Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

cheaters:

Eckoro17 Battelfield 3 - D

Echo5555 Battelfield 3 - D

Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

εν τω μεταξυ ο ενας ειναι τοσο στοκος που χρησιμοποιει το ιδιο nickname και σε hackin site

http://www.google.com/search?source=ig&hl=el&rlz=&q=Eckoro17&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι το zombi mode που λέγαμε κάτι posts πιο πίσω. Απλά θα ήθελα να προσθέσω πως ο κ MongolFPS δεν υπήρχε περίπτωση να ανέβαζε τέτοια βιντεάκια αν έπαιζε απο Ελλάδα. Για τον απλούστατο λόγο ότι άλλο 10-20 ms lag και σταθερή γραμμή FTTH γαρ, και άλλο 60-80 ms με σκαμπανεβάσματα γτ έβρεξε γτ γτ γτ γτ και 1002 δεν ξέρω (ε δε θέλει και πολύ φαντασία να ναι καλά οι εναλλακτικοί). Και ειδικότερα στο sniping, μιας και το διαφημίζει το άθλημα στα βίντεο του, τα ms είναι υψηστης σημασίας. Πάντως σίγουρα πολύ καλό μοντάζ και δεν λέω το παλικαράκι είναι καλό. (βεβαια εδω που τα λεμε με Greek Killer στο αεροπλανο και [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] στο ελικοφτερο μάλλον θα αρκεστεί σε κανά CQ έτσι για να βγάζουμε και κανα βιντεο με ψαράκια :innocent:)

Link to comment
Share on other sites

AkyroToVid.com :p

να 'μαι κι εγω, σε αδειο σε σερβερ βεβαια γιατι σε γεματο δεν με παιρνει να πεταξω πανω απο 10" (το να με ριξει καποιος ειναι τιμητικο, αφου συνηθως κοπαναω μονος μου και γελαει ο gunner... :p)

αυτο το zooming που κανει η οθονη ειναι πιθανοτατα τερτιπι του youtube (ισως τα κανει ετσι οταν λεει οτι διορθωνει το vid μετα το ανεβασμα)

επειδη προσωπικα μονο στον sficu το εχω δει (και νομισα τοτε οτι ειναι cool εφε που εκανε ο ιδιος) πιστευω οτι καπου εκανα κι εγω λαθος...

δεν πρεπει να επιλεγω να "διορθωσει" το YT το vid?

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

:OT:

[MENTION=17903]denz[/MENTION]

Κάνε αίτηση για fast path αν το σηκώνει η γραμμή σου. Και μένα πριν το fast path χτυπούσε 95 αρες. Τώρα το 100+ αν το έχει συνέχεια είναι περίεργο. Γενικά Γερμανικό server γύρω στα 85ms έχεις; Γτ αν όχι μάλλον έχεις γενικό πρόβλημα με Γερμανία :hm:

:OT:

Link to comment
Share on other sites

lol

ευτυχως το πρωι δεν ειχε admins μεσα

κατ' αρχην δυστυχως βεβαια επειδη θα κλωτσαγανε ατομα απο το roof του kharg, αλλα μετα ευτυχως γιατι εναν levrus τον εχω πει οσα μπινελικια ξερω.

ολα τα αγγλικα καντηλια τα κατεβασα :p

δεκα λεπτα εγραφα, χορτασα και ξεσπασα

ΥΓ: ελπιζω να μην φαω μπαν τωρα που ομολογησα. το λεγομενο μετα-ban :p

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε τίποτα περίεργο στο video εδώ ? ( Είμαστε 3 άτομα που πάμε μαζί στο ίδιο σημείο, σε σχηματισμό "βέλος", εγω, ο andreas2108 και ο lmba_way )

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AGb6Qji-bpU]Only in Battlefield 3 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν βλεπω κατι περιεργο στο συγκεκριμενο (αν εχεις κι αλλα τα βλεπουμε)...

Βελος μπορει να ειστε, αλλα απο τη γωνια του ειστε στην ιδια ευθεια (τουλαχιστον οι δυο)...

Να μην παιζεις σε hardcore...:p , αυτα παθαινεις....

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν βλεπω κατι περιεργο στο συγκεκριμενο (αν εχεις κι αλλα τα βλεπουμε)...

Βελος μπορει να ειστε, αλλα απο τη γωνια του ειστε στην ιδια ευθεια (τουλαχιστον οι δυο)...

Να μην παιζεις σε hardcore...:p , αυτα παθαινεις....

ισως το βιντεο δε δινει καθαρη εικονα, αλλα σε διαβεβαιωνω ο τυπος εκανε με το L96 ακαριαια απανωτα headshot.

τα bolt action rifles χρειαζονται καποιο χρονο προκειμενου να γεμισει η σφαιρα στη θαλαμη, δε μπορει να βαραει λες και ειναι αυτοματο!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα καλύτερα το σε τι χρόνο έφαγε τον andrea και τον lmba ο τύπος με το L86 ( bolt action sniper ) ;)

L96...

Καταρχην οπως το εγραψες στην αρχη νομιζα οτι σας εφαγε και τους 3 ο robot και σου φανηκε περιεργο.

Ο robot εσενα σε τρωει με KH2002 για αυτο στο λεω.

Ο lmba ειναι αυτος που ειναι πισω απο σενα στο μαντρακι; (sorry αλλα ειναι τετοια η ποιοτητα του video που δεν διακρινω τα ονοματα)

Αν ναι, παλι φυσιολογικο μου φαινεται για hardcore και το L96, γιατι ειναι στην ιδια ευθεια με τον andreas2108 και μπορει να επαιξε σουβλακι mode αν ειχε και λιγο damage ο lmba.

Απορω παντως, που εδω δεν βγαζουμε ακρη οταν κλεβει ενας σε normal mode, πως μπορεις να βγαλεις οταν παιζεις σε hardcore;

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν βλεπω κατι περιεργο στο συγκεκριμενο (αν εχεις κι αλλα τα βλεπουμε)...

Βελος μπορει να ειστε, αλλα απο τη γωνια του ειστε στην ιδια ευθεια (τουλαχιστον οι δυο)...

Να μην παιζεις σε hardcore...:p , αυτα παθαινεις....

Για να σε βοηθήσω:

Αυτό εδώ είναι το L96 και ο χρόνος που κάνεις για να ρίξεις δύο βολές ( όσο γρηγορότερα γίνεται, το κλικ πάει σύννεφο :p )

[ame]

[/ame]

Ο χρόνος μεταξύ της πρώτης και δεύτερης βολής είναι 1.633s ( μετρημένο με πρόγραμμα επεξεργασίας video για ακρίβεια ).

Edit: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΚΟΝΤΑ ο lmba με τον andrea.

Επίτηδες τους έβαλα εγω να ανοιχτούνε αρκετά ο ένας από τον άλλο.

Έχω πολύ υλικό και από τον Semonis & τον ROBOT_2006.

Μόλις βρω ευκαιρία να διαλέξω κάποια στιγμιότυπα από το μεγάλο video θα καταλάβεις πολλά.

p.s.2. Τον άλλο μικροτσούτσουνο που είχα videάρει τον έκανε μπαν προχθές η DICE.

1μήνα + για να κάνουνε έναν ban... το σκέφτονται πολύ μάλλον :D

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος μεταξύ της πρώτης και δεύτερης βολής είναι 1.633s ( μετρημένο με πρόγραμμα επεξεργασίας video για ακρίβεια ).

Edit: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΚΟΝΤΑ ο lmba με τον andrea.

Επίτηδες τους έβαλα εγω να ανοιχτούνε αρκετά ο ένας από τον άλλο.

Έχω πολύ υλικό και από τον Semonis & τον ROBOT_2006.

Μόλις βρω ευκαιρία να διαλέξω κάποια στιγμιότυπα από το μεγάλο video θα καταλάβεις πολλά.

Ναι ρε, δεν αντιλεγω σε αυτα που λες και τα ξερω για τους χρονους που κανει το L96..

Απλα εγω ελεγα μηπως με μια βολη εριχνε κατω 2 επειδη ισως βρισκοντουσαν στην ιδια ευθεια σε σχεση με αυτον...

(επειδη αυτο φαινεται στο συγκεκριμενο βιντεο, πεφτουν 2 κατω απο L96 σχεδον την ιδια στιγμη).

Εγω απο το βιντεο δεν βγαζω ακρη.

Αλλα αφου λες και εσυ και ο @andreas_a οτι τον εχετε ξαναπετυχει και σας εκανε διαφορα, μου αρκει κυριως για τον @andreas_a γιατι εσυ εισαι και λιγο noobακος...:hehe::sarcastic::hehe:

edit: Νομιζω πως ο @WiFi Thief την τελειωσε την κουβεντα.

Οποτε αποδειχτηκε οτι ειχατε δικιο. Ολα καλα...

Αλλα μονο stats reset...???

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.