Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εγώ πιστεύω το θέμα είναι να μάθεις ένα όπλο μετά πάει τελείωσε..

Τώρα εγώ προσωπικά ποτε δεν είχα θέματα κυριως με LAG/PING τώρα αυτά στα βίντεο έχουν τύχει σε όλους αλλά και τα έχουμε κάνει έτσι.."?!

Στην περίπτωση του 1ου βίντεο, που στο gun master είναι οι 99 στις 100, προσπαθώ να γυρίσω το mouse προς τον αντίπαλο αλλά λες και κολλάει και ρίχνω στους τοίχους. Μόνο σε μένα το suppression έχει επίπτωση, στον αντίπαλο καμία!

Στο 2ο ενω έχω σημαδέψει μέσα από το σκόπευτρο (κακώς το έκανα), φεύγουνε 2 σφαίρες οι οποίες "επιστρέφουν" πίσω όταν με έχει κάνει ο άλλος 1-shot-kill με το Rex!

Link to comment
Share on other sites

Συφιλιάστηκα βραδιάτικα με το κwλοπαίχνιδο. Το Gun Master πραγματικά αναδεικνύει όλα του τα προβλήματα.

Βλέπω βιντεάκια στο youtube από lvlcap και rivalxfactor και αναρωτιέμαι αν παίζουμε το ίδιο παιχνίδι. Για παράδειγμα :

Ποτέ δεν έχω δει αντίστοιχο να συμβαίνει σε αυτούς.

πρωτο βιντεο : εχεις ιδεα ποσο μεγαλο ειναι το hip spread του ACR-W ?

Battlefield 3 Weapon Comparison | Symthic

δευτερο βιντεο : ok εφαγες ενα κωλοφαρδο magnum στο κεφαλι , αυτοι εδω τι πρεπει να πουνε δηλαδη ?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zMvUvRBD4FU]Xmmm - YouTube[/ame]

blame the player not the game :p

Link to comment
Share on other sites

πρωτο βιντεο : εχεις ιδεα ποσο μεγαλο ειναι το hip spread του ACR-W ?

Battlefield 3 Weapon Comparison | Symthic

δευτερο βιντεο : ok εφαγες ενα κωλοφαρδο magnum στο κεφαλι , αυτοι εδω τι πρεπει να πουνε δηλαδη ?

blame the player not the game :p

Ναι ρε συ, δεν λέω, αλλά δεν είναι οι εξαιρέσεις αλλά ο κανόνας! Έχω ολόκληρα rounds από gun master και συμβαίνουν συνέχεια. Ο.Κ. έχει hip spread μεγαλύτερο, αλλά τον έχω αφήσει με 1% health και έχω άλλες 6 σφαίρες στη γεμιστήρα.

Ο άλλος με το magnum προφανώς με είχε ήδη hs πριν καν ρίξω, άρα blame the game για το άθλιο lag-ping-netcode-stuttering.

Link to comment
Share on other sites

Συφιλιάστηκα βραδιάτικα με το κwλοπαίχνιδο. Το Gun Master πραγματικά αναδεικνύει όλα του τα προβλήματα.

Βλέπω βιντεάκια στο youtube από lvlcap και rivalxfactor και αναρωτιέμαι αν παίζουμε το ίδιο παιχνίδι. Για παράδειγμα :

Ποτέ δεν έχω δει αντίστοιχο να συμβαίνει σε αυτούς.

Φιλαρακι συγγνωμη που θα το πω αλλα στο πρωτο βιντεακι μπουκαρεις λιγο σα μπατσος που παει για πεσιμο σε γιαφκα και στο δευτερο απλα ετυχε rex one shot boom down! Aπλα θεμα τυχης! Οσο για τους δυο παιχτες που ανεφερες απλα εχουν κ καλυτερο hitreg ελεω αμερικης και γενικα ειναι πολυ καλοι παιχτες προσεχωντας καθε κινηση τους!:dirol:

Έγινε επεξεργασία από gnta7
Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι συγγνωμη που θα το πω αλλα στο πρωτο βιντεακι μπουκαρεις λιγο σα μπατσος που παει για πεσιμο σε γιαφκα και στο δευτερο απλα ετυχε rex one shot boom down! Aπλα θεμα τυχης! Οσο για τους δυο παιχτες που ανεφερες απλα εχουν κ καλυτερο hitreg ελεω αμερικης και γενικα ειναι πολυ καλοι παιχτες προσεχωντας καθε κινηση τους!:dirol:

Gun Master είναι, έτρεχα πίσω από αυτόν που ανέβηκε τις σκάλες και ξαφνικά είδα τον άλλο. Απλά σε αυτές τις καταστάσεις το mouse δεν κουνιέται με τίποτα, δυσκολεύομαι πολύ να σημαδέψω.

Link to comment
Share on other sites

δεμουλες,για πες τωρα ποσο πινγκ εχει η κοντινοτερη παραλια σε σενα? μηπως ζελε εσυ τωρα?

στα 2 χλμ εχει ποταμι ρε :p

που παει να πει 2 παραλιες :hi:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κ εγώ από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου να παίζει bf3 το μόνο πρόβλημα ήταν το rubberbanding (ping 60-80ms). Μετά από αρκετό ψάξιμο βρήκα αυτό εδώ το θέμα Windows 7 Ping Spikes [FIX] - Steam Users' Forums, ωστόσο δε μπορώ να το τεστάρω καθώς το game βαράει και δεν ξεκινάει καν.

Αν κάποιος έχει την υπομονή και το χρόνο να το κοιτάξει ας αφήσει ένα feedback

Link to comment
Share on other sites

στα 2 χλμ εχει ποταμι ρε :p

που παει να πει 2 παραλιες :hi:

μμμμ σιγα δεν ειναι το ιδιο και το ξερεις και εσυ και το ξανθο γεννος που ερχονται και γινονται καθε καλοκαιρι σα σφαλιαρισμενος κωλος μαιμους (οχιθασαφηναετσι νταξει?).να φερεις καμια μπυρα οπως θα ρχεσαι με τις ξανθιες βυζ@ρουδες.

Link to comment
Share on other sites

Πετα το mamba απο το παραθυρο :p

http://www.thelab.gr/ixos-multimedia-kai-input-devices/roccat-savu-115785.html

ολο το Ventouza platoon παιζει με optical, τυχαιο ? δεν νομιζω :p

Συ δεν ήσουν που γέλαγες χτες; Πριν κανα 2 μήνες ρε δε με έκραζες που πήρα το savu? Τώρα το προτίνεις; Απαπαπαπαπα τι είσαι εσύ ρε;

Link to comment
Share on other sites

Store - Battlelog / Battlefield 3 προσφορα για αναβαθμιση, οπου αφερει τα dlc που εχουμε ηδη.

Παω να αγορασω πριμιουμ, εχω Β2Κ και ΑΜ, μου λεει 35 δολαρια. Παταω βιζα και στην επομενη καρτελά το κανει 35 ευρω :wall::wall:

Μπορει καποιος να μου πει τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.