Jump to content



Mortal Kombat 9


Havic

Recommended Posts

ντάξει το παρακάνανε νομίζω...εγώ δεν είχα πρόβλημα ποτέ με τα μκ απλά με ενοχλούσαν λίγο τα υπερβολικά fatalities τα οποία όμως δίνανε κάτι διαφορετικό στο παιχνίδι και το έκαναν ξεχωριστό....αλλά με το τελευταίο βιντεάκι με τα fatalities νομίζω πλέον το παρακάνανε...καλή η καραμέλα οτι παιχνίδι είναι και το αγοράζει όποιος θέλει και οτι οι γονείς δεν πρέπει να αφήνουν τα παιδιά να παίζουν, αλλά με το ιντερνετ κανείς δεν είναι ασφαλής...ελπίζω να μην βλέπουμε στα σχολεία τα παιδιά να εξασκούνται σε fatalities, όπως με τα περιστατικά όπου σκάνε παιδιά στο σχολείο με όπλα και καθαρίζουν κόσμο και κοσμάκη, γιατί θα έχουμε πρόβλημα...μπορεί να το χοντραίνω λίγο αλλά πλέον όταν βλέπεις από 7-8 χρονών να γνωρίζουν για υπολογιστές και γενικώς για gaming, είτε xbox, ps3, pc etc, περισσότερα από εσένα τότε έχουμε πρόβλημα...:flower:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Απίστευτα γραφικά, αλλά αυτές οι λεπτομέρειες με κόκαλα να σπάνε και σπονδυλικές στήλες να ραγίζουνε πάει πολύ, αν σκεφτούμε και τις ηλικίες που απευθύνεται.

Σε ενηλικες που ΞΕΡΟΥΝ τι θα παιξουν.

ΜΗΝ αρχισουμε τα ιδια παλι.

Αν ειστε ευαισθητoι παιξτε ΚΙRΒΥ please.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα, αλλά πιστεύεις ότι η πλειοψηφία θα είναι ενήλικες? Εγώ όχι...

Στο τέλος θα καταλήξουμε να βλέπουμε fatalities στους δρόμους από 15χρονα...(εντάξει λέμε και καμιά ψιλουπερβολή :p )

Link to comment
Share on other sites

Σε ενηλικες που ΞΕΡΟΥΝ τι θα παιξουν.

ΜΗΝ αρχισουμε τα ιδια παλι.

Αν ειστε ευαισθητoι παιξτε ΚΙRΒΥ please.

Την Ιαπωνική version ή την Αμερικάνικη;

kirby1.jpg

Γιατί η Αμερικάνικη ίσως τους πέσει λίγο άγρια :p

μορ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.