Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

σωστοι οι bill και grizos...

δεν θυμαμαι να το εκανε (τουλαχιστον οχι τοσο πολυ) παλιοτερα αλλα τωρα τελευταια τουλαχιστον δυο φορες/round κολλαει. στην αρχη κοιτουσα κατω να δω να ειναι καμια πετρα ή κανενα πεζουλι που πρεπει να πηδηξω, μετα συνηθισα και πλεον δεν κοιταω καν τι με εμποδιζει... :p

Ναι ρε δεν γινεται απο σημερα :p Απο 24:01 γινεται ;)

σε εμενα παντως γραφει πανω πανω στο battlelog με μεγαλα γραμματα: DOUBLE XP active NOW!

μπηκα στο BIOS και ελεγξα την ημοερομηνια/ωρα = σωστα.

μετα πηρα τηλεφωνο στο greenwitch και τους τα εχωσα ασχημα που χαλασανε την παγκοσμια ωρα, μεχρι που μου δωσανε τον διευθυντη που τελικα με επεισε οτι οι ωρες που γενικως αναφερει η EA/DICE ειναι ΓΤΠ καβαλα... :p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

κι εμένα τώρα γράφει 2XP active.

Καλά εκεί στην DICE δεν ξέρουνε να γράφουνε κώδικα για το game.

Κατανοητό.

Αλλά αυτοί δεν ξέρουνε ούτε τι σημαίνει η λέξη Weekend...

Απίστευτοι :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα οπως ειπα ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΑΚΑ δεν αγορασα τιποτα.

Αν δεν μπει το κασερι κινηση ΔΕΝ κανω οπως και να χει.

Σιγα κιολας το "premium".

Αγαπω πολυ το κλασσικο knife για να παρω παλι το στομωμένο χαρτοκοφτη :p

Link to comment
Share on other sites

ένα παλικάρι στο insomnia έβαλε το παρακάτω vid

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qelXIkxQFR8&hd=1]HEAT vs FEAR - ESL Superleague 2 - Protest Infrormation - YouTube[/ame]

για έναν αγώνα που έπαιζαν στο Ελληνικό τουρνουά.

Link to comment
Share on other sites

ένα παλικάρι στο insomnia έβαλε το παρακάτω vid

για έναν αγώνα που έπαιζαν στο Ελληνικό τουρνουά.

Μαιστα.

Haxorz για ΑΥΤΑ τα stats?

Progression - powersam21 - Battlelog / Battlefield 3

Progression - aiwnios - Battlelog / Battlefield 3

Σκατα στα χερια εχουν ?

Κατι τετοια δημοσιευματα δεν πρεπει τελικα να μας προκαλουν εκπληξη

Πρώτο ΘΕΜΑ online : Πρώτοι στην

Link to comment
Share on other sites

Μαιστα.

Haxorz για ΑΥΤΑ τα stats?

Σκατα στα χερια εχουν ?

Έλα, αφού τα έχουμε πει... Δεν το έχουν πάντα ανοικτό. Το ανοίγουν όποτε το χρειάζονται και όποτε τους παίρνει. Και δεν είναι ανάγκη να έχεις ανοικτό το "one-bullet-kill" που είναι πολύ προφανές. Μπορείς να ανοίξεις το "spot-everyone" που σου δίνει τεράστιο πλεονέκτημα από μόνο του... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Μαιστα.

Haxorz για ΑΥΤΑ τα stats?

Progression - powersam21 - Battlelog / Battlefield 3

Progression - aiwnios - Battlelog / Battlefield 3

Σκατα στα χερια εχουν ?

Κατι τετοια δημοσιευματα δεν πρεπει τελικα να μας προκαλουν εκπληξη

Πρώτο ΘΕΜΑ online : Πρώτοι στην

Δε ξέρω αν οι συγκεκριμένοι χρησιμοποιούν οποιοδήποτε "βοήθημα", και ποσώς με ενδιαφέρει, αλλά τα στατιστικά δε λένε κάτι!

Κάποιος που θέλει και ξέρει, φαντάζομαι με το φτωχό μου το μυαλό, προσέχει που, πότε και πως θα το χρησιμοποιήσει!

Δεν θα πάει να παίξει σε Duke/Rambo mode...

Mε πρόλαβε ο Wiz.. :)

Link to comment
Share on other sites

ένα παλικάρι στο insomnia έβαλε το παρακάτω vid

για έναν αγώνα που έπαιζαν στο Ελληνικό τουρνουά.

Αυτά τα βλαμμένα, παρότι δεν καίγομαι γενικά με τα games, ούτε με νοιάζουν γενικότερα τα stats, κλπ θα γούσταρα να τα είχα εδώ να τα άρχιζα στα σφαλιαρίδια μέχρι να συνέλθουνε.

Τι στον κόκκορα ρε γαμώτο, τι κοκορόμυαλα έχουνε ?

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα βλαμμένα, παρότι δεν καίγομαι γενικά με τα games, ούτε με νοιάζουν γενικότερα τα stats, κλπ θα γούσταρα να τα είχα εδώ να τα άρχιζα στα σφαλιαρίδια μέχρι να συνέλθουνε.

Τι στον κόκκορα ρε γαμώτο, τι κοκορόμυαλα έχουνε ?

Το θέμα είναι ότι δεν πρόκειται για βλαμμμμμμμένα αλλά για 30χρονους nanopenis losers... Αν ήταν πιτσιρίκια θα το δικαιολογούσα εν μέρει. Απορώ γιατί δεν είναι ακόμα banned από το esl και γιατί είναι και στην Εθνική ο Powersam21...

Αλλά έτσι είναι στα netcups... LAN or it didn't happen...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Καλα οκ παντου εχουμε γεμισει απο δαυτους , φυσικα δεν μπαινουν και σε ολους τους σερβερ γιατι υπαρχει και ελεγχος...αλλα οπου μπαινουν καρφωνονται ασχημα...

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό στο video που τον κυνηγούσανε 4 και αυτός έτρεχε να κρυφτεί λες και δεν τον πήρανε πρέφα γιατί δεν έκανε το φυσιολογικό ρίχνω και ας πάρω έναν μαζί μου, απλά δεν υπάρχει η φάση :D

Uber lulz

Link to comment
Share on other sites

Κάθομαι και βλέπω στο youtube βιντεάκια από enigma και άλλους pro, και διαπιστώνω πόσο διαφορετικό παιχνίδι παίζω.

Τί εννοώ? Για παράδειγμα τις περισσότερες φορές το μόνο που ακούω είναι μια ριπή και πέφτω κάτω. Δεν τραυματίζομαι, είμαι one-shot-kill(ed) (όπως στο 02:00).

Άλλες φορές ενώ έχω τον άλλο να γεμίζει το στόχαστρο και πυροβολώ πρώτος, εν τέλει πάλι χάνω και ας έχω ρίξει 5-6 σφαίρες με το g3a3 ο αντίπαλος είναι με >60% health.

Βλέπω άλλους να κάνουν το λεγόμενο "peak" στις γωνίες (δείτε στο 0:20), όταν το κάνω εγώ απλά πεθαίνω, δεν προλαβαίνω να ρίξω σφαίρα. Εξαιτίας αυτού, σε κάθε γωνία μπαίνω σαν καμικάζι και κάνω το σταυρό μου να αστοχήσει ο άλλος!

Εχθές έβλεπα αντίπαλο στα 4 μέτρα να σφάζει δικό μου και με το που τελειώνει το knife animation τηλεμεταφέρεται δίπλα μου και με σκοτώνει.

Είμαι τόσο χάλια? Είναι lag? Ingame δεν μπορώ να καταλάβω, όταν όμως δείχνει η killcam αυτόν που με σκότωσε φαίνεται καθαρά το lag και το suttering.

ένα παλικάρι στο insomnia έβαλε το παρακάτω vid

για έναν αγώνα που έπαιζαν στο Ελληνικό τουρνουά.

Αυτό ακριβώς που έλεγα! Χθες το βράδυ σε Karkand ήταν ένας felum1 που με είχε 3-18 με το ΚΗ2002 από οποιαδήποτε απόσταση!

Link to comment
Share on other sites

ένα παλικάρι στο insomnia έβαλε το παρακάτω vid

για έναν αγώνα που έπαιζαν στο Ελληνικό τουρνουά.

To περιμενα πως κ πως το βιντεο..:big_boss:(ΠΡΙΝ τους ΗΕΑΤ επαιξε εναντιον μας..το τι εγινε δν περιγραφεται..)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.