Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Wizard! εμενα απο το 50gb free που ειχε ο ssd με το χτεσινο και σημερινο patch μου πηγε στα 42.6!αρα προφανως δεν τα περασε απο πανω.

Λάμπρο, το μέτρησα και δεν ισχύει αυτό. Μήπως έχεις τα temp αρχεία του installer (Origin) στον ίδιο δίσκο και δεν τα έσβησε μετά; Αν μπεις στο φάκελο του παιχνιδιού, θα δεις τα updates ότι είναι χωριστά όπως και το patch που είναι ένας φάκελος (patch, XPack1, XPack2, XPack3, XPack4 ). Για ψάξε το και πες μου.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον..ο φακελος του παιχνιδιου ειναι 28 giga..το temp το εχω σε αλλο δισκο μηχανικο..

τι διαολο εγινε και μου εφαγε αλλα 4giga?

επισης να ρωτησω κατι αλλο.αν κανω backup τα xpack-1234 και κανω παλι φορματ και τα βαλω στην ιδια θεση δεν θα χρειαζεται να τα κατεβασει παλι το origin?

οσο για το aftermath εχω πορωθει απιστευτα..ειδικα το epicentre ειναι φοβερο map..μετα το karkand το καλυτερο expansion.

νομιζω οτι εχει καλυψει ολα τα γουστα.μικρα-μεγαλα-τεραστια map..

αν μπορουσαν να δωσουν και εργαλεια να φτιαχναμε και εμεις πιστες θα αγγιζε την τελειοτητα!!

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Και στο προηγούμενο dlc, βγήκε πρώτα το patch, και την επόμενη, παραεπόμενη αυτό καθαυτό το dlc.. 22.6 ->πατς->24->δλσ->27.8..

Το 24 ήταν πολύ μικρό για δλσ...Αλλά και μεγάλο για διορθωτικό...

Στάλθηκε από το U8800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

επισης να ρωτησω κατι αλλο.αν κανω backup τα xpack-1234 και κανω παλι φορματ και τα βαλω στην ιδια θεση δεν θα χρειαζεται να τα κατεβασει παλι το origin?

Εγώ κάνω τα εξής:

1. Backup όλο το φάκελλο του BF3

2. Format

3. Εγκατάσταση το Origin

4. Ρύθμιση ώστε να κοιτάει τους ίδιους φακέλλους (temp install & install)

5. Επαναφορά του φακέλλου του BF3

6. Repair Install από το Origin.

Link to comment
Share on other sites

guys, ξεκλειδωσα το xbow και μετά από τα υπολοιπα assigments to ba bolt για το xbow..

δεν το βρήσκω ομως καπου για να το επιλέξω, μηπως φταίει οτι δεν εχω ξεκλειδώσει το προηγούμενο, το scan;

Link to comment
Share on other sites

guys, ξεκλειδωσα το xbow και μετά από τα υπολοιπα assigments to ba bolt για το xbow..

δεν το βρήσκω ομως καπου για να το επιλέξω, μηπως φταίει οτι δεν εχω ξεκλειδώσει το προηγούμενο, το scan;

Ο τύπος σφαίρας του Xbow αλλάζει με το κουμπί που αλλάζεις Firing Mode ( default key = V νομίζω ).

Δεν επιλέγεις σφαίρες από πουθενά στο menu, τις έχεις πάντα όλες διαθέσιμες και απλά αλλάζεις τύπο με το firing mode key.

Link to comment
Share on other sites

On PC, the controls for each position are hard-coded to default values, which may confuse players that have customized their key bindings:

1 = Primary weapon (ground attack)

2 = Secondary weapon (anti-air)

Middle mouse = Switch weapon

Right mouse = Toggle zoom

X = Countermeasures

E = Exit gunship

Gunship - Battlefield Wiki - Battlefield 3, Bad Company 2, Weapons, Levels, Maps, Characters and more!

το βρηκα...

harcoded, my ass :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.