Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[MENTION=20633]Orion2001[/MENTION]

ναι, δυο ατομα ειναι ολα και ολα. το ενα ασχολειται με το battlelog και το αλλο ασχολειται με τις επιθεσεις. προχτες αυτος με τις επιθεσεις βοηθησε λιγο τον αλλονα με το battlelog και για αυτο οι ddos attacks μεινανε λιγο πισω. προσλαβανε χτες εναν περαστικο για ενα (μαυρο) μεροκαματο παντως. οποτε μην μασας...

τωρα, χωρις ειρωνεια: η DICE ΔΕΝ ασχολειται με τις επιθεσεις στους σερβερς της EA αλλα με το battlelog update (και γενικα με το gaming development). με τις επιθεσεις στους σερβερς της EA ασχολειται η EA..

αλλη η δουλεια του (web) developer στην σουηδια και αλλη η δουλεια του υπευθυνου ασφαλειας δικτυων στις HΠΑ.

ελπιζω να σου ελυσα την απορια, αν πραγματικα αναρρωτιωσουνα :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Να ξερετε που τα χωνετε τουλαχιστον...

Our team of game developers - Frostbite

The team behind the game engine within Electronic Arts - Frostbite

@billpeppas

Work with us in Stockholm - Frostbite

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Πως τυχαίνω πάντοτε με ακριβώς τέτοια support, δε μπορώ να καταλάβω.

Δεν μπορώ να καταλάβω είστε 5 άτομα σε εκείνο το σημείο γιατί δεν αφήνουν ένα έρμο βαλιτσάκι να πάρουν κ επιπλέων πόντους;;; Είναι να τα πέρνεις ώρες ώρες μου έτυχε να αυτοκτονήσω γιατί βαρέθηκα χωρίς πυρομαχικά :mad:

S2 JellyBam 7.2.0

Link to comment
Share on other sites

Κάνε Log Out από τα δύο, κλείστα και ξαναδοκίμασε. Μου το κανε χθες με wrong pass παπαριες και λύθηκε όπως σου πα.

Διορθώθηκε μόνο του. Αν δεις το forum, ήταν γενικό το πρόβλημα. Πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Προς Admins

Procon/Tools(Επανω αριστερα)/Options/Stats links

x8MOap6l.png

Βαζουμε ονομα οτι θελει ο καθενας και link παρακατω 2 και δουλευουν μια χαρα.

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php?p=%player_name%
http://i-stats.net/index.php?action=pcheck&player=%player_name%365&game=BF3⊂=Check+Player

Κλεινουμε τα options και παμε στην καρτελα των παικτων,δεξι κλικ στον παικτη και πατωντας

επανω στο Stats Lookup σας παει στην σελιδα του παικτη στο Battlefield 3 Stats - All stats about BF3

στην δεξια επιλογη πλεον εκτος απο το γνωστο Metabans θα υπαρχουν και αλλες 2 σελιδες το

Cheat-O-Meter και το [i-stats.net] για γρηγορη επισκοπηση του παικτη αν κλεβει.

nOkHAa3l.png

Καλο κυνηγι!

Link to comment
Share on other sites

Punkbuster ban? page 3/3 - Fora - Battlelog / Battlefield 3

πριν λιγο καιρο τρολαρα στο παραπανω thread οτι εχω θειο στην even balance και μπορω να βαλω βυσμα.

προχτες ενας πολωνος (or something) μου εστειλε αιτημα φιλιας, και τον δεχτηκα.

σημερα λοιπον μου εγραψε

Hi

My English is not good but I hope you understand me. If it's true what you wrote in the subject Punkbuster ban? page 3/3 - Fora - Battlelog / Battlefield 3 I would like to ask for your help

My friend two years ago he got banned unfairly. It showed that for multi hack.He buys all the games and the word pirate gets a fever so I do not believe that he could ever cheat. If you have any, I would ask you to reach a unban him.

PBBans | MBi - BanID 242629 (09658def | Battlefield 3)

:p

σε λιγο καιρο θα εχω περισσοτερα αιτηματα για unban απο οσα εχει ο wizard :devil:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω πραγματικα θειο στην EvenBalance enjoy your Ban... :shifty:

Περα απο την πλακα ο λαος ξερεις τι λεει ετσι...

"ο κλέφτης και ο ψεύτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται."

Κανε ενα edit και μην "τρολαρεις" με τον πονο των αλλων πολλοι εχουν οντως φαει ban

αδικα πηραν αλλο κλειδι και μετα εγινε lift απο λαθος υπογραφη hack.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό όπλο θεωρείτε πιο ισχυρό μεταξύ M40 και SV98 σε φάσεις ενώπιος ενωπίω; Ρωτάω γιατί μου φαίνεται οτι το SV98 έχει το πάνω χέρι παίζοντας σε bolt only tdm.

Έγινε επεξεργασία από fiestanik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.