Jump to content



Νεο μοντ!!!!!!


jax7480

Recommended Posts

Νεο μοντ λοιπον.

Και οσοι με γνωριζετε εστω και λιγο θα ξερετε φυσικα οτι εδω και αρκετο καιρο εχω σταματησει να ασχολουμαι προσωρινα με mods υπολογιστων και ασχολουμαι περισσοτερο με το αυτοκινητο μου. Τι να κανουμε. Μου την βαρεσε αλλου!!!

Λοιπον ας ξεκινησουμε σιγα-σιγα. Αν και στις φωτο δεν φαινεται και παρα πολυ καλα, το οπτικο αποτελεσμα οπως αλλωστε συμφωνησε και η βορεια ομαδα ειναι πολυ καλο.

post-51-1416070781,9069_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Οπως προειπα, επειδη λογω του οτι θα γινουνε λιγες ακομα αλλαγες περισσοτερες φωτο με τον νεο μηνα.

Το αυτοκινητο ειναι ΜΑΜΑ τελειως, εκτος απο την Φιλτροχοανη-BMC βαρελακι και το τελικο ελευθερας που εχω. Καπου κοντα στου εργοστασιου τις επιδοσεις δηλαδη, αντε και λιιιιιιγο παραπανω.

Το προγραμμα θα μπει μετα τον Μαρτιο οπου και θα το βγαλει η αντιπροσωπια ,(για να μην χασουμε και την εγγυηση).

Τελος να πω οτι ειναι το 1.6 με τα 112 αλογα.

Link to comment
Share on other sites

όλα τα μωρά στην πίστα!

ωραίος... αλλά μάλλον για μετακόμιση σε βλέπω... άντε να κυκλοφορήσεις σε ελληνικό (καρό)δρομο...

το κίτρινο λάστιχο το έχεις λιώσει! πόσα μπάνια το κάνεις τη βδομάδα το κουκλί σου???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Οπως προειπα, επειδη λογω του οτι θα γινουνε λιγες ακομα αλλαγες περισσοτερες φωτο με τον νεο μηνα.

Το αυτοκινητο ειναι ΜΑΜΑ τελειως, εκτος απο την Φιλτροχοανη-BMC βαρελακι και το τελικο ελευθερας που εχω. Καπου κοντα στου εργοστασιου τις επιδοσεις δηλαδη, αντε και λιιιιιιγο παραπανω.

Το προγραμμα θα μπει μετα τον Μαρτιο οπου και θα το βγαλει η αντιπροσωπια ,(για να μην χασουμε και την εγγυηση).

Τελος να πω οτι ειναι το 1.6 με τα 112 αλογα.

Λοιπον θα αναιβω σαλλονικα με το φιεστα μολις το τελειωσω να τα στησουμε!!! Δαβιδ vs Γολιαθ!!!! Βρουμ!!!! Βρουμ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos

Λοιπον θα αναιβω σαλλονικα με το φιεστα μολις το τελειωσω να τα στησουμε!!! Δαβιδ vs Γολιαθ!!!! Βρουμ!!!! Βρουμ!!!!

Ε αμα ειναι για κοντρες να ετοιμασω το σκυλινε μου....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.