Jump to content




sofix

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Εγω παιζω κανονικοτατα με το παραπανω.....

Για δες μια τα settings στο παιχνιδι...

Τελικά πήγα στα κουμπιά να τα αλλάξω,και πατούσα το αντίστοιχο κουμπι στο xbox controller...

anyway thanks!:victory:

Link to comment
Share on other sites

Ε τράβα μας κανά βιντεάκι! :o

Και για να μένουμε στο θέμα.. έψαξε κανείς το θέμα με το binary xml converter μήπως φτιάξουμε καμιά πιο σωστή ρύθμιση; Εμένα μου πετάει error πως δεν είναι valid win32 app.

Link to comment
Share on other sites

θα θελα να το δω live!

F1 2010 EYEFINITY MOD 3240X1920

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Q6oElwCDJB0]YouTube - F1 2010 EYEFINITY MOD 3240X1920[/ame]

Στο τελος λεω -> Borg δες!!! :hehe:

Κατσε να ερθουν τα φρεσκα απο ΑΤΙ και θα κανω eventακι ξανα σπιτι μου...

Link to comment
Share on other sites

Στο τελος λέω -> Borg δες!!! :hehe:

Κατσε να ερθουν τα φρεσκα απο ΑΤΙ και θα κανω eventακι ξανα σπιτι μου...

:hehe:

(ανάμεσα στο borg και το δες.... κάτι πήγες να πεις :p)

τι να δω, βίντεο με μουφα ποιότητα

εγώ θέλω να δω κόλαση :boxed:

μόνο σε live θα πιστέψω!

για το θέμα ατι δεν μιλάω ακόμα, παρά μόνο τον δεκεμβριο :)

Link to comment
Share on other sites

sebastian , ασχετος εισαι....

οργωσες χωραφια:hehe:

ακομα περιμενω προταση για πιτσες ,eyefinity και φωτος........

Κυκλοθυμικός χαρακτήρας εισαι Gomar :hehe:

Δεν μου ελεγες να μην σε υπολογιζω γιατι εκει που μενω ουτε ο δορυφορος δεν την παλευε!

Μα και εσυ επιλεγεις πορεια για την ΚΟΛΑΣΗ με οδηγο δορυφορο!

Ηθελα να δω τι εβαλες στο gps :hehe:

Να βγουν τα φρεσκα απο ΑΤΙ και θα κανω κατι ωραιο!

Link to comment
Share on other sites

"κοιτάχτε χρώματα... ενα παρα πολύ ωραίο χαλι...πορτοροδοκόκκινη μπουχάρα" :clap::clap:

αρε σεμπαστιαν.....το sexafinity να το λες ...είναι δικό σου trademark σαν το "κολαση certified" :T:

Eννοεις πριν το Mod φανταζομαι...

Eλεος με τα παλικαρια της CODEMASTERS, οταν ειναι μερα με καθαρο καιρο δεν ειναι σαν να εχουν ερθει συννεφα απο ΣΑΧΑΡΑ μερια. Γκαβωμαρα!

Περα απο τα προβληματα, χιλια προβληματα μαλλον, με διασκεδαζει το παιχνιδακι!

Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο ο sebastian.το ειχα γραψει και σε προηγουμενο ποστ.οτι παρολο που εχει ηλιοφανεια στην πιστα,την βλεπεις καπως μουντη χωρις ζωντανια με συνεπεια δεν βλεπεις καλα και στο βαθος της πιστας πραγμα σημαντικο για να βλεπεις και τις στροφες.

χτες κατεβασα το ferrari virtual academy και ειναι πολυ καλο..βεβαια εχει μονο μια πιστα και ενα μονοθεσιο αλλα ειναι μακραν 300 φορες καλυτερο απο το f1 2010.δοκιμαστε το.

Link to comment
Share on other sites

sebastian μη πειραχτείς αλλά μου θύμισες λίγο πουρναράκη! χεχεχε :rofl: Ειδικά στην αρχή περίμενα να ανεβάσεις στροφές όπως κάνει ο Τακούλης. χεχεχ Πέρα από την πλάκα, σε ευχαριστούμε για τον κόπο σου. Να'σαι καλά να χαίρεσαι το οπτικό υπερθέαμα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.