Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιδες μαζευεστε κάπου και παιζετε μαζί όπως όταν είχαμε τον Bazo?

Γιατι μπαίνω να παιξω μόνος μου και ψιλοβαριέμαι..

Ότι βλέπεις στο battlelog. Όποιος παίζει, θα φαίνεται εκεί :)

btw, εχθές μου έτυχε κάτι περίεργο και δεν ξέρω αν είναι bug...

Παίζω Rush στη Firestorm. Είμαι άμυνα, βγαίνω recon, κάνω όλο το γύρο και πάω εκεί που είναι η σημαία Ε. Βάζω spawn beacon μέσα σε ένα από αυτά τα μεταλλικά κουτιά με τις δύο πόρτες και ανεβαίνω σε μια σκοπιά να καθαρίσω τους snipers στο βουνό. Κάποια στιγμή με σκοτώνουν. Πάω να κάνω spawn, πουθενά το beacon. Μην τα πολυλογώ, έγινε το ίδιο πράγμα 5 φορές. Χανόταν το beacon. Συνδυασμός rush-no squad-beacon.

Έχει τύχει σε κανέναν...; :fist:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τις τελευταίες μέρες μου τυχαίνει να με καθαρίζουν πίσω από containers-corners- τοίχους κτλ. κ πριν υπήρχε δε λέω αλλα τώρα είναι πιο έντονο απο κάθε άλλη φορά.

Τα ping είναι σταθερά στα 80-90..έχει κανένας άλλος παρομοιο θέμα?

Link to comment
Share on other sites

@sstav που πας χωρις διπλωμα να οδηγησεις 1000cc μηχανη ? ξεκινα απο τα παπακια... :)

2016961-ah6.png

Περα απο την πλακα και οπως θελω να λεω ποτε δεν ειναι αργα εδω

ο οδηγος που θα σε κανει καλο πιλοτο BF3 - Attack Helicopter Tutorial #1: HUD & Movement Explained - YouTube

p.s. Οσοι εχετε προβλημα με το youtube "αργει να ανοιξει τα video"

πατε εδω και κανετε join the html trial YouTube

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION]

Πολύ σημαντικό επίσης είναι να κάνεις τη ζωή του gunner σου εύκολη,γιατί το πιο δυνατό όπλο του chopper είναι το tv missile.

Πολλοί αρχάριοι πιλότοι πετάνε ξυστά από το έδαφος,κάνουν διάφορα ακροβατικά και πλησιάζουν πολύ τις εχθρικές γραμμές,με αποτέλεσμα να σκοτώνονται πιο εύκολα και ταυτόχρονα να αχρηστεύουν τον gunner τους.

Σε κάθε map ανάλογα και με τις σημαίες που έχει η ομάδα σου,υπάρχουν safe spots,όπου μπορείς να καλυφθείς και απο εκεί να καθαρίζει ο gunner σου με zoom optics και tv missile.

Link to comment
Share on other sites

μέτρησα κάποια λεπτά πτήσης χθες ακολουθώντας τις οδηγίες που είδα στα βίντεο...οκ..κατάφερα να πετάξω απ'την μια άκρη στην άλλη, να προσγειωθώ, να στρίβω κτλ...εχω μια δυσκολία στο να επαναφέρω το heli όταν πάω να κάνω στροφή με το Mouse (όχι yaw) και φθασει να είναι 70-90 μοίρες αριστερα-δεξιά απ'τον ορίζοντα ...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα πατινι ειναι ? ελικοπτερο ειναι, φερσου το με αγαπη και σεβασμο..

Μια χαρα τα πας και κατευθειαν στα βαθια βλεπω, σε μια βδομαδα με πολυ

προπονηση θα εισαι πανω το μετριου και θα μοιραζεις πονο στο εδαφος. :T:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ποτέ δεν το χώνεψα το ποντίκι όσων αφορά τα flying units (εκτός και αν μιλήσουμε για το war thunder:P), νομίζω με το πληκτρολόγιο έχεις καλύτερο έλεγχο και μπορείς να δράσεις πιο άμεσα πχ σε στροφές 180 μοιρών κτλ

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5325]Zenor[/MENTION]

Σημερα μαμιεται το συμπαν. Το Battlelog βγαζει @@ριες και για να κανεις login σε server πρεπει να αναψεις λαμπαδα στην Αγια ΕΑ και να κανεις νηστια απο τη ζωη και να παιζεις bf3 συνεχομενα για 40 μερες.:banging:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος.

Μπαίνω σε ένα server και πετυχαίνω αυτόν εδώ JICEone - Battlelog / Battlefield 3 κλασική περίπτωση aimbot.

Παω εδω ACI MBL Search και εδώ GGC-Stream / GUID Search και βλέπω ότι έχει ban.

Πως γίνεται και παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος.

Μπαίνω σε ένα server και πετυχαίνω αυτόν εδώ JICEone - Battlelog / Battlefield 3 κλασική περίπτωση aimbot.

Παω εδω ACI MBL Search και εδώ GGC-Stream / GUID Search και βλέπω ότι έχει ban.

Πως γίνεται και παίζει?

Γιατι απλα δε μπορει να παιξει σε σερβερς που εχουν τις συγκεκριμενες AC λιστες... για να μην μπορει να παιξει καθολου θα πρεπει να φαει ban ειτε απο PB ειτε απο την Dice!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.