Jump to content



Mortal Kombat 9


Havic

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Εμενα παντως κατι δεν μου παει καλα. Σε σχεση με το ps3 παντα. Εξηγω:

Παιζω με τα χειριστηρια του ps3. Το block που το εχω στο δεξι trigger αν το πατησεις μεχρι τερμα αφηνει την αμυνα... Οπως και επισης αν πατησεις τα 2 triggers μαζι σκετα δεν κανει το x-ray. Αν τα πατησω μεσα σε combo ας πουμε μου δουλευει...Εχει κανεις ιδεα τι γινεται? Δηλαδη αν εχω 3 μπαρες και πατησω για XRAY δεν κανει τιποτα...Αν εχω ξεκινησει combo και στο τελος τα πατησω το τελειωνει με xray το combo! LOL

Ειχα ξεχασει τι ωραια ειναι να αρχιζεις combo και οταν τελειωνεις να του εχεις φαει τη μιση ενεργεια του αλλου :p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ηταν θεμα χειριστηριου. Οταν το γυρισα το dualshock3 σε xbox mode παιζουν ολα κομπλε. Πριν ειχα μεχρι και θεμα με το σταυρο να μην μπορω να κανω μπροστινο αλμα... Τωρα ολα κομπλε παιζουν. Οπως ακριβως επαιζε στο ps3 (το οποιο και πουλησα)

Εντυπωσιακό αλλά ο A4 5300 του σαλονιού, το παίζει με όλα τα settings στο τέρμα, χωρίς ΑΑ και ανάλυση 1366χ768. Σήμερα ξεκίνησα. Δυστυχώς δεν έχω χειριστήριο αλλά ψήνομαι να πάρω...

Ζαχο αν ησουν Ελλαδα θα σου εδινα ενα που εχω εγω logitech ασυρματο αλλα τωρα εκει περα δυσκολο :p

Link to comment
Share on other sites

Multi σε τετοια παιχνιδια που μισο για μικροδευτερολεπτο χανεις το combo δεν εχει κανενα νοημα...Ειχα δοκιμασει στο ps3 καμμια ελπιδα... Το story για οποιον δεν το εχει παιξει ωραιο ειναι αλλα για μενα ladder στο τερμα επιπεδο μονο εχει νοημα. Μεχρι στιγμης μονο με 2 χαρακτηρες μπορω να το βγαλω. Οταν θα ειμαι σε επιπεδο που θα μπορω με παραπανω τοτε θα ειμαι ευχαριστημενος...

Link to comment
Share on other sites

Multi έχει αλλά είναι ψιλοδράμα η κατάσταση..

Ψιλοδράμα είναι γιατί στο steam σίγουρα θα έχεις βάλει ως region Greece...

Μέγα mistake φίλε μου:magic:

Επέλεξε steam / settings / downloads / download region και βάλε Germany , UK, US , France όλες τις μεγάλες και μη βαλκανικές χώρες.

Επίσης όταν παίζεις online πήγαινε στα video settings και απενεργοποίησε όλα Antialiasing, Transparency, Anisotropic Filtering

Μπες ξανά στο lobby και εάν δεν δεις , σε normal ώρες όχι τίποτα 4 τα χαράματα , 60 άτομα + να μου τρυπήσεις την μύτη:happy2:

Αυτήν την στιγμή που σου γράφω το Chaosrealm lobby έχει 57 άτομα

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοδράμα είναι γιατί στο steam σίγουρα θα έχεις βάλει ως region Greece...

Μέγα mistake φίλε μου:magic:

Επέλεξε steam / settings / downloads / download region και βάλε Germany , UK, US , France όλες τις μεγάλες και μη βαλκανικές χώρες.

Επίσης όταν παίζεις online πήγαινε στα video settings και απενεργοποίησε όλα Antialiasing, Transparency, Anisotropic Filtering

Μπες ξανά στο lobby και εάν δεν δεις , σε normal ώρες όχι τίποτα 4 τα χαράματα , 60 άτομα + να μου τρυπήσεις την μύτη:happy2:

Αυτήν την στιγμή που σου γράφω το Chaosrealm lobby έχει 57 άτομα

Ώπα της, πράγματι με το τιπ σου βρίσκω περισσότερα κορμιά για σακάτεμα! Δεν ξέρω τι φταίει πάντως, αλλά νιώθω αρκετό input lag ώρες ώρες.. Εσύ παίζεις χωρίς lag στο online;

Link to comment
Share on other sites

Ώπα της, πράγματι με το τιπ σου βρίσκω περισσότερα κορμιά για σακάτεμα! Δεν ξέρω τι φταίει πάντως, αλλά νιώθω αρκετό input lag ώρες ώρες.. Εσύ παίζεις χωρίς lag στο online;

Αφού το είχα μελετήσει το πράγμα σου λέω.:p

Έχει lag το ρημάδι και σήμερα μου εμφάνισε νέο θέμα: όταν lagareis τότε σου βγάζει συνεχώς game session not available...τα νεύρα μου μαμώτο..πρέπει να βγάλουν patch asap.

Άσχετο...Miscatonic University ε?? PhD στους Elder Ones?? :p

Link to comment
Share on other sites

Αφού το είχα μελετήσει το πράγμα σου λέω.:p

Έχει lag το ρημάδι και σήμερα μου εμφάνισε νέο θέμα: όταν lagareis τότε σου βγάζει συνεχώς game session not available...τα νεύρα μου μαμώτο..πρέπει να βγάλουν patch asap.

Άσχετο...Miscatonic University ε?? PhD στους Elder Ones?? :p

Με τις ώρες του είναι όντως... Πάνω που χάρηκα λίγο και γω..

ΥΓ Συγκάτοικος του reanimator :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.