Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παίζει κανείς με Virtu και Gtx 580?

Εμένα δε μου ανοίγει το παιχνίδι δυστυχώς. Με latest drivers και latest virtu.

Γιατι να παιξεις με virtu; :wassat:

Εγω δεν το εχω καν εγκαταστησει...πολλα προβληματα. Βγαλτο να βρεις την υγεια σου.....

Εξαλλου η 580 κραταει καλα ακομη

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, όπως είχα γράψει και παλαιότερα, η Dice είναι βάρκα γιαλό... Βγάζουν ένα παιχνίδι, μπαίνει ο κάθε ένας στο forum και κάνει παράπονα κι αν δε μπει άλλος να φέρει αντίρρηση, το περνάνε στο επόμενο patch... :suicide:

Όταν βγήκε το παιχνίδι, έβαζες νάρκες και έμεναν στην πίστα μέχρι να τις πατήσει ή να τις καταστρέψει κάποιος, όπως ακριβώς γινόταν και στο BC2. Με το 2ο patch νομίζω, το άλλαξαν και με το που πέθαινε ο engineer, οι νάρκες έφευγαν από την πίστα. Στο τελευταίο patch, τις έκαναν πάλι infinite... Στο επόμενο patch (Dec2012) θα τις κάνουν πάλι να χάνονται... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Με το 2ο patch νομίζω, το άλλαξαν και με το που πέθαινε ο engineer, οι νάρκες έφευγαν από την πίστα.

wait, what? :p

εισαι σιγουρος? ειδικα για τις ναρκες δεν θυμαμαι κατι τετοιο :hmm:

μεταξυ του 2ου και του 3ου patch μεσολαβησαν μερικοι -αν δεν κανω λαθος- μηνες και επειδη εγω 9 φορες στις 10 που παιζω engi εχω ναρκες, αν συνεβαινε αυτο που γραφεις μαλλον θα το θυμομουνα...

ορκο δεν παιρνω, αλλα μηπως κανεις λαθος; ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα μας δουλεύουν οι γκόμενες έτσι??

Που να βλέπατε ένα άλλο σκυλί χθες να παίζει Black Ops II...

Πού βρίσκεις αυτές τις φωτό; Στο imageshack; Υποτίθεται ότι παίζει bf3 αυτή;

:p

Πες της να πάει να παίξει τίποτε άλλο!

LOL!

:woot:

Link to comment
Share on other sites

Επαιζα χθες στον bazo στην Firestorm και έκανα το προσωπικό μου epic kill (s)!. Eίμαι sniper στο σημείο Α στα κτίρια επάνω κάνοντας σποτ στους αντιπάλους και προσπαθώ για κανα long shot kill (παρεπιπτόντως σκότωσα κάποιον στα 750μ-sstav personal best).... Ξεκινάνε δύο από το Ε με το τζιπ να πάνε φουριόζοι στο D (η μάχη γινόταν στα κτίρια Α, Β, C). Πετυχαίνω εν κινήσει στα 180 μέτρα hit με explosion στο τζιπάκι! 2 νεκροί και το τζιπάκι να φέρνει βόλτες μεσα στις φλόγες !!! Τι να πω...δεν το αλλάζω ούτε με όλα τα κιλς με μαχαίρια που έχετε όλοι μαζί!!!:laughing::laughing:

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Επαιζα χθες στον bazo στην Firestorm και έκανα το προσωπικό μου epic kill (s)!. Eίμαι sniper στο σημείο Α στα κτίρια επάνω κάνοντας σποτ στους αντιπάλους και προσπαθώ για κανα long shot kill (παρεπιπτόντως σκότωσα κάποιον στα 750μ-sstav personal best).... Ξεκινάνε δύο από το Ε με το τζιπ να πάνε φουριόζοι στο D (η μάχη γινόταν στα κτίρια Α, Β, C). Πετυχαίνω εν κινήσει στα 180 μέτρα hit με explosion στο τζιπάκι! 2 νεκροί και το τζιπάκι να φέρνει βόλτες μεσα στις φλόγες !!! Τι να πω...δεν το αλλάζω ούτε με όλα τα κιλς με μαχαίρια που έχετε όλοι μαζί!!!:laughing::laughing:

Σε φαντάζομαι μετά απο αυτά να ξεθάψες την παραλαγή του ΕΣ απο την αποθήκη να έκατσες στην καρέκλα με τις αρβύλες πάνω στο γραφείο και να άναξες πούρο σκεπτόμενος τι θα μπορούσες να έκανες στην θητεία σου. :p:P:man_in_love:

Έγινε επεξεργασία από HellhammeR
Link to comment
Share on other sites

Τι FOV μπαίνει σε 24αρα; Ή παίζει ρόλο και η gpu; Ή είναι καθαρά υποκειμενικό; :confused:

βαλε 80, πρακτικα ειναι 110 horizontal, το μεγιστο που θα εβαζε καποιος σε 16:9 χωρις αισθητη παραμορφωση

Battlefield: Bad Company 2 FOV Calculator

Η gpu δεν παιζει ρολο αλλα ειναι προφανες οτι καποια fps θα τα χασεις ανεβαζοντας το fov.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.