Jump to content



Βαρέθηκα...


Recommended Posts

Gr_God σε μια απάντηση παραβίασες σχεδόν κάθενα κανόνα του forum. Έγραψες κανονικότατα το ποστ από έναν admin, προσωπική επίθεση σε χρήστη του forum, υβριστικές εκφράσεις που όχι απλά δεν αρμόζουν στο forum, αλλά γελοιοποιούν κι ένα αξιόλογο thread. Kαι για ποιο λόγο όλα αυτά; Διάβασε από την αρχή τι έγινε, και σκέψου αν αξίζει. Δεν είμαστε του στυλ "σε απειλώ με ban" απλά ξεπέρασες τα όρια στο συγκεκριμένο. Όμως αν συνεχίστει αυτό, τότε ναι θα χρειαστεί να πάρουμε πιο δραστικά μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις και 22:10]

Με λιγη προσπαθεια και με τις μνημες μου επτελους να τρεχουν στα 351 καταφερα αυτο.

Gr_God - Grace τι αλλες βελτιωσεις μπορω να κανω απο αποψη software?

Από software δεν ξέρω και δεν έχω πειράξει και τίποτα, αλλά το μόνο πολύ εμφανές είναι στο control panel--direct3d να τα γυρίσεις στο custom preference και όλα κλειστά ή maximum performance.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις και 11:23]

Xm xm φιλε unseen με προκλαεις να δωσω την 9800 και να παρω 9600 μονο και μονο για να παμε καμια κοντρα....και σαφως ξερεις πιο θα νικησει:devil:

Τι clocks πιάνει απείραχτη η κάρτα σου είπαμε; Έχω κάτι καλές 9600 να σου στείλω.:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από shidokanjohn [Σήμερα, στις και 12:44]

σε 9800 παιζει τπτ?:rolleyes:

Tα 'διαλεγμένα' κομμάτια σε τρομακτικά υψηλές τιμές, σίγουρα 3 φορές τουλάχιστον από την τιμή του εμπορίου, άρα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις και 13:26]

και τα διαλεγμένα κομμάτια δηλαδή τι clocks πιάνουν?

Όπως θα μου έλεγαν και εμένα 'τίποτα δεν είναι σίγουρο'.

Είδες ένα, you do the math...:mobile:

Edit : Μάλλον για να σου δώσω ένα μέτρο σύγκρισης, μια HIS 9800 που είχα και έπαθε ατύχημα (όχι Pro, όχι SE, οι πρώτες με 325/310 clocks) που είχε μνήμες 3.3ns Samsung με flash σε 9800Pro BIOS πήγε αυτόματα 440/440 out of the box. Τουλάχιστον δεν την πλήρωσα τόσο ακριβά....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις και 13:57]

Πραλίνα....

μέχρι να ανοίξει το www.grace_shop.com, μπορείς να περιοριστείς στα π.μ.

[insert 'thanks' emoticon here]

Δεν έβρισκα τρόπο να μην τον πληγώσω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Όπως θα μου έλεγαν και εμένα 'τίποτα δεν είναι σίγουρο'.

Είδες ένα, you do the math...:mobile:

Edit : Μάλλον για να σου δώσω ένα μέτρο σύγκρισης, μια HIS 9800 που είχα και έπαθε ατύχημα (όχι Pro, όχι SE, οι πρώτες με 325/310 clocks) που είχε μνήμες 3.3ns Samsung με flash σε 9800Pro BIOS πήγε αυτόματα 440/440 out of the box. Τουλάχιστον δεν την πλήρωσα τόσο ακριβά....

κατανοητόν:happy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.