Jump to content



Mortal Kombat 9


Havic

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Τα τελευταία νέα που διάβασα είναι ότι θα συμπεριλαμβάνετε στην έκδοση του ps3 ο Kράτος σαν spesial hero , με δικές του κινήσεις fatality και πίστα, αλλά όχι στο story mode. επίσης η έκδοση του xbox θα έχει δικό της spesial hero, οι χαρακτήρες που είναι "στάνταρ" (σχεδόν τουλάχιστον) μέχρι στιγμής είναι ο σκορπιός, ο υπό το μηδέν, Mileena, Shao kahn, Raiden, Ermac, Goro Shang Tsung, Quan Chi, Kabal, Smoke, Sector, Noob Saibot και Sindel.

Offtopic: Ζητείται καμένος για να πάρουμε μαζί pS3 ή xbox για να παίζουμε αποκλειστικά MK, βασική προϋπόθεση να μου βγάλει κλειδί και να μπορώ να πηγαίνω ότι ώρα να είναι :p just kidding.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αμαν ρε παιδιά ευαισθησία που σας έπιασε όλους!!! Αλλάξτε άν είναι το θέμα από Mortal Kombat 9 σε Κοινωνικοί Λειτουργοί.

Αντί να κάνετε καλύτερα review το πως ξεκίνησε και το πώς εξελίχθηκε σας τρόμαξε όλους το αίμα.

Οκ απόψεις είναι όλες αλλά εγώ πιο πολύ τρομάζω με τα Social Media που μας ενημερώνουν every freaking day κάθε πότε άλλαξε βρακί το Μαράκι στο περίπτερο που αγοράζει τσιγάρα ο κουνιάδος μου.

(Sorry guys ξαφνικά ένιωσα αγανακτησμένος snif!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.