Jump to content



ΤΙ ΜΝΗΜΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ???


ligm3nos

Recommended Posts

ΤΙ ΜΝΗΜΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ? ΕΧΩ ΕΝΑΝ P42,6/(800FSB),EPoX 4PDA2+ 865 A/G-L/4C-R/S/F,ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΝΗΜΕΣ KINGSTON ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ .... ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΧΑΝΖΕR3 ΟΧΙ ΤΟ ΑLUMIN.KAI ENA ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ENERMAX 450W ... ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ABIT IC7 ΤΗΝ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ "ΑΝΑΨΩ" ΛΙΓΟ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ 3,2-3,4 ΤΙ ΜΝΗΜΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ? ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΣ GEiL GD 400 MHz (2x256) 512 MB? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με RootX και σιγα την διαφορα που εχει το 865 με το 875...για το PAT μονο δεν λεει!!για τσεκαρε πρωτα σε τι οφειλονται τα reset....δεν βλεπω τον λογο γιατι να αλλαξεις την μητρικη αν δεν εχει προβλημα ...παρε καλυτερα ενα καλο Psu και Ram...!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καταρχας μεγιες για το καινουριο σου συστημα....τωρα οσον αφορα τις Μushkin απο τη εμπειρια μου με τις 3500 L2 που εχω και με καποιες 3200 L2 που ειχα δοκιμασει (ολες ειναι με winbond bh-5) εχω να πω μονο τα καλυτερα.... βασικα ολες οι level II (3200-3500) εχουν bh-5 αλλες πανε περισσοτερο αλλες λιγοτερο...ειναι και τι θα σου κατσει;) αλλα πιστευω με ενα καλο ψησημο οι περισσοτερες πανε ανετα 245-250 με 2-2-2-5 με 3.0-3.2v.........και πανω!!!

Απλος πιστευω οτι με την IC θα εχεις προβλημα με το vdimm (max 2.8v) και θα χρειαστεις το mod!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.