Jump to content



Mortal Kombat 9


Havic

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Πολύ ξύλο ρε παιδιά... αλλά κυρίως το τρώω...

Το ladder δεν ανεβαίνει μετά τον 3ο για κανένα λόγο...

Πάω αποθήκη να βρώ το xbox controller το βράδυ να δω αν φταίει ότι είμαι noob-ας γιατί με το πληκτρολόγιο απλά δεν....

Link to comment
Share on other sites

Με cheat και δεν μπορεις? :p Δεν τον ξερω τον noob εγω. Πρεπει να ασχοληθω λιγο, μονο subz & scorp παιζω...

Aσχολήσου με Ermac..απλά τα σπάει. Αέρινος και με χτυπήματα θανατηφόρα

Άλλος αγαπημένος ο Smoke...κινήσεις τσάτσικες του κερατά.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη αίσθηση ο A10-6700. Στα 1920χ1080 με όλα τα settings στο full, χωρίς ΑΑ δεν κολλάει πουθενά. Πήρε και άλλο αέρα το μηχάνημα γενικώς. Καταστράφηκα τελείως χθες. Μέχρι τις 1.30 έπαιζα, αλλά τελείωσα το στορυ.

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω ρε. Γουστάρω παιχνίδι στο σαλόνι, στην 46αρα. Έχει παίξει κανείς σας 2πλό με κάποιον άλλο στο ίδιο μηχάνημα. θα έρθει φίλος το ΣΚ για να καούμε και δεν ξέρω πως θα αντιδράσει το παιχνίδι.

controller δεν υπάρχει, θα είναι μάλλον με 2ο keyboard.

(Εκτός αν ο default controller του PS3 - dualshock 3 - παίζει σε pc).

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω ρε. Γουστάρω παιχνίδι στο σαλόνι, στην 46αρα. Έχει παίξει κανείς σας 2πλό με κάποιον άλλο στο ίδιο μηχάνημα. θα έρθει φίλος το ΣΚ για να καούμε και δεν ξέρω πως θα αντιδράσει το παιχνίδι.

controller δεν υπάρχει, θα είναι μάλλον με 2ο keyboard.

(Εκτός αν ο default controller του PS3 - dualshock 3 - παίζει σε pc).

Έχω παίξει εγώ.Σε λαπτοπ με ι5-2410m και gt525m oced σε 40αρα με 1 χειρηστηριο του ps3 συνδεμενο ασυρματα στο λαπτοπ και ενα της logitech.Αφου παιζουν ετσι πιστευουν πως παιζει με οτι και να του βαλεις επανω. :p

edit:ΜΕΓΙΣΤΟ ΨΕΜΑ Ο QUAN CHI πραγματικα.λίγο ακόμα και θα έστελνα το χειριστηριο απτο μπαλκονι.Παίξτε με αυτον ladder να δειτε.Γελοιο είναι.Σπαμάρεις 2 κομπο απλα

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω ρε. Γουστάρω παιχνίδι στο σαλόνι, στην 46αρα. Έχει παίξει κανείς σας 2πλό με κάποιον άλλο στο ίδιο μηχάνημα. θα έρθει φίλος το ΣΚ για να καούμε και δεν ξέρω πως θα αντιδράσει το παιχνίδι.

controller δεν υπάρχει, θα είναι μάλλον με 2ο keyboard.

(Εκτός αν ο default controller του PS3 - dualshock 3 - παίζει σε pc).

\

Προσωπικά δεν μπορώ να παίξω με keyboard ΜΚ! Αγόρασα το wireless XBOX360 και βρήκα την υγειά μου, το controller του PS3 το βρίσκω μέγα πατάτα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μαύρα μεσάνυχτα, το χειριστήριο του PS3 έχει receiver ή κάτι τέτοιο; είναι bluetooth? πως ακριβώς συνδέεται;

Χρειαζεσαι το προγραμμα MotioninJoy | Playstation 3|Xbox 360|Dualshock 3|Sixaxis|Game|Driver|

Στην ουσία κάνει το χειρηστηριο του ps3 να φαliνεται στα windows σαν χειρηστήριο xbox ωστε να παίζουν όλα τα κουμπιά σε όλα τα παιχνίδια αμέσως.Το συνδέεις υποχρεωτικά με καλώδιο και ΑΝ έχει το pc/laptop bluetooth τότε το κάνεις pair μέσα από το πρόγραμμα και αποσυνδέεις το καλώδιο.Έχει αναλυτικές οδηγίες στο site

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.