Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Νομίζω το είχα γράψει στις αρχές, όταν πρωτοβγήκε...

Περπατούσα στο κέντρο να πάω τράπεζα.

Μιλούσα στο κινητό με τη γυναίκα μου και ήμουν αφηρημένος.

Ξαφνικά, γυρίζω απότομα πίσω!

Με ακολουθούσε ένας και φοβήθηκα για μαχαίρι... :upside:

Παλιότερα έπαιζα πολύ Medal of Honor Allied Assault. Όταν έβγαινα απο το σπίτι να παω καμιά βολτίτσα (βραδάκι), κοιτούσα στις ταράτσες για snipers :p

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά έχω παρατηρήσει οτι με το BF3 έχουν βελτιωθεί κατα πολύ τα αντανακλαστικά μου. Πάει να πέσει κάτι και φσστ το αρπάζω!!!:yes2::hehe:

εύχομαι μόνο μη γίνει καμιά μέρα στραβή με το μαχαίρι και πάρω καταλάθος τα dogtags τής γυναίκας μου :p :-O

Έγινε επεξεργασία από fiestanik
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά έχω παρατηρήσει οτι με το BF3 έχουν βελτιωθεί κατα πολύ τα αντανακλαστικά μου. Πάει να πέσει κάτι και φσστ το αρπάζω!!!:yes2::hehe:

εύχομαι μόνο μη γίνει καμιά μέρα στραβή με το μαχαίρι και πάρω καταλάθος τα dogtags τής γυναίκας μου :p :-O

Δοκίμασε πρώτα με την πεθερά :whip::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γ@μηSτερ0 κομμάτι για BF. Τσιτώστε τα subwooferia σας και μοιράστε το θάνατο απλόχερα :D

τσκ τσκ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kHYwVfN3wY4] P.I.Tchaikovsky - The Nutcracker[/ame]

αυτό θα ακούσεις και στο 3:07 θα δεις και το γνωστό squad από αριστερά προς δεξιά Oldboy-Lazy-Headcrab-Goysias :p

:hehe::nerd::nerd:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι κάποιος από εμάς ο Greek_Killer_21, αλλά τα γράφω γενικά για όλους.

Κάνω spawn στο ελικόπτερο (Mi-28) που είναι παρκαρισμένο στη βάση.

Με το που βγαίνω, το ελικόπτερο είναι ήδη disabled και εκρήγνυται.

Φυσικά πεθαίνω κι εγώ. Μου βγάζει σαν αντίπαλο που με σκότωσε τον Greek_Killer_21.

Αυτό φυσικά είναι baserape και αντιτίθεται στο "play fair" που λέμε στον BaZo.

Τις @@ του τύπου "δε φταίω εγώ ο gunner έριχνε" τις ακούω τσάμπα. Μου έδειξε ποιός έριξε.

Και ο gunner να έριχνε, εσύ πιλοτάριζες και ήσουν πάνω από τη βάση μας, μακρυά από το χώρο που γινόταν παιχνίδι και παραδέχθηκες ότι έριξες για να κάνεις disable το ελικόπτερο. Νομίζω ότι είσαι σε αρκετά καλό level για να γνωρίζεις ότι μετά το disable, καταστρέφεται το όχημα αν δεν το επισκευάσει κανείς...

Όταν κάνετε τη μ@κία, να έχετε το θάρρος της γνώμη σας να πείτε ένα "ναι ρε φίλε, μ@κία μου, sorry" και όχι να κρύβεστε πίσω από το δάκτυλο σαν τα παιδάκια.

Επίσης, [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], δεν παίζει το plug-in για τις calymore; Το είχαν παραχέσει εχθές...

Link to comment
Share on other sites

τσκ τσκ

αυτό θα ακούσεις και στο 3:07 θα δεις και το γνωστό squad από αριστερά προς δεξιά Oldboy-Lazy-Headcrab-Goysias :p

:hehe::nerd::nerd:

Αυτό είναι για να ηρεμείς μετα απο ψόφους και αφου έχεις πει εκείνα τα κακά λόγια που λέει αυτός ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι κάποιος από εμάς ο Greek_Killer_21, αλλά τα γράφω γενικά για όλους.

Κάνω spawn στο ελικόπτερο (Mi-28) που είναι παρκαρισμένο στη βάση.

Με το που βγαίνω, το ελικόπτερο είναι ήδη disabled και εκρήγνυται.

Φυσικά πεθαίνω κι εγώ. Μου βγάζει σαν αντίπαλο που με σκότωσε τον Greek_Killer_21.

Αυτό φυσικά είναι baserape και αντιτίθεται στο "play fair" που λέμε στον BaZo.

Τις @@ του τύπου "δε φταίω εγώ ο gunner έριχνε" τις ακούω τσάμπα. Μου έδειξε ποιός έριξε.

Και ο gunner να έριχνε, εσύ πιλοτάριζες και ήσουν πάνω από τη βάση μας, μακρυά από το χώρο που γινόταν παιχνίδι και παραδέχθηκες ότι έριξες για να κάνεις disable το ελικόπτερο. Νομίζω ότι είσαι σε αρκετά καλό level για να γνωρίζεις ότι μετά το disable, καταστρέφεται το όχημα αν δεν το επισκευάσει κανείς...

Όταν κάνετε τη μ@κία, να έχετε το θάρρος της γνώμη σας να πείτε ένα "ναι ρε φίλε, μ@κία μου, sorry" και όχι να κρύβεστε πίσω από το δάκτυλο σαν τα παιδάκια.

Εasy boy! Λαθοι γινονται απο ολους! Τελος αφηστε ρε παιδες το maplist να κυλησει κανονικα...

Έγινε επεξεργασία από gnta7
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION]

Πονηρούλη! Πιστεύεις θα αφήναμε τον Greek Killer σας να μας σαπίσει στη Caspian με τα αεροπλανάκια του; :p

Βασικά έχεις ένα δίκιο απλά έτσι όπως ήταν οι ομάδες - φαντάζομαι θυμάσαι πόσο unballance - αμα παίζαμε και caspian θα φεύγαν όλες οι μικρές ranks. Τώρα αναφορικά με αυτό που λέει ο wiz, είναι να τα παίρνεις λίγο κρανίο διότι το σκηνικό έγινε στη sharqi όπου αν ο άλλος έχει μονόπλευρα το ελικόπτερο γίνεται μακελιό.

Πάντως πολύ ωραία ματσάκια εχθές αν και στη μέτρο πραγματικά εκνευρίστικα με το team - τα παιδιά στο voice με νιώσανε και ζητώ συγγνώμη :o.

Αυτά. Καλημέρες...:dirol:

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.