Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εσύ ήσουνα τυχερός, γιατί είχες απέναντι μόνο εμένα..

Εμένα που τα πήρε 2-3 ο καθένας τους... ([MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], [MENTION=3942]Grisos[/MENTION], [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION], [MENTION=11666]wolves[/MENTION]) :whistle2:

Δεν είχα μόνο εσένα... απλά εσένα βρήκα τώρα εύκαιρο να σχολιάσω... :D

Και εγώ είχα gousias, fouthereaper, ranau

Link to comment
Share on other sites

An error was reported from EA Online

Ετσί για να μη ξεχνάμε με τι εταιρίες πρέπει να μπλέξουμε για να παίξουμε ένα ριμάδι game for fun. :TD:

Καλά για να μην αναφερθώ στο διπλό password reset που έκανα out of the blue γτ αποφάσισαν ξαφινικά και για πολλοστή φορά ότι είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

να μπω να παιξω ή θα εχω θεμα με το pass,το e-mail,τον κωδικό,κουφά errors,pb kicks for no reason,τσιτερια να αρμενιζουν,φπς ντροπς κοκ?

κανω το σταυρό και μπαινω!

καποτε απλα παιζαμε,γουσταραμε,καναμε χαβαλε και στα ποστς μιλουσαμε μονο για το game και τπτ απο τα παραπανω..

is this the beginning of the end..?

Link to comment
Share on other sites

να μπω να παιξω ή θα εχω θεμα με το pass,το e-mail,τον κωδικό,κουφά errors,pb kicks for no reason,τσιτερια να αρμενιζουν,φπς ντροπς κοκ?

κανω το σταυρό και μπαινω!

καποτε απλα παιζαμε,γουσταραμε,καναμε χαβαλε και στα ποστς μιλουσαμε μονο για το game και τπτ απο τα παραπανω..

is this the beginning of the end..?

οχι ειναι το τελος της αρχης εχει κιαλλο μετα,προχώρει ρε παιδι μου

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εξηγήστε μου κάποιος πως γίνεται αυτό στην εικόνα;

ο hacker έχει φτιάξει 2ο alias μέσα στο δικό μου origin id;

Το πανω μαυρο μερος ειναι απο τη δικη σου σελιδα το οποιο παραμενει σταθερο οταν αλλαζεις σελιδες μεσα στο battlelog...

Δεν ειναι το δικο του...

post-11666-1416076677,9375_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

α οκ ευχαριστώ:thank_you2:!

με τόσες αλλαγές password νόμιζα ότι έχει γίνει μπέρδεμα στους λογαριασμούς.

απ'ότι φαίνεται ο τυπάκος έχει τώρα λογαριασμό κάποιου από αγγλία:nerd:

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στην παρέα σας χθες το βράδυ....ότι και να πω είναι λίγο...χαμός στον χαμό και ανάσα δεν έπαιρνες...συνεχές, ανελέητο κυνηγητό....κρυψώνες πουθενα (ή τουλάχιστον κάποιες που να ξέρω)...την πρώτη φορά που συνάντησα τον οldboy (ερχόταν από πίσω) γύρισα και γάζωσα....η 2η και η 3η συνάντηση μας ήταν επώδυνη για μένα (C4)....

Αν μπορούσατε να πείτε συνοπτικά πεντε -δέκα οδηγίες προς noobάδες (μην με βάλετε να ψάχνω βιντεάκια στο youtube...δεν έχω χρόνο).

Μετά από μια εβδομάδα απασχόλησης συνολικά 10 ωρών, η αγαπημένη μου κλάση (Sniper) είναι η πιο "αδύναμη" και το κ/d ratio δεν βλέπω να ανεβαίνει (18-34 χθες)...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο τα fps σου οτι παίζεις περίπου στα 60, και μετά απλά ως recon μείνε για 30 δεύτερα σε ένα μέρος σκότωσε 2-3 και φύγε απο το σημείο, τράβα αλλού νταλού. Μην κάθεσαι στο ίδιο σημείο και μη γίνεσαι προβλεπόμενος.

Run forest runn....

Χτές γινόταν λίγο πανικός. Μπήκα και σε βρήκα sstav να ακολουθάς τον gousias, δεν άντεξα σας κυνήγησα με το μαχαιράκι και για καλή μου τύχη το κατάφερα 3 απανωτά dog tags :D

Link to comment
Share on other sites

@ΥDINOPOULOS, εσένα δεν σε βλέπω μέσα πάντως...χθες λαχάνιασα να τρέχω καθισμένος στην καρέκλα μου....δεν είναι εκεί το θέμα...δεν έχω skills, δεν έχω ξεκλειδώσει τα πάντα, δεν γνωρίζω ακόμα τα κατατόπια.

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION]...ναι ναι..χαχαχα. Πριν όπως σε είχα βρει σε κάτι στενά!!! Μαχαίρι πάντως έχω πει πως δεν θα το χρησιμοποιήσω ακόμα και πίσω σου να είμαι

Πάντως sniper έτσι παίζω από εποχές BC2

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

@ΥDINOPOULOS, εσένα δεν σε βλέπω μέσα πάντως...χθες λαχάνιασα να τρέχω καθισμένος στην καρέκλα μου....δεν είναι εκεί το θέμα...δεν έχω skills, δεν έχω ξεκλειδώσει τα πάντα, δεν γνωρίζω ακόμα τα κατατόπια.
Ειναι λογικο ρε αγορινα να αισθανεσαι εξω απο τα νερα σου. Και ιδιαιτερα στον Bazo :whistle2:

Ψαξε βρες servers με "noob" στον τιτλο. Προπονησου και μαθε τους χαρτες πρωτα και μετα τα οπλα. Προς Θεου σταματα να παιζεις ΜΟΝΟ recon :hehe:

Παιξε assault για αρχη.

Τελος, κανε υπομονη γιατι οτι και να σου πουμε, οτι και να δεις, οτι και να διαβασεις, το παιχνιδι θελει το χρονο του για να το μαθεις.

[η μονη σιγουρη συμβουλη ειναι να ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ recon στον Bazo(εκτος και αν σε λενε [MENTION=24582]gousias[/MENTION]) :p και αν το κάνεις μην καθεσαι ποτε μα ποτε στο ιδιο σημειο πανω απο 1-2 λεπτα]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION]

Για αρχή παίξε assault καλύτερα που είναι το πιο δυνατό class,για να μάθεις και τους χάρτες.

Δοκίμασε είτε το aek-971 είτε το m416.Από perk τα πιο χρήσιμα νομίζω στο tdm είναι το sprint και το cover.

Να ξέρεις γενικά ότι το netcode του bf3 είναι gtp.Αν πχ σε βαράει κάποιος και πας να κρυφτείς πίσω από cover,παρόλο που βλέπεις στην οθόνη σου ότι είσαι κρυμμένος,στην πραγματικότητα συνεχίζεις να παίρνεις dmg.Οπότε πρέπει να το έχεις στο μυαλό σου αυτό και να καλύπτεσαι πιο γρήγορα.

Στα options βάλε το net smoothing factor κάπου στο 75%.

Όταν είσαι suppressed(έχει blur η οθόνη και δεν βλέπεις) μην προσπαθείς να πετύχεις τον άλλον,καλύψου και περίμενε να περάσει το effect αν μπορείς.

Προσπάθησε για αρχή με τα rifle να μην αδείαζεις όλο τον γεμιστήρα όποτε βλέπεις κάποιον,αλλά να ρίχνεις μικρά burst ή ακόμα καλύτερα tap-fire μέχρι να μάθεις το recoil του όπλου.

Όταν ψοφάς στο tdm μπορείς να μην κάνεις deploy αμέσως,αν είχες κοντά σου κάποιον medic μπορεί να σε κάνει revive αρκετά δευτερόλεπτα μετά το θάνατο σου.

Όποτε πυροβολείς χωρίς σιγαστήρα φαίνεσαι στο minimap.

Δεν μου έρχεται κάτι άλλο τώρα,τα υπόλοιπα θα τα μάθεις στη πορεία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.