις αν τον εχεις κλοκαρει και αν καταναλωνει ποσα watt... Επισης πες και τι τροφοδοτικο εχεις να δουμε από efficiency πως παει... Τελος σχετικα με τις ρυθμισεις στα ultra ξεκινα τες από το high και φιλτρα ενεργοποιημενα και βλεπε ποσα fps θα εχεις γτ αν τα βαλεις όλα τερμα μπορει το παιχνιδι να μην είναι playable.Στα λεω φιλικα μιας και εχω και εγω 6950 φλασαρισμενη σε 6970

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

σε ευχαριστω για το ενδιαφερον καταρχας.. καλα κανεις και με ενημερωνεις! :T::T::T:

λοιπον το τροφοδοτικο ειναι αυτο :

Enermax PRO82+ 525 W Power Supply Review | Hardware Secrets κατι για 80% efficiency λεει..

απο cpu εχω amd athlon 955 x4 στα 3.2 ghz ... δεν τον εχω clockarei εχω παιξει λιγο με το turboV ενα προγραμματακι της mobo αλλα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με το σπορ.. :nothing::baby:

θα βοηθουσε λιγο εξτρα "ωθηση" στη cpu ?

Link to comment
Share on other sites

μαλλον phenom Θα εννοεις.με προβληματιζει το 125W που θελει ο επεξεργαστης.

το τροφοδοτικο σου στο λινκ που εδωσες λεει οτι το λιγοτερο που δινει ειναι 84% efficiency οποτε δυσκολα.Νομιζω παντως οτι αν δοκιμασεις και δεν σηκωνει το τροφοδοτικο κλεινει ο υπολογιστης και δεν γινεται καποια ζημια αλλα ας μην σε παρω στο λαιμο μου..

Τελος στον επεξεργαστη να σου πω πως εχω q6600 στα 3.3 και με high settings,anisotropic 16x,antialising x2 στο multiplayer σε αναλυση 1680χ1050 εχω 45-65 fps.

οποτε για αρχη αστον οπως ειναι

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα είναι και τι επεξεργαστη εχεις αν τον εχεις κλοκαρει και αν καταναλωνει ποσα watt... Επισης πες και τι τροφοδοτικο εχεις να δουμε από efficiency πως παει... Τελος σχετικα με τις ρυθμισεις στα ultra ξεκινα τες από το high και φιλτρα ενεργοποιημενα και βλεπε ποσα fps θα εχεις γτ αν τα βαλεις όλα τερμα μπορει το παιχνιδι να μην είναι playable.Στα λεω φιλικα μιας και εχω και εγω 6950 φλασαρισμενη σε 6970

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Συμφώνω. Χλωμό το κόβω να τα βάλεις όλα στο ultra και να είναι playable με μια 6970... Για online μιλάω πάντα...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανοίξεις το aa και με τα υπόλοιπα στα ultra λογικά θα είναι οκ.

Αν οχι, άρχισε να παίζεις με τα settings αλλάζοντας τα 1-1 από ultra σε high και παρατήρησε τι σου δίνει περισσότερα fps με την μικρότερη οπτική διαφορά.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βρε κομμάντα, τι παιζει με το m26 DART???

Ουρλιάζει πολύς κόσμος με αυτό το κολόπλο . Μετά το patch το σκίσανε ! Ειδικά με συνδυασμό heavy barrel κάνεις kill από πολύ μακριά! Στα τόσα bug τις Dice προστέθηκε άλλο ένα !

Σε κάποιους server πλέον τρως kick απευθείας αν κάνεις ένα kill με το m26 είτε με Dart είτε με mass!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=19pAs4iSSBc]BF3 M26 Dart is OP - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.