Jump to content



Παραγγελία από overclockers.co.uk


dimitris_s

Recommended Posts

Χαιρετώ,

Παιδιά παρήγγειλα κάτι πράγματα (καλώδια - κάτω από 1kg) από overclockers.co.uk με DHL. Γνωρίζει κάποιος να μου πει πόσες μέρες κάνουν να φτάσουν αυτά περίπου Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ,

Παιδιά παρήγγειλα κάτι πράγματα (καλώδια - κάτω από 1kg) από overclockers.uk με DHL. Γνωρίζει κάποιος να μου πει πόσες μέρες κάνουν να φτάσουν αυτά περίπου Ελλάδα;

Aν πηρες τα ΝΖΧΤ και δεν ειπες κουβεντα.....:tongue:

(Το λεω γιατι και γω ετοιμαζω παραγγελια τα συγκεκριμενα)

Link to comment
Share on other sites

Aν πηρες τα ΝΖΧΤ και δεν ειπες κουβεντα.....:tongue:

(Το λεω γιατι και γω ετοιμαζω παραγγελια τα συγκεκριμενα)

Αδερφέ, ό, τι και να πω είναι λίγο. Τα NZXT πήρα (1x24pin, 1x8pin EPS, 2x6pin) Δε πρόκειται να το πιστέψεις αλλά σκέφτηκα για ομαδική μόλις έλαβα το confirmation email τους.

Δε το είπα μετά για να αποφύγω τη κοινωνική κατακραυγή, την οποία απ' ότι φαίνεται δε θα αποφύγω τελικά... :baby:

Λίαν συντόμως θα χρειαστώ άλλα 2 εξάπινα για τη 2η 5870 που έχω στα σκαριά, και θα ενημερώσω (εάν δεν έχεις παραγγείλει ως τότε).

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως αν και πολυ θα το ηθελα

τα NZXT δεν ειναι στα πλανα του καταστηματος

αναμενουμε απο Phobya το ιδιο ακριβως προιον εδω και καμια 45ρια μερες.

εαν παντως ψηνεστε

ειμαι μεσα για ομαδικη μικρης ποσοτητας για προσωπικη χρηση μεχρι να μας τα φτιαξουν κι οι Γερμανοι

Link to comment
Share on other sites

Φτάσανε κατά τις 2μιση σήμερα. 1μιση μέρα από Birmingham -> Θεσσαλονίκη. Distance pwned.

rjmo03.jpg

Tα κομμάτια του puzzle are coming together. :D

Αυτα ειναι.

Και αλλα Ελληνικα "μεγαλα" μαγαζια κανουν και 5 μερες να ρθουν.

Ποιος κανει θεματακι για ομαδικη?

Link to comment
Share on other sites

αν κάνετε και δεν το δω, μετράτε με 1000% και θα βάλω να ειδοποιούμαι με μειλ γιατι ότι ήμουν έτοιμος να τα παραγγείλω..! τα έχει και το watercooling-uk αν είδα καλά αλλά δεν πρόλαβα να μελετήσω την σελίδα!!

Link to comment
Share on other sites

dimitris_s: με ποια μεταφορική σου ήρθε η παραγγελία;

Δε ξέρω, γιατί είμαι εκτός Ελλάδας, και τα παρέλαβαν οι δικοί μου τα πράγματα. Θα ρωτήσω όμως και θα ενημερώσω εντός της ημέρας.

Update @ Chosen: Με DHL ήρθε all the way ως τη πόρτα του σπιτιού. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.