Jump to content



BOHΘΕΙΑΑΑ!!!Τα ΧΡ βαφτισαν gericom το μοντεμ μου!!!


Skinny13

Recommended Posts

Τα ΧΡ βαφτισαν gericom το μοντεμ μου!!!:'(

Εχω βαλει λοιπον τα ΧΡ pro και δεν μπορουν με τιποτα να αναγνωρισουν το μοντεμ σου.

απο SupraSST 56i PRO DF που ειναι το κανανε gericom!!!!

δυστηχως το cd που εχω ειναι παλιο δεν κανει για XP

ετσι δεν μπορω να μπω στο ιντερνετ μεσω των ΧΡ μου

κανει σαν να παιρνει τηλ αλλα δεν ακουγεται αυτος ο συνεχης ηχος που κανει το μοντεμ οταν μπαινει με pstn

εχω κατεβασει λογισμικο αλλα δεν το δεχονται γιατι λενε οτι το ηδη υπαρχον ειναι καλυτερο....

Τι μπορω να κανω???

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχας προσπαθησε να καθαρισεις οτι παλιους drivers εχουν μεινει μεσα(c>windows>inf)....και μετα με τον χειροκινητο τροπο απο device manager προσπαθησε να το αναγκασεις να δεχτει τους σωστους!!!να και ενα link με πολλους drivers

http://www.windowsxp-drivers.com

Υ.Γ Τωρα πως θα τους κατεβασεις αφου δεν εχεις ιντερνετ.....στα δυσκολα φαινονται οι φιλοι!!!;)

Link to comment
Share on other sites

η πλακα ξερεις ποια ειναι?????

εγινε κατα λαθος dual boot το συστημα!!!!!!!

κουφο ε?

αλλα πολυ kwλοφαρδο!!!!!

ετσι μπορω να μπαινω στο ιντερνετ απο τα me που ειναι και το προηγουμενο λειτουργικο!

αυτους τους drivers που μου εδωσες στο λινκ εχω και δεν παιζουν

θα προσπαθησω και μακαρι να φτιαχτει....

τα WINDOWS EINAI PLUG & PRAY!!!!

Link to comment
Share on other sites

τους εχω βρει ηδη ευχαριστω πολυ

μαλιστα τους ειχα κατεβασει απο ενα site και το αρχειο αυτο δεν ηταν .exe

τους ξανακατεβασα αλλα αυτη τη φορα τα ΧΡ ελεγαν οτι οι οδηγοι αυτοι ειναι παλιοι...

δεν λεει να τους παρει με τιποτα που να τα παρει και να τα σηκωσει,

αυτο ειναι το μονο προβλημα...

και αυτη η diamond το κοβω να εχει βαρεσει διαλυση

μου ειπε καποιος πιο πανω αυτο:

(c>windows>inf)

αλλα δεν γινεται τιποτα,

τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

ε αυτο κανω :devil: (διαολε) και δεν τους παιρνει γιατι λεει το λογισμικο που εχουν τα ΧΡ ειναι καλυτερο απο αυτο που παω να βαλω εγω......

2 λυσεις υπαρχουν αμα δεν βρω ακρη

1)να βαλω παλι τα win me

2)να αγορασω κανα αλλο μοντεμ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να μου έχει βγάλει ποτέ ότι δεν μπορώ να εγκαταστήσω τους drivers που θέλω. Μήπως σου βγάζει ένα μήνυμα και σου λέει αν είσαι όντως σίγουρος ότι θέλεις να το κάνεις; Μετά πατάς ότι είσαι σίγουρος και όλα καλά....

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κανει αυτο skinny, αν θυμαμαι καλα κανε uninstal τον generic πρωτα και βαλτους μετα

αν παλι δεν τους παρει κανε reboot και ξαναπροσπαθεισαι sorry αλλα δεν θυμαμαι ακριβως

την διαδικασια αλλα δουλευουν μια χαρα .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Δεν θυμάμαι να μου έχει βγάλει ποτέ ότι δεν μπορώ να εγκαταστήσω τους drivers που θέλω. Μήπως σου βγάζει ένα μήνυμα και σου λέει αν είσαι όντως σίγουρος ότι θέλεις να το κάνεις; Μετά πατάς ότι είσαι σίγουρος και όλα καλά....

αυτο πρεπει να κανουν αλλα σε αυτη τη περιπτωση μου λενε οτι οι οδηγοι αυτοι...........

και εχει μονο το οκ

δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.