Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Με τι username παιζεις εσυ και δεν σε θυμαμαι;

DarkSpawnGRR :)

είναι αλήθεια ότι έπαιζες με sv98, ενώ εγώ με M1911 pistol only mode σε όλο το round και κατάφερες να κάνεις μόνο 5 kills παραπάνω στο round ??

όντως αυτό πρέπει να μου το μάθεις μικρέ μου τσιτεροκαμπερά!

Εγω καμπερι;Που σας βαρουσα με το σναιπερ on the fly?:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να εκφράσω την οργή μου προς τους admins του BAZO UNION. Οι κκ admins με kickάρουν γιατί δε μπαίνω σε party (δεν είχα δει το invite), γιατί έχω cheat/hack/p00ts κλπ, με σκοτώνουν και με αλλάζουν squad. Για εξιλέωση ΑΠΑΙΤΩ πατητή στη θάλασσα του Όλντ_τέτοιου από το ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ([MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION])...

EDIT: ΓΟΥΣΙΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ([MENTION=21127]gousias1979[/MENTION])

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν νερφάρει τα σταθερά ΑΤ και θέλει 3+ ρουκέτες?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uJrZvwRfEV4]bf3 2012 07 19 23 00 59 56~000 - YouTube[/ame]

Υπόψην εκτός από 2 ρουκέτες από πίσω έχει φάει πιο πριν και μια από τα πλάγια!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ εξηγεί για το damage στα τανκ.

Από πίσω με smaw κάνει 55% damage. To AT δεν θα έπρεπε να κάνει περισσότερο? Ξαναλέω ότι ήδη έχει φάει μια στο πλάι, πριν αρχίζω να τραβάω με fraps.

Link to comment
Share on other sites

Από πίσω με smaw κάνει 55% damage. To AT δεν θα έπρεπε να κάνει περισσότερο? Ξαναλέω ότι ήδη έχει φάει μια στο πλάι, πριν αρχίζω να τραβάω με fraps.

Δεν έχω κοιτάξει αν το αλλάξανε το dmg του ΑΤ με το patch,αλλά αν η γωνία της πρώτης βολής στο πλάι δεν ήταν καλή μπορεί να έκανες 18 dmg μόνο,βάλε και 22 dmg από το πρώτο shot που δείχνεις στο video,γιατί δεν ήταν 90 μοίρες στον κώλο.

Δεν μου φαίνεται περίεργο δηλαδή να θέλει 3 shots.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος άσχετο αλλά γιατί δεν παίζεται στον bazo κανένα air map και κανα conquest να μπούμε και εμείς οι ιπτάμενοι λιγάκι?

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ server ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΚΑΙ JET

ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΕΡΟΜΑΧΙΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

Οταν στο scoreboard την ωρα του round σε καποιον δεν εμφανιζει το ping του (εχει μια παυλα), γνωριζει κανεις τι σημαινει αυτο;

Ηταν 2 χτες που δεν ψοφαγαν με τιποτα και οταν κοιταξα για ping εβλεπα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.