Jump to content



Έναρξη λειτουργίας GetItNow.gr


JohnnyX

Recommended Posts

Σημερα ανοιξε πληρως το GETITNOW.

Συνεχιζει παραλληλα απο οσο ξερω το γνωστο καθημερινο 24ωρο μιας προσφορας...σημερα εχει το IPAD 32 GB 589€ . Για οσους το γουσταρουν νομιζω ειναι καλη τιμη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

iPad;;;; Δεν το πρόλαβαααααα είχα πολύ καλή τιμή!!! Καλά έχετε δει το tvc του μαγαζιού; Τα σπάει πραγματικά [ame=http://www.youtube.com/watch?v=28QnAun2StE]YouTube - GETITNOW.GR TVC ΠδιαΟΞ

Link to comment
Share on other sites

H προσφορά του ipad στο getitnow.gr είναι απίστευτη κοροϊδία!!! Αίσχος.

Πάντως απορώ αν έχει χρησιμοποιήσει το σίτε αυτός που το έφτιαξε... Στις λίστες με τα προϊόντα δεν φαίνεται όλο το όνομα του προϊόντος με αποτέλεσμα να πρέπει να πας στη σελίδα του καθενός για να δεις το μοντέλο. :suicide::TD:

Link to comment
Share on other sites

Το έχουνε ΞΕΣΚΙΣΕΙ στις φωτογραφίες. Ακόμα και αν ξέρεις ακριβώς ποιο μοντέλο θέλεις να αγοράσεις μάλλον θα σου βγει η ψυχή μέχρι να το βρεις στις σελίδες τους (τόση φωτογραφία και κακό δεν έχω ξανά δει).

Link to comment
Share on other sites

Ο σχεδιασμός της σελίδας δε μου αρέσει καθόλου. Αισθητικά και λειτουργικά είναι κάτω του μετρίου. Προσπαθεί να οπτικοποιήσει την περιήγηση του χρήστη με αποτέλεσμα ένα δύσχρηστο και αργό δικτυακό τόπο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απορώ αν έχει χρησιμοποιήσει το σίτε αυτός που το έφτιαξε... Στις λίστες με τα προϊόντα δεν φαίνεται όλο το όνομα του προϊόντος με αποτέλεσμα να πρέπει να πας στη σελίδα του καθενός για να δεις το μοντέλο. :suicide::TD:

Ή απλά αφήνεις το ποντίκι πάνω από το κάθε προϊόν και βλέπεις τον τίτλο. Προφανώς δεν είναι ότι πιο εύχρηστο αλλά γλυτώνεις τα πολλά μπρος πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν ήμουν ο ιδιοκτήτης του getitnow θα πέταγα με τις κλοτσιές έξω αυτόν που σχεδίασε το site, ενώ ταυτόχρονα θα έδινα bonus σε αυτόν που σκέφτηκε την διαφήμιση.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως περίμενα κάτι καλύτερο και στις τιμές. Τσάμπα ντόρος τόσο καιρό...

xaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaaxa

τι καλύτερο ρε φίλε περίμενες στις τιμές ? εδώ υπάρχουν ήδη 100 μαγαζιά στο χώρο θελετε και πιο χαμηλά

ό μόνος τρόπος είναι να βρείτε μπατζανακη τον ιδιοκτητη της σονυ,σαμσοθνγκ, HP κτλ και να σας τα δώσει χονδρική.

Έλεος

Για μένα το getitnow και κάθε getit later or getitafter pou tha vgei είναι μία τρύπα στο νερό, ο κόσμος έχει βαρεθεί την τεχνολόγία και δεν υπάρχουν και φράγκα για ολα αυτά.

εγω το λαπτοπ μου θα το κρατήσω 10 χρονια

και η τηλεοραση μου θα ειναι LCD ΓΙΑ αλλα 10

τερμα η κατανάλωση.

κρίμα τα λεθτά στη διαφημιση που δώσανε

Link to comment
Share on other sites

η διαφήμιση πάντως εκτός από έξυπνη είναι κ πολύ "πονηρή/ύπουλη" σε σχέση με τον ανταγωνισμό... όσοι ξέρουν καταλαβαίνουν:p

εμενα μου θυμιζει και λιγο εμφυλια συγκρουση για να μαι ειλικρινης

μιας ΚΑΙ αυτη η εταιρεια ειναι ιδιοκτησιας Π.Γερμανου (κυριως)

(Public, Multirama, Get it now)

απλα ισως το target group να ειναι πιο γενικο μιας και το μοντελο παραπεμπει πιο πολυ πολυκαταστημα

στυλ plus4u & amazon

only time will tell...

Link to comment
Share on other sites

Το site τις πρωτες 2 (?) μερες δεν την παλευε καθολου.Ηταν υπερβολικα αργο.

Τωρα παλι αργει καπως ,αν και το φτιαξαν.Οταν πας για register κολλαει καμια φορα για ωρα.

Σχεδιασμος χαλια ,οι τιτλοι των κατηγοριων φαινονται μισοι .Οι φωτογραφιες επισης ειναι χαλια σε μερικα προϊοντα και σε αλλα τοσα λειπουν.

Προχτες λοιπον ειδα το HTC Touch 3G στα 150 ευρω και εγραφε διαθεσιμο κανονικα.

Παιρνω τηλεφωνο να σιγουρεψω,γιατι ειχα μεινει αφωνος με τετοια τιμη.

350+ το δινουν εξω...

Μου ειπε λοιπον η κοπελα οτι ισχυει κανονικα.Αμεσως σε 2 λεπτα ανοιγω το pc και αποφασισμενος να το παραγκειλω,βλεπω οτι ηταν Μη διαθεσιμο.Ξαναπαιρνω τηλεφωνο και μου λεει οπως σας ειπα και πριν ειναι μη διαθεσιμο.

Δεν παμε καλα...παιζει και να την ειχαν λαθος την τιμη και να τους βοηθησα να το καταλαβουν....

Anyway δεν μου αρεσει ακομη η εξυπηρετηση.Ας μην αναφερω που το site δεν γραφει για εγγυησεις.Επρεπε να την ρωτησω και παλι τι εγγυηση φερει.

Χτες ειχε μια αρκετα καλη προσφορα netbook + ηχεια + Usb stick @ 200 ευρω παντως.

Και πρωτο megastore δεν το λες.Plus4u εδω και αρκετα χρονια,ισως και αλλα λιγοτερα γνωστα (σε μενα τουλαχιστον).

Link to comment
Share on other sites

σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τα γραφόμενα σας. επειδή όμως δεν έχει περάσει ούτε μια βδομάδα από την έναρξη της λειτουργίας του έχω την πεποίθηση ότι θα εντοπίσουν τα προβλήματα και θα διορθώσουν πολλά από αυτά οποτε στο μέλλον η εικόνα του θα είναι σαφώς καλύτερη αλλά και πιο customer-friendly.

Link to comment
Share on other sites

Σε πειθει να το αγορασεις...:book:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fH9R44qty4M&feature=player_embedded]YouTube - TECH EXPERT- IPAD - OPINION[/ame]

και αν δεν πειστηκες ακομα...

Καλά όλα αυτά… Αλλά εγώ γιατί να το πάρω;;; Αν ακόμα αυτή η ερώτηση είναι στο μυαλό σου, άλλαξε page! Ή μάλλον περίμενε… Σου έχω το γιατί… Είναι τέλειο! Θεϊκό! Απόλυτο! Ανυπέρβλητο! Μωρό μου, είναι συναρπαστικό!

Τα έχει όλα, προηγμένη τεχνολογία και design! Ιδανικό για την εργασία σας, και τη διασκέδαση σας τόσο στο σπίτι όσο και σε ταξίδια! Έστω και για επίδειξη! Αλλά στο λέω! Είναι τέλειο!

yay baby !!!!:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

LOL μόλις συμπάθησα το μαγαζί!!! :jump1:

Από εκεί και πέρα μάλλον κατάλαβαν ότι υπάρχει θέμα με το site τους και έβγαλαν ανακοίνωση στην αρχική τους σελίδα το οποίο επίσης το κρίνω θετικά

m970163pp_anakoinwsi.gif

Βέβαια οι προσφορές τους δεν είναι οι προσφορές που ξέραμε αλλά τυπικές προσφορές όπως έχουν όλα τα μαγαζιά (απλά ψηλά στο Skroutz)

Link to comment
Share on other sites

Παντως πληροφοριακα,μιας και πηρα κινητο απο κει,τα μεταφορικα ειναι δωρεαν,αλλα γινονται με την εταιρια courier ACS..

Εμενα μαλιστα ουτε με ενημερωσαν και με πιασαν στον υπνο με πυρετο..whatever..:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.