Jump to content



Νεο μοντ!!!!!!


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Λοιπον για να απαντησω σε ολους σχετικα.

Δαιδαλε περιμενω...οποτε θες ερχεσαι ..οχι για κοντα βεβαια αλλα για βολτιτσα.

Για τα 18αρια και το κατα ποσο θα κοψουν(αν κοψουν) δεν με νοιαζει και πολυ. Εμενα με ενδιαφερει να βλεπω το αυτοκινητο και να θελω να μπω μεσα για να κανω βολτα.

Οχι να κατεβαινω στα λιμανακι και να κανω κοντρες.

Και τελος να πω στον φιλο Icy οτι δεν μπηκε μεγαλυτερο μπουρι γιατι προτιμησα να βαλω 2 μεσσαιου μεγεθους παρα ενα μεγαλο.

Link to comment
Share on other sites

...μμμμ πολυ ωραιο εγινε jax :inlove: ......αντε καλοταξιδο ......και το νουσου στα σαμαρακακια !!Το εχεις χαμηλωσει κιολας???γιατι εγω με το hondaκι που το χαμηλωσα εχω προβλημα μπροστα !!! (αλλα δεν επαιζε.... koni rulezzz :D )

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται ποια Puntina εχεις φιλε Helly. Αν εχεις GT χλωμο με κοβω. Αν οχι τοτε δυσκολα με ποιανεις.

Απο χαμηλωμα δεν εχω κανει τιποτα ουτε απο αναρτησεις γιατι το αυτοκινητο λογω sport εκδοσης ειχε τις αναρτησεις απο το 1800 Turbo. Παντως το αυτοκινητο χαμηλωσε αρκετα και μαλιστα(θα τα πω ολα) μια μερα που πηγα στο κεντρο με τον κυριο Βαγκουριδη το αυτοκινητο βρηκε και λιγο κατω με τον κωλο......απο τοτε ξαναπερασα απο εκει και μονος χωρις ομως να βρει.....τα συμπερασματα δικα σας.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρων μαμα ειναι το νεο Sporting.940 κιλα 95bhp 0-100 9.5.Ισως σε παιρνω στην αρχη λογω 6 ριου κιβωτιου αλλα κατι μου λεει οταν μπει η πο#τ#να η 3η του 1600 αριου μένω πισω.Περιμενω κιτ απο την fiat καθως 5 χρονια εγγυηση δε λεει να την πεταξεις στα σκουπιδια

Link to comment
Share on other sites

Οταν ερθεις επανω για να δεις την ομαδα ......θα δοκιμασουμε φιλε μου.

Παντως κι εγω καπως ετσι πιστευω οτι θα γινει. Ροπηηηηηηη

Το αυτοκινητο παντως ειναι αρκετα βαρυ 1240 κιλα περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Στανταρ θα έχεις απώλεια στις επιδόσεις με 18αρια και μεγαλύτερη καταπόνηση του κινητήρα αλλά όντως θα είναι αρκετά ομορφότερο.

Μηπως να σκεφτόσουν και τα φιμε, και καμια λαμπούλα απο κάτω (εμένα πάντως μου αρέσουν...) έτσι για να τρομάζει ο κόσμος?! Και τα δύο είναι mod που δεν κοστίζουν αρκετά και δίνουν ένα όμορφο τελείωμα στην εμφάνιση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες. Αν ολα πανε καλα, αυριο το απογευμα θα εχουμε και τις φωτο με τα 18αρια. (Αν ολα πανε καλα......μακαρι Θεουλη μου)

Τα φιμε τα εχω σκεφτει και θα μπουνε, αλλα πρεπει πρωτα να ποιασουν λιγο οι ζεστες γιατι, με αυτην την υγρασια δεν καθεται καλα η ζελατινα.

Για τον φωτισμο απο κατω......δεν υπαρχει περιπτωση. Δεν μου αρεσει.

Υ.Γ. Ενα turbo θα μας σωσει :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ευχαριστω παιδες. Αν ολα πανε καλα, αυριο το απογευμα θα εχουμε και τις φωτο με τα 18αρια. (Αν ολα πανε καλα......μακαρι Θεουλη μου)

Τα φιμε τα εχω σκεφτει και θα μπουνε, αλλα πρεπει πρωτα να ποιασουν λιγο οι ζεστες γιατι, με αυτην την υγρασια δεν καθεται καλα η ζελατινα.

Για τον φωτισμο απο κατω......δεν υπαρχει περιπτωση. Δεν μου αρεσει.

Υ.Γ. Ενα turbo θα μας σωσει :inlove:

Oμορφο το αυτοκινητο σου και να ειναι καλοταξιδο....αλλα οπως και σου ειχα πει και σε ενα προηγουμενο ποστ , ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΤΟΥRBO....(σου μιλαει ενας παθων και μαθων.....των 180 hp - used to powered by Garett - με seat ibiza 1.4/16v)

Αν και τα 18 θα φενονται πολυ ομορφα , θα στο γονατισουν το μοτερ.....(και οχι μονο...)

Oσο για τα φιμε , δεν παιζει ρολο η υγρασια....(την ζελατινα την κολανε με νερο και μετα αφου την στραγγιζουν με μια ειδικη σπατουλα , την στεγνωνουν με σεσουαρ....4 χρονια την εχω , και οταν την εβαλα ηταν καταχειμωνο και εριχνε καρεκλες...)....απλα προσεξε ποσο 'σκουρα' θα βαλεις , γιατι θα σε δυσκολευει στην οδηγηση...ιδιετερα το βραδυ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.