Jump to content




dbasilis

Recommended Posts

@ venom7 με ίδια αντλία-cpu block - περίπου ίδιο ψυγείο (3χ120) o Q9400 @ 3,6 (ή 3,8 δεν θυμάμαι) είχε max load 60 βαθμούς

@evolution κάνει και το δικό σου έτσι?? δεν βλέπω να έχεις πολλά πράγματα επάνω πως και έτσι?? πάντως το δικό μου κάνει έτσι μόνο όταν ζορίζω τις κάρτες!! αλλιώς δουλεύει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

@ venom7 με ίδια αντλία-cpu block - περίπου ίδιο ψυγείο (3χ120) o Q9400 @ 3,6 (ή 3,8 δεν θυμάμαι) είχε max load 60 βαθμούς

@evolution κάνει και το δικό σου έτσι?? δεν βλέπω να έχεις πολλά πράγματα επάνω πως και έτσι?? πάντως το δικό μου κάνει έτσι μόνο όταν ζορίζω τις κάρτες!! αλλιώς δουλεύει μια χαρα.

εμενα ειναι και 1200 :p οταν δοκιμασα cf με καρτα φιλου και δοκιμασα να τρεξω το occt το power supply αφου εκλεισα το pc για κανενα 5λεπτο μετα δουλευε ο ανεμηστηρας ετσι και αλλιως αν εχεις το κουτι του τροφοδοτικου το λει και στη πισω μερια απο εκει βρηκα τι θερμοκρασια

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το ιδιο με σενα dbasilis αλλα το 850αρι...και σε μενα το κανει.οταν το εχω πολλες ωρες ανοιχτο το pc,τοτε μετα μενει ανοιχτος ο ανεμιστηρας...

Link to comment
Share on other sites

καλα το τροφοδοτικό τσιτσιριζει... τώρα που ανεβάζω τις κάρτες και τεστάρω, ως και όταν τρέχω vantage δουλεύει ο ανεμιστήρας (πριν δεν το έκανε..)

αμα το κάψω θα χασω την εγγύηση?? :)

λέτε αμα πεθάνει να παρει και τιποτα αλλο στο λαιμό του...?? :crazy::crazy::crazy:!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.