Jump to content



Είστε κάτοχος PDA;


TheLab

Recommended Posts

Μωρε και εγω το 3 ψηφισα αλλα δεν ειναι τελειως τσατιλα οταν ο αλλως θα παινευεται για το νεο νοκια 102256i εσυ απλα να βγαλεις το pda και να παρεις τηλ να δεις την ατζεντα και α συναφη....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφιασα το 1 μιας κ λόγω δουλείας το χρειάζομαι για τα τηλέφωνα! Αλλα και το bluettoth που έχει, δεν με χαλάει..στέλνω κ κανα μήνυμα σε άλλο κινητο όπως επίσης αν αράζω στο κρεββάτι βλέπω τα e-mail (Βluetooth Internet Sharing...)

Link to comment
Share on other sites

για το πρώτο το σκέφτομαι σοβαρά... το adsl router μου παίρνει wifi pcmcia, οπότε με αντίστοιχες κάρτες στα pc του σπιτιού και μια wifi flash card στο pocket pc, όλα θα έχουν νετ ασύρματα...

πάντως εγώ λόγω δουλειάς παντού πήγαινα με ένα λάπτοπ... τώρα πολλά μπορώ να τα κάνω από το Axim μέσω gprs από το κινητό μου over ir

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ligm3nos [17-01-2004 και 17:26]

enas para poly kalos tropos na 3odepsis ta lefta sou...

Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες.

Είναι κανόνας του φόρουμ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πιστευω οτι θα ηθελα ενα, γι'αυτο απαντησα το 3ο. Αν και ενα P800-P900 θα το προτιμουσα περισσοτερο.

Αλλωστε πως να ξεχασω το κορυφαιο για την εποχη του R380 που ειχα και μου ειχε λυσει τα χερια.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια τα κινητά τηλέφωνα έχουν αρχίσει και καλύπτουν με τις δυνατότητες τους και αυτούς που θα ήθελαν ενα PDA (βλέπε Nokia 6600, Sony/Ericsson P800-900). Είμαι ένας ευτυχής κάτοχος ενος 6600 και πιστέψτε με με καλύπτει:D

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το 3 απάντησα.

Είμαι μεν κάτοχος του Ρ800 (του οποίου έχω γεμίσει και τις 2 εξωτ. μνήμες με games και videάκια), αλλά όταν βλέπω τον κολλητό μου να βλέπει divx στο axim του μέσα στο λεωφορείο.....νιώθω "κάπως". Το θέλω!:'(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπορώ να αλλάξω και να επιλέξω το 1 ; :Ρ

Είμαι κάτοχος ενός Toshiba e740 εδώ και τρεις ημέρες, και μπορώ να πω ότι δεν το έχω αφήσει στιγμή σε ησυχία! Πραγματικά αξίζει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.