Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

παιδες οσοι εχετε κατω απο 10% accuracy και 1kd ratio δεν εχετε δικαιωμα να εκφραζεστε για το παιχνιδι!

Για public servers μιλάς ή για clan match ?

Παντως ειναι ηλιθι@ λογικη να θεωρειται καποιος με KD~= 2 σε public servers παιχταρας. Το καθε λογης κατσικι παιζει εκει μεσα.

Link to comment
Share on other sites

WiFi Thief ξεκολα λιγο,το λεω αυτο γιατι ειπε ο grunt gr.διαβασε προωτα και μετα ειρωνευσου!

"Μιλανε ολοι μιλαει και το 6.9% accuracy - 0.97 KD" που προφανως το λεει για εμενα.

καλα νεφιλιμ ειναι γνωστη η κοντρα μεταξυ μας γιαυτο το θεμα δεν χρειαζεται να το αναλυσουμε αλλο!

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

WiFi Thief ξεκολα λιγο,το λεω αυτο γιατι ειπε ο grunt gr.διαβασε προωτα και μετα ειρωνευσου!

"Μιλανε ολοι μιλαει και το 6.9% accuracy - 0.97 KD" που προφανως το λεει για εμενα.

αν το εγραψες ειρωνικα (δεν φανηκε απο το post σου) σορυ

αν στα αληθεια το πιστευει o GrundGR (ή οποιοσδηποτε αλλος) τοτε ειναι Grand-beep (censored...)

ας το γραψει στα ισια αν τον παιρνει

δικαιωμα για να εκφραζομαστε εχουμε ΟΛΟΙ

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

παιδες οσοι εχετε κατω απο 10% accuracy και 1kd ratio δεν εχετε δικαιωμα να εκφραζεστε για το παιχνιδι!

Σε αυτο θα συμφωνησω μαζι σου...(και εγω κατω απο 1kd ratio ειμαι με τον τροπο που παιζω)

Τωρα μωρε θα τον μαθεις τον [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]... Ειναι το στυλ του τετοιο.... Μην δινεις σημασια, παρτο στο χαβαλε...

Εγω να δεις τι εχω ακουσει κατα καιρους...

δηλαδη εσυ παιζεις στο hardoce και ξαφνικα νιωθεις οτι με αυτο το mode,εισαι ο τσακ νορις και σαρωνεις τα παντα τοσο ευκολα.δεν πεθαινεις ποτε και τους τρως ολους...απλαα το νιωθεις αυτο οτι σκωτονεις πιο ευκολα,απο εκει που θες μισο-ολοκληρο γεμιστηρα να πεθανει ο αλλος να θελει 3-5 σφαιρες.

η λογικη οτι ειναι noοb το hardocre αλλο τοσο ειναι και το normal.δηλαδη το να εχεις 3d spoting το θεωρω τελειως για τους Noobαδες που δεν βλεπουν χριστο..

δεν μπορω να το καταλαβω γιατι εχετε τοση κακια για το hardcore.σημαινει οτι ειναι πιο δυσκολο σε πολλα πραγματα.δλδ εσυ εχεις τραυματιστει και θες να κανεις το κατσικι και να πηδας απο τα 3 μετρα και να εισαι μετα γαμπριζε, ε δεν γινεται πως να το κανουμε.αν νιωθεις οτι δεν εχεις γεμιστηρα κανε reload,.το hardocre σιγουρα δεν το κανει εξοιμοιωτη πολεμου,αλλα τουλαχιστον σε καποια πραγματα ειναι ποιο ΑΝΤΡΙΚΟ πως να το κανουμε..

Εγω προσωπικα κακια για το hardcore δεν εχω. Οτι θελει ο καθενας παιζει. Απλα εμενα πλεον δεν μου αρεσει σαν mode. Λεω πλεον, γιατι και εγω κυριως hardcore επαιζα. Στο bf3 και λογω bazo το γυρισα στο normal και δεν προκειται πλεον να ξαναπαιξω hardcore για πολλους λογους.

Απο την αλλη, χωρις να εχω τιποτα με τον [MENTION=324]billpeppas[/MENTION], το αντιθετο κιολας, μια χαρα παιδι ειναι και εχουμε παιξει αρκετες φορες μαζι, αλλα με εκνευριζει που απο τη μια εκθειαζει το hardcore mode λογω και καλα ρεαλισμου και sim και σου' πα - μου' πες, και απο την αλλη μου ειχε ανεβασει κατι βιντεο με ενα σωρο καγκουριες και trollαρισματα που εκανε με τα c4 και το heli... Και γαμw τους ρεαλισμους εκει...

Ή ποσο ρεαλισμο μπορεις να βρεις σε ενα game που κατεβαινουν τα jet και τρωνε τους πεζους στο δρομο ή στις ταρατσες τρακαρωντας τους...

Game ειναι. Ο ρεαλισμος δεν υπαρχει στην καμια περιπτωση σε κανενα απο τα 2 mode.

Αυτο που μας μενει λοιπον ειναι η ικανοτητα (skill - σημαδι, γρηγορη αντιδραση, αντανακλαστικα) του παικτη.

Στο normal mode, κατα τη γνωμη παντα, επιβιωνει αυτος με το καλυτερο skill. (εκτος βεβαια αν τα εχεις σκασει σε τιποτα ρωσσους, οποτε εκει επιβιωνει αυτος που εχει σκασει τα περισσοτερα)

Link to comment
Share on other sites

Το κόλλημα με το k/d και το accuracy για το αν κάποιος είναι παιχταράς έχει πολύ πλάκα.

Πρωτίστως γιατί το k/d δεν λέει τίποτα, αν π.χ. ο τυπάς παίζει μόνο SQDM & Conquest όπου πάει παρέα με άλλα 4-5-6 άτομα τα οποία κάνουνε συνέχεια revives, οπότε και λογικό να έχει λίγα deaths.

Δεύτερον, γιατί ο άλλος μπορεί να είναι παιχτούρα, αλλά να είναι "χωσιματίας", δηλαδή να χώνεται παντού δίχως να σκεφτεί, κοιτάξει καν, και ας ξέρει ότι είναι 4-5 άτομα στο δωμάτιο που πάει να μπεί π.χ.

Μπορεί να γουστάρει ραμπιλίκια... θα μπω ρε κοτούλες στο δωμάτιο ή στο τούνελ που κρύβεστε και θα σας πάρω και τους 4 ή θα πάρω όσους μπορώ και ας με φάει κάποιος!

Για το accuracy... υπάρχει το Suppression και το machine gunning... μπορεί να είναι πολύ εύστοχο άτομο, αλλά για τα χαζό-assignments, τα χαζό-medals & ribbons να τελείωσε τα αποθέματα σφαιρών στο M249 για να τα πάρει, και το average accuracy δεν θέλει και πολύ για να πάρει τον κατήφορο ανεπιστρεφί.

Επίσης γέλοιο έχει αυτοί που παίζουνε μόνο sniper rifles ή και λίγο assault με 6x zoom και ΚΑΘΟΝΤΑΙ όλη την ώρα σε μια γωνία, να λένε είμαι γαμάτος, έχω 35% accuracy ( good go, good for you, μεγάλο κατόρθωμα ).

Αυτό με το k/d και το accuracy ελπίζω ο Grunt να το είπε για πλάκα, αλλιώς τι να πει και τι να σχολιάσει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερον, γιατί ο άλλος μπορεί να είναι παιχτούρα, αλλά να είναι "χωσιματίας", δηλαδή να χώνεται παντού δίχως να σκεφτεί, κοιτάξει καν, και ας ξέρει ότι είναι 4-5 άτομα στο δωμάτιο που πάει να μπεί π.χ.

Μπορεί να γουστάρει ραμπιλίκια... θα μπω ρε κοτούλες στο δωμάτιο ή στο τούνελ που κρύβεστε και θα σας πάρω και τους 4 ή θα πάρω όσους μπορώ και ας με φάει κάποιος!

Καπως ετσι την εχω πατησει εγω...

Δεν ειμαι παιχτουρα, αλλα ειμαι "χωσιματιας".

Μπουκαρω για να τους φαω ολους αλλα με τρωει παντα ο @Alexopus6...:hehe:

δικαιωμα για να εκφραζομαστε εχουμε ΟΛΟΙ

Καλα ντε... Μην κατεβεις και στο Συνταγμα τωρα για το γαμw-BF3...:hehe: :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

το παν είναι να διασκεδάζεις το παιχνίδι, αν "αγχώνεσαι" για τα k/d :hm: καλύτερα να δουλεύεις να βγαίνει και κανα φράγκο!

εκτός και αν το βλέπεις επαγγελματικά, έχεις σπόνσορες, γεμίζει η τσέπη και κυκλοφορούν ποντίκια/vga/πληκτρολόγια με το όνομά σου...

αλλά τι να σου κάνω που ο επαγγελματικός προσανατολισμός ήταν Γ.Τ.Π. στο λύκειο.... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ντε... Μην κατεβεις και στο Συνταγμα τωρα για το γαμw-BF3...:hehe: :hehe: :hehe:

δεν εχει συνταγμα εδω, θα κατεβω ομως το βραδυ στην πλατεια κιτριλακη

:p

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Άλλος τον πίνει γλυκό (hardcore) και άλλος μέτριο (normal) τον καφέ του και γουστάρει.

Προσωπικά το health % για εμένα είναι πρωτόγνωρο αλλά αποδεκτό μπορώ να ζήσω και χωρίς αυτό.

Η έννοια του "hit" παραμένει για να μπορέσεις να κάνεις report στον συμπαίχτη οτι είναι αρκετά hit ο αντίπαλος

και να βγει να τον φάει. Βεβαια σε public λίγη σημασία έχει αλλά όταν μαθαίνεις ετσι το συνεχίζεις.

Τώρα για το accuracy, στο τέλος θα ακούσω οτι και ένας skilled παίχτης μπορεί και να έχει 11% και θα μου πέσουν και τα μαλλιά μου.

Για τα φράγκα , τους επαγγελματίες, τους σπόσνορες πίστεψε με είναι περισσότερο διασκεδαστικό και το καλό εκεί

είναι οτι δεν ακούς να λένε οι μισοί απο αυτούς που παίζεις μαζί οτι cheatαρεις :)

Link to comment
Share on other sites

tumblr_m9cgm4PMPv1rnzgcto2_500.jpg

Πολλοί μπορεί να κάθονται να γαζώνουν ντουβάρια for fun ή να έχουν κανένα noobά αδερφό ή φίλο που να τους αφήνουν να παίζουν ή ακόμα ακόμα να έχουν κάνα σάπιο μηχάνημα και να παίζουν με αντίπαλο τα fps :whistling ...ή αυτός με τα γαμάτα stats μπορεί να ντοπάρεται...ποτέ δε μπορείς να είσαι 100% σίγουρος με τα stats :)

Link to comment
Share on other sites

ηταν νυχτα..καπου βορειοδυτικα της επαρχιας τσιενγκ λανκ... το περιπολο μου και γω κινουμασταν αργα και σταθερα αναμεσα στις υγρες φυλλωσιες.. στον αερα παλι αυτη η καταραμενη μυρωδια φρεσκοκαμμενης κιτρινης σαρκας.ομιχλη..το μονο που ακουγα ηταν η κοφτη και κουρασμενη απο μαχες αναπνοη μου..στο στομα ειχα δαγκωμενη την μεταλλικη μου ταυτοτητα..ηταν το γουρι μου.η ιδρωμενη παλαμη μου εσφιγγε τη λαβη του πιο πιστου μου φιλου ενω το δαχτυλο φλερταρε συνεχως με τη σκανδαλη...ενιωθα πως η στιγμη της αληθειας ηταν κοντα.και αυτη η καταραμενη ησυχια...και ξαφνικα φως !φλεεεεερ και μια τσιριχτη φωνη εσκισε την νυχτα σα βρεμμενη χαρτοπετσετα "Κωστακηη σηκω ρε γαιδαρε θα κρυωσει το ντολκα"

Link to comment
Share on other sites

ηταν νυχτα..καπου βορειοδυτικα της επαρχιας τσιενγκ λανκ... το περιπολο μου και γω κινουμασταν αργα και σταθερα αναμεσα στις υγρες φυλλωσιες.. στον αερα παλι αυτη η καταραμενη μυρωδια φρεσκοκαμμενης κιτρινης σαρκας.ομιχλη..το μονο που ακουγα ηταν η κοφτη και κουρασμενη απο μαχες αναπνοη μου..στο στομα ειχα δαγκωμενη την μεταλλικη μου ταυτοτητα..ηταν το γουρι μου.η ιδρωμενη παλαμη μου εσφιγγε τη λαβη του πιο πιστου μου φιλου ενω το δαχτυλο φλερταρε συνεχως με τη σκανδαλη...ενιωθα πως η στιγμη της αληθειας ηταν κοντα.και αυτη η καταραμενη ησυχια...και ξαφνικα φως !φλεεεεερ και μια τσιριχτη φωνη εσκισε την νυχτα σα βρεμμενη χαρτοπετσετα "Κωστακηη σηκω ρε γαιδαρε θα κρυωσει το ντολκα"

:hehe:ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Ειναι και ο χαρτης που περιμενω πιο πολυ ...!!!

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.