Jump to content



Βαρέθηκα...


Recommended Posts

Χμ, δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνουν έτσι οι τόνοι....

Ηρέμησε Gr_God, του φάνηκε πολύ υψηλό το σκορ και εξέφρασε τις αντιρρήσεις/απορίες του, δεν υπάρχει λόγος για τέτοιες απαντήσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
Χμ, δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνουν έτσι οι τόνοι....

Ηρέμησε Gr_God, του φάνηκε πολύ υψηλό το σκορ και εξέφρασε τις αντιρρήσεις/απορίες του, δεν υπάρχει λόγος για τέτοιες απαντήσεις....

Συγνωμη root αλλα με αυτο το σχολιο που ακολουθει εσυ τι καταλαβαινεις?

Νομίζω πως μας δουλευεις ρε grace δεν λέω πως το score είναι ψέφτικο αλλά απλά δεν γίνεται αυτή η κάρτα να πάει στα 720 με νερό. Έχω κάνει ένα σωρό Mod σε πολλές κάρτες και κάτι τέτοιο δεν έχω δει ... καμιά δεν ανεβαίνει τόσο με νερό, το τονίζω πάλι

Εγω βλεπω παντα να γραφει ξεκαθαρα, εμμεσως πλην 100% σαφως να με λεει ψευτη και οτι αυτος τα εχει δει ολα. Οποτε εχω καθε λογο για καθε απαντηση. Eκτος βεβεα αν θεωρεις τα 'νομιζω οτι μας δουλευεις' και 'καμια δεν ανεβαινει τοσο με νερο' απορια η αντιρρηση η αντε αποψη. Εγω το βλεπω σαν προπαγανδα και επιθεση παντως. Μπορει να φταει η καταγωγη μου η η αδυναμια μου να καταλαβω ανθρωπο τοσο υψηλου επιπεδου.

Link to comment
Share on other sites

Gr_God δεν είπα τίποτα για έσενα και απο οτι ξέρω εσύ έχεις xt και όχι pro και την πήγες στα 680 και οχι στα 720 ή και εδώ κάνω λάθος? Αν πρόσεξες δεν είπα τίποτα για την cpu γιατί ξέρω πως μπορούν άνετα να αναίβουν με νερό αρκετά ψηλά όχι όμως οι κάρτες γιατί αν δεν το ξέρεις σε αυτή την κατηγορία τα καλά απο τα άσχημα κομμάτια διαφέρουν το πολυ 40-50 mhz. Δεν είπα τίποτα για έσενα (το λέω πάλι ) αλλά εσύ μου επιτέθικες προσωπικά δεν το καταλαβαίνω μήπως ισχύει το όποιος έχεις την μύγα ξέρεις... Τέλος πάντων το αφήνω εδώ άλλοστε η Grace βρήσκει τα καλά κομμάτια και εμείς όχι...

Link to comment
Share on other sites

SkaL- δεν νομίζω να έχω *1* λόγο για να σε 'δουλέψω', ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο άτομο. Το αν το πιστεύεις ή όχι είναι δική σου γνώμη και επιλογή και καλά κάνεις και την έχεις, αλλά το να μου λες ότι δεν γίνεται επειδή εσύ δεν το έχεις ξαναδεί από κάρτα που ο ίδιος έκανες mod παραπάει, δεν νομίζεις; Επειδή εσύ ήσουν άτυχος ή δεν τα καταφέρνεις δηλαδή εγώ τι σου φταίω;

Για το επεξεργαστή - κάρτες το αφήνω ασχολίαστο, τι διαφορετικό έχουν οι VGA από τους CPU όταν έρχομαστε στο overclocking; Ή μήπως τώρα θα πεις ότι όλες πάνε στα ίδια; Το 40-50MHz ποιός το είπε, κανείς κατασκευαστής; Μάλλον εσύ και μόνο και δεν νομίζω ότι είσαι αρμόδιος, το παραλείπω. Εδώ δεν ξέρεις ότι η XT και Pro είναι ακριβώς οι ίδιοι πυρήνες (μα ΑΚΡΙΒΩΣ ίδιοι) με λίγη παραπάνω τάση και ένα chip που ρυθμίζει το overdrive και μου τις συγκρίνεις σαν διαφορετικές κάρτες!

Το αν βρίσκω τα καλά κομμάτια ή όχι το παραλείπω, κρίνεις άτομο που δεν ξέρεις που είναι, τι είναι και σε τι θέση μπορεί να βρεθεί. Μόνο από εκεί δείχνεις το ότι δεν σκέφτεσαι λογικά ή είσαι εδώ μόνο για να προκαλέσεις. Τουλάχιστον προσπάθησε να προσβάλεις μόνο το άτομο που έχεις σκοπό να προσβάλεις και όχι τα υπόλοιπα, δεν σου φταίνε σε κάτι.

Gr_God, σε παρακαλώ μην ασχολείσαι. Δεν χρειάζεται να χαραμίζεις την ώρα σου για έναν που απλά θέλει να κάνει ένα forum μετατροπή σε Luna Park. ’στον, τα όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια μιά και του αρέσουν οι παροιμίες και δεν ξέρει καν να τις χρησιμοποιήσει. Καμία μύγα δεν βλέπω από μέρος κανενός πλην αυτού μιά και αυτός μόνο λέει κάτι που δεν έχει στάση ή υπόσταση πουθενά! Το αν θέλει ανταλλαγή 'απόψεων' είναι δική του δουλειά και να του απαντώ δική μου, αλλά μιά και δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ με ανούσιες επιθέσεις ας πάει στην βουλή των Ελλήνων να τις πει ή δεν ξέρω που.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace [Χθες, στις και 18:35]

Το αν βρίσκω τα καλά κομμάτια ή όχι το παραλείπω, κρίνεις άτομο που δεν ξέρεις που είναι, τι είναι και σε τι θέση μπορεί να βρεθεί. Μόνο από εκεί δείχνεις το ότι δεν σκέφτεσαι λογικά ή είσαι εδώ μόνο για να προκαλέσεις.

Ηρέμησε βρε Grace...Μη σε πιάνει πάλι η γνωστή κρίση αυτοπεποίθησης και μεγαλομανίας... :cool:

Ίσα ίσα που όλοι θα πρέπει να χαιρόμαστε για σένα όχι μόνο για την πρώτη θέση με την XT σου στις 9600, αλλά και που για πρώτη φορά (αν δεν κάνω λάθος) αποδεικνύεις με νούμερο τις ικανότητές σου στο overclocking, ακόμα κι αν είναι σε μία κατηγορία που δεν ασχολείται και πολύ "ψαγμένος" κόσμος...(Κι ο MrIcee δεν έχει την δυνατότητα, όπως εσύ, να βρίσκει CPU που με "κακή ψύξη", όπως την stock που έχει, να "ανεβαίνουν"...)

Δεν έχω σκοπό να προκαλέσω και να προσβάλω κανέναν και ούτε θα το κάνω, ακόμα κι αν σε αυτό το topic δέχτηκα προσωπική επίθεση επειδή απλώς εξέφρασα την γνώμη μου και τις αντιρρήσεις μου σε ένα έτσι κι αλλιώς πανηγυρικού τύπου post από μέρους σου...

Θα σε παρακαλούσα όμως αν γίνεται (όπως και τον φίλτατατο Gr_God) να δούμε και κανένα 3DMARK03 με το 340 patch, αν φυσικά δεν έχεις ακόμα ξεστήσει το setup αυτό και δεν έχεις πρόβλημα χρόνου...

P.S. Πού το εξαφάνησες βρε Gr_God το νούμερο στην Futuremark με την XT σου??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SkaL- [Σήμερα, στις και 10:04]

Ηρέμησε βρε Grace...Μη σε πιάνει πάλι η γνωστή κρίση αυτοπεποίθησης και μεγαλομανίας... :cool:

Ίσα ίσα που όλοι θα πρέπει να χαιρόμαστε για σένα όχι μόνο για την πρώτη θέση με την XT σου στις 9600, αλλά και που για πρώτη φορά (αν δεν κάνω λάθος) αποδεικνύεις με νούμερο τις ικανότητές σου στο overclocking, ακόμα κι αν είναι σε μία κατηγορία που δεν ασχολείται και πολύ "ψαγμένος" κόσμος...(Κι ο MrIcee δεν έχει την δυνατότητα, όπως εσύ, να βρίσκει CPU που με "κακή ψύξη", όπως την stock που έχει, να "ανεβαίνουν"...)

Δεν έχω σκοπό να προκαλέσω και να προσβάλω κανέναν και ούτε θα το κάνω, ακόμα κι αν σε αυτό το topic δέχτηκα προσωπική επίθεση επειδή απλώς εξέφρασα την γνώμη μου και τις αντιρρήσεις μου σε ένα έτσι κι αλλιώς πανηγυρικού τύπου post από μέρους σου...

Θα σε παρακαλούσα όμως αν γίνεται (όπως και τον φίλτατατο Gr_God) να δούμε και κανένα 3DMARK03 με το 340 patch, αν φυσικά δεν έχεις ακόμα ξεστήσει το setup αυτό και δεν έχεις πρόβλημα χρόνου...

P.S. Πού το εξαφάνησες βρε Gr_God το νούμερο στην Futuremark με την XT σου??? ;)

Κρίση αυτοπεποίθησης και μεγαλομανίας; :confused: Ωχ δεν ξέρει καν τι λέει....ή μάλλον ξέρει και δεν έχει κάτι καλύτερο να πει;

Για την κατηγορία, στείλε μου εσύ μιά κάρτα των 400-500 διαλεγμένη και καλό κομμάτι που να είναι τουλάχιστον 30-35% καλύτερη από τον μέσο όρο και το κάνω σε όποια κατηγορία θες. Αυτό το μηχάνημα έχω, αυτό δείχνω. Δεν έχω σκοπό να πληρώσω μιά κάρτα για να βγάλω νούμερα για να κάνω σε εσένα ή σε οποιονδήποτε άλλο φιγούρα. Για τον MrIcee μην τον πιάνεις στο στόμα σου, έχει εντελώς άλλο σύστημα από το δικό μου, έχει καταπληκτικές ικανότητες και σίγουρα όποτε θέλει μπορεί να με 'εκθρονίσει', δεν τον υποτίμησα ποτέ. Αν δεις και το score του λέει απλά 'test'. Είναι ο Xtreme systems team leader ΑΝ δεν το έχεις προσέξει.

Το πόσο δεν έχεις σκοπό να προσβάλεις φαίνεται, δεν χρειάζεται σχολιασμό. Aν ο τρόπος σου για να εκφράζεις γνώμη και αντίρρηση είναι το 'μας δουλεύεις' και 'καμία δεν πάει, ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ', οι τρόποι σου είναι σοβαρά και για λίγους ενήλικες θα το έλεγα αυτό, για λύπηση. Λες εμένα μεγαλομανή και εσύ είσαι αυτός που τα έχει δει και ξέρει όλα. Τώρα, το να κατεβάσω ένα αρχείο 180mb και να τρέχω να κάνω benchmarks για εσένα είναι κάτι που ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να το κάνω, αλλά ίσως γίνει αν τυχόν αραιώσει λίγο το πρόγραμμά μου και καταφέρω να τρέξω μερικά benchmarks με όντως ένα 80w TEC στην κάρτα. Δεν χρειάζεται καν το 3dMark03. Είπες ότι πρέπει να είμαι στους -35 με αυτό το clock ε; Ε τώρα που υπολογίζω 740-760 core θα έχω Prometeia Mach 2 507B στην κάρτα υποθέτω, κάπου -75. Απορώ αν καταλαβαίνεις ο ίδιος ότι θα ήταν προς τιμήν μου να έλεγα ότι έβαλα κάτι ισχυρό στην κάρτα παρά απλό watercooling αφού θα ήταν πολύ καλύτερη επίδειξη ικανοτήτων! Waterblock έχει όλος ο κόσμος, VaporChill ( -35 είπαμε ε; ) στην VGA δεν έχουν πολλοί.

Όσο για τον Gr_God καλό θα ήταν να μην τον πιάνεις στο στόμα σου. Είναι άτομο που ποτέ δεν έκανε φιγούρα με score και ποτέ δεν ανέβασε πουθενά αποτέλεσμα, πράγμα το οποίο επιβεβαιώνεται από τον καθένα όποτε θες. Το αν έβαλε ένα για να πειράξει εμένα και να κάνουμε χάζι, έχει όλο το δικαίωμα από εμένα όπως είναι και όλο δικό του να το κατεβάσει όποτε θέλει. Δεν είσαι διατητής να ρυθμίζεις ποιός και που θα βάλει τι. Όταν πας να βγάλεις κάποιον ψεύτη, έχεις και συνέπειες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace [Σήμερα, στις και 10:43]

Για τον MrIcee μην τον πιάνεις στο στόμα σου, έχει καταπληκτικές ικανότητες και σίγουρα όποτε θέλει μπορεί να με 'εκθρονίσει', δεν τον υποτίμησα ποτέ. Αν δεις και το score του λέει απλά 'test'. Είναι ο Xtreme systems team leader ΑΝ δεν το έχεις προσέξει.

Σιγά σιγά όμως γιατί ο Ιταλός που βρέθηκε πίσω μου με το προηγούμενο καλύτερο σκορ P4/9600 series πρέπει να πόνεσε πολύ. Εδώ πονάει ο MrIcee που είχε Α64/9600ΧΤ και Waterchilled Peltier στην κάρτα....

Τουλαχιστον ξεσκισα τον π#$στ@ τον ιταλο. Ηθικη ικανοποιηση. FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=

Τώρα μιλάς πιο σωστά...

Peace... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις και 13:37]

χαλαρώστε την κουβέντα,

Grace άσχετο, τί αμάξι οδηγείς? και περισσότερο, πώς το οδηγείς?

μας πήρες που μας πήρες τα σώβρακα στο oc, έχεις και άλλα "αντρικά" χούγια??? :):):)

Bασικά...

..δεν μπορώ τα αυτοκίνητα...

....μισώ τα αυτοκίνητα....

......τα φοβάμαι, πες το όπως θες, το ίδιο μου κάνει....

.........δεν μπαίνω ΚΑΝ σε αυτοκίνητο εκτός αν είναι μεγάλη ανάγκη!

Μοτοσυκλέτα. Μιά Honda Transalp 2000 μοντέλο. Τα λοιπά μην με ρωτήσεις, να την καβαλάω μόνο ξέρω!:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες μνημες εχεις!!!!!!!!!!

Με τιποτα Hynix ή Infineon σε καμια περιπτωση δεν θα μπορουσες να ανεβεις τοσο.

Αρα (1000/2.8)*2=714 ΜΗz. Εσυ πηγες 720 MHz. Συμφωνω γινεται.

Αλλα δεν μπορω να συλλαβω με τιποτα πως πηγε 690 ΜΗz ο πυρηνας.

Αλλα αφου τα κατεφερες αρα γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις και 19:14]

Πολυ καλες μνημες εχεις!!!!!!!!!!

Με τιποτα Hynix ή Infineon σε καμια περιπτωση δεν θα μπορουσες να ανεβεις τοσο.

Αρα (1000/2.8)*2=714 ΜΗz. Εσυ πηγες 720 MHz. Συμφωνω γινεται.

Αλλα δεν μπορω να συλλαβω με τιποτα πως πηγε 690 ΜΗz ο πυρηνας.

Αλλα αφου τα κατεφερες αρα γινεται.

Infineon σε 9600 δεν έχω δει ακόμα αλλά Hynix θα ήθελα. Είναι πολύ καλύτερες από τις Samsung σε overclock. Οι περισσότεροι με Hynix βρέθηκαν με 370-400MHz μνήμες σαν τον Ιταλό που είναι πίσω μου στους P4 + 9600, 400 καθαρά MHz.

Ναί μεν θα ήθελα τις μνήμες Hynix στην ΔΙΚΗ μου κάρτα!:D

Link to comment
Share on other sites

Εχω infineon 3.6 9500=>9700 δεν παει μια. Χειροτερα δεν γίνεται.

Παντως εχω ακουσει οτι οι Samsung είναι πολυ καλυτερες απο Hynix..

Δε μου λες το voltmod γιατι δεν βοηθησε???? Τι αντίσταση εβαλες???

Παντως πιστευω με 2.8 μνημες ισως να μπορεσεις να παρεις και αλλο.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Σήμερα, στις και 20:10]

Εχουμε ξεφυγει μου φαινεται...Τι να πω πια...Engineering samples μπορεις να βρεις τουλαχιστον?Αν ναι σε παντρευομαι. LOLita!!!!! :p

ES P4 μπορώ να βρω αλλά μιά και δεν έχω τόσο φίλους στην Intel τα πληρώνω και μάλιστα πάρα πολύ βαριά. Και τι να τους κάνω, δεν με βοηθούν κάπου....

Εχω infineon 3.6 9500=>9700 δεν παει μια. Χειροτερα δεν γίνεται.

Παντως εχω ακουσει οτι οι Samsung είναι πολυ καλυτερες απο Hynix..

Δε μου λες το voltmod γιατι δεν βοηθησε???? Τι αντίσταση εβαλες???

Παντως πιστευω με 2.8 μνημες ισως να μπορεσεις να παρεις και αλλο.....

Ε 3.6 είναι όταν θα έπρεπε να είχε 3.3 τουλάχιστον, είναι ήδη πολύ πιεσμένες, τι θες από αυτές παραπάνω;

Το Vmem mod στις 9600 δεν βοηθά ότι και να δώσεις από τάση παρά μόνο λίγες φορές και ελάχιστο γιατί η κάρτα δεν έχει εξωτερική τροφοδοσία. Δεν μπορεί η ίδια να δώσει μέσω του Vagp αρκετή καθαρή ενέργεια ( Α ) στις μνήμες. Μερικές πρώτες 9600 μπορούσαν να πάρουν (εάν και εφόσον είχε τις ικανότητες κάποιος να το βάλει) το floppy connector που είχαν και οι 9700 το οποίο με συνδιασμό του Vmem έδινε 25-40MHz στις μνήμες, αλλά τώρα καμία δεν μπορεί να το πάρει, έχουν αφαιρέσει όλο το κύκλωμα.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Πού το εξαφάνησες βρε Gr_God το νούμερο στην Futuremark με την XT σου???

Για δες τι λεει το ατομο...

Καλα τσιμπα το και στα προχειρα και σε καλη μερια.

http://service.futuremark.com/compare?2k3=1993005

Τσιμπα και ενα απανωτο 3dmark 2001 ετσι για να το εχεις και αυτο μια και θα μου κανεις και κουμαντο ποτε και που θα πρεπει να εχω ανεβασμενο σκορ.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7510912

Πρωτος κατα λαθος βγηκα ο π@στ@ς παλι....αχ τι κανει ο σουπερ αερας που εχουμε στην περιοχη στην καρτα....

Τωρα για να μην ξεχνιομαστε, κατσε λιγο να το συζητησουμε πολιτισμενα αυτο :

Αρχική απάντηση από SkaL- [Χθες, στις και 11:35]

Τώρα μιλάς πιο σωστά...

Peace... ;)

Καλα ρε παληκαρι (βοηθεια μας) καταλαβαινεις τι λες? Ξερεις τι θες να πεις η τα λες απλα για να λες οτι λες κατι? Αντιδρας με το περιβαλλον? Ετσι γεννηθηκες η το εχεις τωρα τελευταια? Να το κοιταξεις γιατι ειναι σοβαρο προβλημα, θα βγεις και στην κοινωνια αυριο μεθαυριο. Η μηπως εισαι fan club του mricee? Ο ιδιος εστειλε email για συνχαρητηρια στην grace οταν ειδε το σκορ, αν ειχε καποιο προβλημα ας εβγαινε να διαμαρτυρηθει, εσενα ποιος σε ρωτησε?

Λες την καθε μ@λ@κι@ την μια πισω απο την αλλη, προσβαλεις και ζητας και τα ρεστα απο πανω και ολα αντικρουωνται στο δεκαπλασιο και στο τελος θα βγεις ΕΣΥ κυριε τιποτα να κρινεις ποιος πρεπει να ειναι στην κορυφη, ποιος ειναι ποιο αξιος απο ποιον και ποιος πιο ικανος? Αυτο βρηκες και απο εκει πιαστηκες αφου οι υπολοιπες μπουρδες που ειπες γυρισαν στις τρυπες απο οπου βγηκαν ε? Ε οχι ρε φιλε. Ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις αλλους ως μεγαλομανεις και οτι εχουν κρισεις αυτοπεποιθησης ενω εσυ εισαι αυτος που περνα ως η καραψωναρα που τα εχεις δει ολα? Εδω οι καλυτεροι overclocker του κοσμου (macci, oppainter κτλ) δεν ειπαν τιποτα και την παινεψαν και απο πανω που εσυ δεν εισαι ουτε ψειρα στα @ρχ$#% των μισων εδω μεσα (δεν σε συγκρινω καν με αυτους που ανεφερα γιατι δεν βρισκω κλιμακα) και ΕΣΥ θα μας πεις τι θα και μπορει να γινει και τι οχι και ποιος μιλαει σωστα? Ξερεις πιο πολλα απο αυτους ε? Ρε φτασε να εισαι καποιος που να εχει κατι, καποια δουλεια η αξια να δειξει και να πει, κατι να εχει προσφερει στην κοινωνια ρε παιδι μου και μετα βγες και πες οτι σκ@τ@ θες. Καθαρη περιπτωση του μιλανε ολοι μιλανε και οι κ@λ@ι. Φτασε ρε συ την κοπελα ΣΤΟ ΜΙΣΟ και μετα βγες και λεγε για αυτη ΟΤΙ σου κατεβει. Για την συγκριση mricee με Grace, ειναι καπως ηλιθια ατυχες το οτι ο ιδιος ο mricee την παινεψε και της προτεινε θεση στην xtremesystems team. Αφηνουμε τα υπολοιπα τερατα του overclocking που ολοι την παινεψαν. Και βγαινεις ΕΣΥ να μας πεις τι εχει κανει και τι οχι. Την αλλη φορα θα βαλουμε προτεινομενο τον θεωδορακη και εσενα για την θεση μην μεινει κενη δεν λεει! Καλα κανει και μιλαει αφου ειναι η πρωτη στον κοσμο στις 9600 και τρωνε ολοι την σκονη της. Οπως και να το δεις ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ για τωρα, τελος. Αι σιχτιρ βρωμησε ο κοσμος απο την ζηλια σου, τι πραγμα ειναι αυτο αναθεμα σε! Εχω δει και αντιμιλησει με ανθρωπους και ανθρωπους αλλα εχω να το λεω οτι ειναι ανθρωποι. Πρωτη φορα μου εστριψε το εντερο απο τις αηδιες που ακουω!:sick:

Υγ. Το *peace* σου χωστο οπου πανω σου καπνισει, οχι *peace* εκει που μας συμφερει αφου πεταξουμε την καθε μ@λ@κι@ μας και δεν μας χωραει η κατασταση αφου οτι και να πεις ερχετε 10 φορες πισω σε σενα. Πρωτα θα ξεφτιλιστεις (και το εχεις κανει ηδη μονος σου και μου γλιτωνεις και τον κοπο, thanx) και μετα μιλαμε για -ειρηνη-. Τι διαολο ιταλος εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Gr_God ήρεμα σου είπα! Γιατί ασχολείσαι; Έτσι και αλλιώς τον έφερα εκεί ακριβώς που ήθελα, δεν υπάρχει θέμα κανένα. Τα όσα λες τα καταλαβαίνει δεν τα καταλαβαίνει το ίδιο του κάνει! Μην του απαντήσεις ξανά σε παρακαλώ.

Εάν δω άλλο post με αντιπαραθέσεις και παρόμοιες ιστορίες απλώς σβήνω το thread και τελειώνω. Δεν θα κάτσω να σφαχτείτε σαν να μην πω τι σε δικό μου thread. Από οποιονδήποτε και γιά οποιονδήποτε λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Gr_God, την επόμενη φορά που θα απαντήσεις έτσι σε thread του thelab, θα αναγκαστώ να σου στερήσω το δικαίωμα απάντησης....

Λυπάμαι, διότι γνωριζόμαστε και προσωπικά, αλλά η απάντησή σου είναι απαράδεκτη.

Δεν θα δεχτώ σε αυτό ή σε οποιοδήποτε άλλο thread, flaming από και προς οποιονδήποτε.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.