Jump to content



Βαρέθηκα...


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Και τα δικά μου συγχαρητήρια .Εντυπωσιακό

Λοιπόν μια που δεν υπάρχει ψηφιακή για φώτο για το ολο setup

θα σας δείξω τουλάχιστον τα μπλόκ Δεν είναι κάτι νεο τα έχετε δει εκτός απο το μπλόκ για το chipset που είναι καινούργιο

Cpu block αυτό της δοκιμής στο VR Zone

post-62-1416070735,8479_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χμ...πολύ διαφήμιση βρε παιδιά...

Έχω μια απορία: στο τεστ βλέπω ότι δεν έτρεξες και τα υπόλοιπα εκτός των τεσσάρων παιχνιδιών...νόμιζα ότι έτσι θα είχες μικρότερο σκορ αλλά μάλλον κάνω λάθος!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrus [Σήμερα και 22:23]

Χμ...πολύ διαφήμιση βρε παιδία...

Έχω μια απορία: στο τεστ βλέπω ότι δεν έτρεξες και τα υπόλοιπα εκτός των τεσσάρων παιχνιδιών...νόμιζα ότι έτσι θα είχες μικρότερο σκορ αλλά μάλλον κάνω λάθος!

Έγω του είπα να βάλει τις φωτογραφίες Spyrus γιατί δεν τις είχα εγώ.

Τώρα αν το θεωρείς διαφήμιση, πιστεύω ότι ξέρεις ότι ο 11 δεν το κάνει επαγγελματικά και εξυπηρετεί μόνο όσους το ζητάνε. Έχει οικογένεια, παιδί, δουλειά και όλα τα σχετικά ενός ανθρώπου.

Επίσης, το να προσβάλεις κάποιον είναι κάτι που μπορείς να το αποφύγεις, εκτός βέβαια αν έχεις προηγούμενα μαζί του που δεν τα ξέρω εγώ και θα έπρεπε να σεβαστείς το thread μου και να τα αφήσεις για αλλού.

Στην ουσία τώρα, το score μένει ίδιο όσα test και να τρέξεις. Απλά υπολογίζεται μόνο από τα 7 πρώτα οπότε τα λοιπά είναι άχρηστα.

Link to comment
Share on other sites

Spyrus ειλικρινά δεν κατάλαβa τι εννοεις?Διαφήμηση στους αναγνωστες του thelab .Πιστεύεις τοι χρειάζεται κατι τέτοιο?Αλλωστε τα περισότερα είναι γνωστά σε όλους

Εκτός και αν σε πειραξε κατι μαζι μου και δεν το ξέρω (ισως είναι κολλητικό)

Ας είμαστε λίγο προσεχτικοί σε αυτα που λέμε Αυτο ηταν το μονο που σου έκανε εντύπωση απο το όλο θέμα?

Αν θες να μου απαντήσεις καντο σε παρακαλώ με ΠΜ Αν όχι νασαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα και 23:09]

Ο Μαζωνακης που είναι Grace????

Ε;

Αυτός είναι τραγουδιστής αν δεν κάνω λάθος. Μάλλον κάπου στην Αθήνα είναι. Δεν ξέρω που τραγουδάει, να σε βοηθήσει άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό (αφού φυσικά δε γνωριζόμαστε!) αυτήν την εντύπωση πήρα...

δεν υπάρχει πρόβλημα...άλλωστε γνωρίζω ότι κάνεις καλή δουλειά και αφού και η Grace ζήτησε να βάλεις τις φωτογραφίες...τώρα κατάλαβα καλύτερα...

ΝΟ ΟFFENCE...εγώ πάντως έπιασα 10000 με απλή Radeon 9600 και είμαι ευχαριστημένος :-)

Link to comment
Share on other sites

To 690 πως το εκανες? Εχω την ιδια καρτα και με την ψυκτρα της και χωρις mod παει 510/342 Αν μπορεις να δωσεις το mod για Vcore.

To ανωτερο σκορ που καταφερα ηταν 14895 με τον επεξεργαστη στα 3,92

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ σε όλους.:)

To 690 πως το εκανες? Εχω την ιδια καρτα και με την ψυκτρα της και χωρις mod παει 510/342 Αν μπορεις να δωσεις το mod για Vcore.

ΟΛΑ θες να τα ξέρεις; ;)

Το Vgpu είναι σχετικά απλό. Ενώνεις τα Pin 5 και 7 στο controller του με μια αντίσταση 10Κ. Κατεβάζεις, ανεβαίνει. Μέχρι 1.4ν το πολύ, μετά δεν την βλέπω καλά την κάρτα.

Link : http://www.unoid.net/9600pro/voltage.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.