Jump to content




ennia

Recommended Posts

Παιδες ψαχνω cd-mp3 το οποιο να διαθετει τα εξης: θυρα usb, τηλεχ., δυνατοτητα λειτουργιας απο το τιμονι, και να "παιζει ικανοποιητικα μουσικη". γυρω στα 100-150€.

εχετε να μου προτεινετε κατι? η βοηθεια σας πολυτιμη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει αυτό (Roadstar είναι με τα ίδια features αλλά 1-2 μοντέλα παλιότερο) πριν από 4 χρόνια και παίζει μια χαρά. Είχα πληρώσει ~80 ευρώ τότε, ήταν φτηνούτσικο και καλό, αλλά τώρα βλέπω ότι οι τιμές έχουν ξεφτυλιστεί εντελώς.

Αν δεν έχεις το μουσικό αυτί που καταλαβαίνει διαφορές μεταξύ ενός απλού mp3 player κι ενός των 400 ευρώ, θα μείνεις ευχαριστημένος.

(μετακινήθηκε στην σωστή κατηγορία)

Edit: μόλις είδα ότι αυτό δεν έχει CD player. Αυτό που πήρα εγώ είναι ολόιδιο με αυτό του λινκ, αλλά έχει αποσπώμενη πρόσοψη και μόλις την κατεβάσεις φαίνεται το slot του CD player. Ίσως εκεί να οφείλεται και η διαφορά στην τιμή.

Edit #2: Λίγο πολύ τα features αυτού εδώ έχω εγώ. Δε μπορώ να βρω κάτι με τηλεχειριστήριο :(

Έχει όμως μερικά τούμπανα, για παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.