Jump to content



Mortal Kombat 9


Havic

Recommended Posts

Εγω μια ζωη με τα χειριστηρια του ps3 (με mini belkin bluetooth rec) επαιζα και εννοειται παντα στην 55αρα... Οτιδηποτε λιγοτερο δεν θεωρω οτι το ευχαριστιεμαι (σε τιποτα 24αρες κτλ εννοω οχι ντε και καλα 55αρα :p) Στο ps3 κιολας που ρωτατε πιο πανω εχω παιξει μεχρι και 4 ατομα (tag προφανως). Το κακο ηταν οτι οι αλλοι δεν ελεγαν τιποτα και νικαγα σχεδον μονος μου. Τωρα αν ειναι ισοδυναμοι οι παιχτες γινεται της ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply
Ψιλοδράμα είναι γιατί στο steam σίγουρα θα έχεις βάλει ως region Greece...

Μέγα mistake φίλε μου:magic:

Επέλεξε steam / settings / downloads / download region και βάλε Germany , UK, US , France όλες τις μεγάλες και μη βαλκανικές χώρες.

Επίσης όταν παίζεις online πήγαινε στα video settings και απενεργοποίησε όλα Antialiasing, Transparency, Anisotropic Filtering

Μπες ξανά στο lobby και εάν δεν δεις , σε normal ώρες όχι τίποτα 4 τα χαράματα , 60 άτομα + να μου τρυπήσεις την μύτη:happy2:

Αυτήν την στιγμή που σου γράφω το Chaosrealm lobby έχει 57 άτομα

Εξακολουθεί να μη μου βγάζει κανένα άτομο εμένα και ας έχω κάνει ότι λες... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.