Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ελα για πες τωρα.... ποιος ηταν ο εθελοντης φουκαρας που τον ειχες στησει για καμια ωρα και εριχνες μεχρι να τον πετυχεις σε αδειο server; :hehe:

0αχ0α0χ0αχ0α0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χ0α0χ0αχ0α!

Link to comment
Share on other sites

χθες μπήκα λίγο bazo και βρήκα μια θέση σε ομάδα με grisos και bacon...απλά δεν μπορώ να παρακολουθήσω τον ρυθμό τους και δεν ήξερα από που μου έρχονταν...Ήταν ο άλλος στην seine σε κτιριο, στα 200μ από την γέφυρα που ήμουν εγώ, με M416 και με πέτυχε με την μια! μπαμ και κάτω ...χάσαμε εύκολα...Προς το παρόν μόνο σε μέτρο τα καταφέρνω κάπως καλά..

Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

Πως βρίσκω πιο παλιά game reports (πέραν των 5 που φαίνεται στο battlelog) ;

Link to comment
Share on other sites

χθες μπήκα λίγο bazo και βρήκα μια θέση σε ομάδα με grisos και bacon...απλά δεν μπορώ να παρακολουθήσω τον ρυθμό τους και δεν ήξερα από που μου έρχονταν...Ήταν ο άλλος στην seine σε κτιριο, στα 200μ από την γέφυρα που ήμουν εγώ, με M416 και με πέτυχε με την μια! μπαμ και κάτω ...χάσαμε εύκολα...Προς το παρόν μόνο σε μέτρο τα καταφέρνω κάπως καλά..

Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

Πως βρίσκω πιο παλιά game reports (πέραν των 5 που φαίνεται στο battlelog) ;

Σου το ειπα και in game (δεν ξερω αν το ειδες) παρε assault για να μαθεις πως παιζετε το παιγνιο. Με recon χωρις να εχεις ακομα μπει σε ρυθμους θα τον πινεις ασυστολα :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου το καταλαβαίνω...δεν μου αρέσει ο τρόπος παιξίματος όμως...Γεράσαμε και περνάμε σε εφεδρεία ένα πράμα.

θα μου άρεσε ένα fps που να "χτίζεις" τον χαρακτήρα σου! τεσπα...θα δοκιμάσω το στυλ σας και θα δω...σήμερα θα θέλαμe TDM /Conquest Seine/Metro/Grand bazaar.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου το καταλαβαίνω...δεν μου αρέσει ο τρόπος παιξίματος όμως...Γεράσαμε και περνάμε σε εφεδρεία ένα πράμα.

θα μου άρεσε ένα fps που να "χτίζεις" τον χαρακτήρα σου! τεσπα...θα δοκιμάσω το στυλ σας και θα δω...σήμερα θα θέλαμe TDM /Conquest Seine/Metro/Grand bazaar.

ειναι και αλλοι βρωμόγεροι μεσα σαν [MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] και εγω και πιστεψε με ανετα θα καμπέρωνα σαν τον [MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] με αντισκηνο στην ακρη της πιστας.

ΑΛΛΑ

Ι hate wookies from BC2 days

I love my tags :kiss3:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , έχω ένα πρόβλημα από χθές με το παιχνίδι (φυσικά γνήσιο SpirosKGR το id μου στο BF) καθώς κάνω Join σε σέρβερ και πάει να ανοίξει το παιχνίδι δείχνει μαύρη οθόνη και μετά απο 2 δευτερόλεπτα "το στοιχείο battlefield 3 σταμάτησε να λειτουργεί" .

Έκανα επιδιόρθωση εγκατάστασης, clean install τους driver,επιστροφή στα stock την κάρτα registry clean. και ακόμα τα ίδια τι να κάνω ;;; :(:(

Τα system specs μου είναι τα εξής : Intel Core i7 2600K @3.4GHz | ASRock z77 Fatal1ty Professional | Corsair H100 | Corsair Obsidian 650D | Kingston HyperX Genesis 8GB 1600 MHz | Gigabyte GTX 460 OC 1GB από κλοκαρισμένη που ήταν την γύρισα στα στόκια | WD Caviar Black 1TB 7200rpm 64mb cashe & Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 64mb cashe | Corsair GamingSeries 800W |

Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ με σώζετε

Link to comment
Share on other sites

Κάνε για καλό και για κακό ένα manual update το punkbuster. Φάκελος pbsetup αρχείο pbsetup.exe -> Check for updates.

Από κει και πέρα αν έχεις πρόβλημα μόνο με Battlefield και με κανένα άλλο game δε νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς για θέμα hardware.

[MENTION=5271]sstav[/MENTION]

Όπως είπε και ο φίλτατος "Μήτσος" για να μάθεις τα mechanics του παιχνιδιού θα πρέπει να ξεκινήσεις με μία κλάση που έχεις και offense και defense, και αυτή είναι του assault. Σα recon είτε σου αρέσει είτε όχι δε κινήσε τόσο πολύ. Όταν μάθεις το game θα παίζεις και πιο aggressive. Ας πούμε στο παράδειγμα σου. Αν δε μάθεις στο map που συνήθως κάθονται οι αντίπαλοι και άψογος να είσαι στο σημάδι που αμφιβάλω (χωρίς παρεξήγηση μιλάνε οι ώρες σου) θα τη φας τελικά και ειδικά από το Μ416 που είναι πιο ψέμα και από το ελληνικό πρωτάθλημα. Αν παίξεις assault θα σου είναι πιο εύκολο να ακολουθήσεις τη squad σου και στη τελική να φανείς και πιο χρήσιμος ;) Και σε καμία περίπτωση μη συγκρίνεις τον recon στο BC2 με αυτόν του BF3. Εντελώς διαφορετική αίσθηση. Και σου μιλάω εγώ που BC2 έπαιξα μόνο 150 ώρες. Εσύ αν έχεις περισσότερες θα έχεις συνηθίσει το στυλ και θα σου φαίνονται όλα ξένα στο BF3. Οπότε. Για να μη τα ξαναλέμε. Ξεκίνα με μια κλάση που δε θέλει και πολύ για να τη μάθεις. Όταν με το καλό μάθεις πως να κινείσαι στο game, πάρε το recon σου και προσάρμοσέ τον. Κοίτα και γω επειδή γούσταρα το Μ24 τρελά ήμουν όλος όρεξη για τοn recon και έφαγα μεγάλη ξενέρα το πρώτο καιρό. Ε σιγά σιγά μολίς ξεκλείδωσα και τον έρωτα της υπογραφής έμαθα να παίζω και πιο aggressive (μια και το όπλο είναι ιδανικό) αλλά πρώτα είχα λιώσει τα mechs του παιχνιδιού με τις υπόλοιπες κλάσεις. Οπότε, αστειευόομενος πάντα, μη ξαναβάλεις παράπονα αν δε δοκιμάσεις άλλη κλάση. :yes4::p

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Αν δε μάθεις στο map που συνήθως κάθονται οι αντίπαλοι και άψογος να είσαι στο σημάδι που αμφιβάλω (χωρίς παρεξήγηση μιλάνε οι ώρες σου)

:boxed: :boxed: :boxed: :boxed:

(για το m416 συμφωνουμε, η χαρα του νουμπα ειναι το συγκεκριμενο gun πλεον )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.