Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Mexico Price BF Premium 28€

EDIT:

Παω να κανω Mexico "τεστ"

Βλεπω αυτο...

Ινδια.Ειμαι χωρις σπroxy και παλια τιμη

1. Αν δε σας κάνουν το ποσό refund, να το δείτε στις κάρτες σας δηλαδή, θα πρότεινα να μην κάνετε ακόμα άλλη αγορά.

2. Γιατί "παίζετε" πάλι; Βάλτε ένα VPN, που δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σας βρουν και κάντε τις αγορές. 8$ ήταν η τιμή για Βραζιλία για ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] κάπου πήρε το μάτι μου (ίσως και στα φόρουμ του battlelog) ότι όντως μέσω origin(εφαρμογής) σου δείχνει ακόμη 1500ρούπιες, αλλά στο τελικό confirm το γυρνάει σε 2700...:TD:

Link to comment
Share on other sites

Σας κάνει frame drops στο CQ ;;;;

Είμαι στο πατρικό μου, με intel core quad2 2.4GHz/ 6gb ram/ 5770 1gb..

παίζω 1280χ800 και όλα low..πιάνω 60fps,στον χαμό λίγο πιο κάτω...αλλά ξαφνικά πέφτει στα 20-25....και κολλάει και εκεί..

Πήγα να βάλω τους 12.4,με fresh install και όχι από πάνω..αλλά όπως και Θεσσαλονίκη έτσι και εδώ,μου δείχνει ότι έχω τους 12.3..(έκανα unistall με το your unistaller και μετά με το driver sweeper..και πάλι δείχνει 12.3):wall:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION]

Indeed. Μάλλον κάνανε δοκιμαστικό διότι μόλις τελείωσε το παρακάτω round έγραψε στο τέλος 2Χ 30000. Βγαίνω Battlelog και έγραφε 2XP is Active now και λέω ωραία έκπληξη. Ε,τώρα δε το γράφει. :(

Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, με το τελευταίο patch μου κάνει αρκετά συχνά πλέον το κόλλημα που δεν κουνιέται ο χαρακτήρας για 2-3sec ( [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] cool down αυτό ή bug ? :p )

Το κάνει και σε σας συχνά ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.