Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

BF3 Armored Kill Tank Superiority - Bandar Desert (Battlefield 3) - YouTube

ενταξει, δεν μπορεις να το πεις αυτο zombie mode γιατι ακομα και τα zombies κινουνται. αργα, χαζα αλλα κινουνται. αυτο ειναι statue mode :p

και στην αρχη του video (tank superiority mode με 170 αρματα βγαινουνε ολα μαζι απο το base) ειναι το "συγκρουομενα στο luna park" mode :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Τι μπορει να εινα αυτο ,δε με βαζει σε κανενα server ,εχω κανει repair install 5 φορες και παλι τιποτα
Θες το τελευταιο web plugin. Δεν το εσβησα το μεσημερι που το εγκατεστησα

Το zipαρισα και στο ανεβασα *εδω*

edit: Για το L85 δεν λεω τιποτα, εγινε πια ισως το καλυτερο για μενα....αλλά αυτο το AK-74 το κανανε laser λεμε....

Link to comment
Share on other sites

κ μένα μετά το Update είδα κ έπαθα να το κάνω να παίξει.

Παίδες, το Roadkill που έχει bonus 10points το παίρνεις όταν χτυπας (πατάς) κάποιον με κάποιο όχημα;

Μερικές φορές, όταν κατεβάζω ελικόπτερο με το Stinger ή Igla μου το λέει, αλλά ποιό είναι το Concept; Σήμερα μου έδωσε επειδή πάτησα κάποιον με το Abrams.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συνέβει πάλι! έριξα heli με το IGLA και πήρα Roadkill, wtf?

μήπως πάει να βγεί απ το Heli οπως πέφτει και τον χτυπάει;;

μηπως βαλανε τιποτα ροδακια απο κατω απο το μπυραυλο;

Link to comment
Share on other sites

ακη ειδα το βιντεο που ανεβασες με το σεεκατοντριαντα ,τελικα δεν πιλοταρετε ε;απο οτι ψιλιαζομαι κανει κυκλικη πορεια στο αυτοματο α;

καλα υποψιαζεσαι...σιγα μη μας το εδιναν για βολτα...θα πεφτε πολυ ξυλο...:whip:

Link to comment
Share on other sites

καλα υποψιαζεσαι...σιγα μη μας το εδιναν για βολτα...θα πεφτε πολυ ξυλο...:whip:

ααα ναι; που ειναι η ασπρομαυρη μελισουλα τωρα με τη μασκα που μου λεγε ιστοριες πριν κανα μηνα.γουαι φαι φανερωσου!λαμακια παντως κοντιζει λιγο στο μπιφ πρεπει να πιλοταρονται ολα.πανε τα αλματα πισω απο τις γραμμες του εχθρου.τα μαχητικα θα ριξουν ποτε μπομπες;γοδαφακ νταις γουαι;

Link to comment
Share on other sites

Θες το τελευταιο web plugin. Δεν το εσβησα το μεσημερι που το εγκατεστησα

Το zipαρισα και στο ανεβασα *εδω*

edit: Για το L85 δεν λεω τιποτα, εγινε πια ισως το καλυτερο για μενα....αλλά αυτο το AK-74 το κανανε laser λεμε....

Επιδιορθωθηκε το κατεβασα παλι και το ξαναπερασα

Να σαι καλα ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

No more heli fun, bye bye chopper crazy maneuvering video :(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JxKEsAr6iH0]BF3 Having fun with the chopper in Operation Firestorm - YouTube[/ame]

Να ανεβάσω helicopter compilation after-patch να βγάλετε μέσο όρο πτήσης και kills/deaths να γελάσετε ?

DICE = TRAGIC

Αν θες vehicle στο BF3 πλέον JET = the only way.

Αν είσαι καλός εώς πολύ καλός, το heli το διαλάς σε 2s, δεν είσαι το ίδιο ευάλωτος όπως το chopper, και κάνεις και destroy tanks & πεζούς πιο εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ομως μια διαφορα, εγω δεν εχω 500 ωρες στο game ουτε θα κατσω μεσα σε διαστημα 6 ωρων να κανω 4 ποστ απανωτα στα οποια να γκρινιαζω συνεχως για το ιδιο πραμα λες και μου φαγανε το μπιφτεκι ©

2ον συγκρινεις ανομοια πραγματα, ποσοι γκρινιαξαν ζητωντας nerf στο scar που ανεφερες για παραδειγμα ( εδω εχω ακουσει ενα σωρο ατομα να το βαφτιζουν "αχρηστο" , το χρησιμοποιουσα και πριν επανελθει το damage mind you ) και ποσοι για το καταραμενο τσοπερ που εχει 2 flares καβατζα - κατεβαινει απτα 40 μετρα υψομετρο στα 30 και ξαφνικα καθεσαι να το κοιτας σαν ηλιθιος με το IGLA παρακαλωντας το να παρει υψος απο μονο του - εκτιθεται ο κακομοιρος ο recon για να στο "δωσει" με το soflam και σπαει το lock με τα flares (γινεται ακομα αυτο ? ) - κανει πλεον και αυξημενο damage

Το οτι δεν πεταω δεν σημαινει πως δεν πρεπει να εχω αποψη για το balance, ffs.

Εχεις ομως αρκετες ωριτσες και εισαι experienced PC gamer.Agree?

Συγκρινω δυο ανομοια πραγματα λες, και το ολο του παραδειγματος

ηταν για να σου δωσω να καταλαβεις με κατι που ΕΣΥ βλεπω να χρησιμοποιεις πολυ.

Με απλα λογια τα heli βγηκαν off.

Ηθελε συνεργασια για να το κρατησεις στον αερα,ειδικα αν ειχες σοβαρη ομαδα απεναντι

και οχι κουφους τυφλους και αναπηρους.

Το οτι δεν πετας, σημαινει οτι δεν ξερεις ποσο δυσκολο/ευκολο ηταν να μεινεις στον αερα με το heli.

Αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.