Jump to content



Νεο μοντ!!!!!!


jax7480

Recommended Posts

Καλα το "τα επαιξε " ισως ηταν λιγο υπερβολικο... αλλα παντως πρεπει να το εχεις ταραξει στην βολτα(και καλα κανεις!) ;) ! Ετσι εχει γινει και με το αστρα του πατερα μου! Πανω στο χρονο ειναι και λεβιες και τιμονι εχουν ξεφτισει και σε αυτο! Αλλα τοσο τα τιμονια αντιπρωσωπιας οσο και τα aftermarket ειναι πανακριβα.... Ειδικα η οπελ θελει 1500e για τιμονι με αλουμινενιο η carbon στεφανι ωστε να μην εχεις το προβλημα του δερματος! Και αν βρισκεται τα 1500 υπερβολη, το δερματινο ειναι ακομα πιο ακριβο!!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Για Carbon στεφανι για το τιμονι μου ζητησαν 90 για οποιονδηποτε χρωματισμο θελω(μεχρι και 2 χρωματα μαζι). Οποτε καλυτερα Aftermarket παρα απο την αντιπροσωπια. Δεν μιλαω βεβαια για ολο το τιμονι αλλα για μονο την στεφανη του τιμονιου. Θα βγει το ξεφτυσμενο δερμα και θα μπει αλλο carbon.

Το λεβιεδακι της MOMO που θα βαλω κοστιζει 60.

Βολτες δεν κανω πολλες, απλα εχω πολλες δουλειες και τρεχαματα για διαφορουν λογους...οποτε μεσα σε 14 μηνες το αυτοκινητο εχει αισιως 26.500 χιλιομετρα. Δεν ξερω αν ειναι πολλα ή λιγα, νομιζω ομως οτι ειμαι στον μεσο ορο.

Link to comment
Share on other sites

Για αλλαγη μονο στεφανης θα το ψαξω! Με ενδιαφερει και για το φιεστα! Το οποιο την παρασκευη θα περασει μια βολτα απο το μαγαζακι που μου ειπες!:whistling

Οσο για τα χιλιομετρα ειναι μπολικα αλλα οχι υπερβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν πας για το Βαρελακι της BMC και σου ζητησουν πανω απο 250 φυγε, ετσι απλα.

Καλη τιμη ειναι τα 250 και οι καλυτεροι ειναι τα 300. Βεβαια μεσα στα 250 πρεπει να ειναι και η τοποθετηση αλλα και μια μικρη φιλτροχοανη για τις αναθυμιασεις.

Μπηκες κι εσυ στο τρυπακι ε?????

χεχεχεχεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Μαζευω γενικα ιδεες για Body kit απλα δεν θελω να ειναι πολυ χαμηλες οι ποδιες και η λυση st φαινεται πολυ καλη! Αλλα πιστευω οτι μολις μπει στο wrc τo φιεστα θα γινει χαμος απο διαθεσιμα body kit!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos [Σήμερα, στις 17:35]

Μαζευω γενικα ιδεες για Body kit απλα δεν θελω να ειναι πολυ χαμηλες οι ποδιες και η λυση st φαινεται πολυ καλη! Αλλα πιστευω οτι μολις μπει στο wrc τo φιεστα θα γινει χαμος απο διαθεσιμα body kit!

daidale νομιζω οτι ηρθε η ωρα να μου πουλησεις τις μνημες σου και να αρχισεις να μαζευεις κανενα φραγκο για τα επερχομενα bodykits..... :boxed:

Εεεεε??

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το αμαξακι σου jax!!Πολυ ωραιες και οι ζαντες σου οντως!!Περιμενα πως και πως να δω ποσο πηρες τις ζαντες αλλα τελικα δεν το εγραψες!!Αν και αργησα να γραψω(νεο-εγγραφης στο φορουμ).Ποσο τις πηρες!!Μην φοβασαι ειμαι συνηθισμενος σε μεγαλα νουμερα!!Μηπως κατα τυχη τις ζυγισες??Σε σχεση με τις εργοστασικες???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Δαιδαλε.....ριξε μια ματια.....

http://automoto.flash.gr//news/concepts/2004/3/3/3953id/

Ομορφιες!!! Μονο 100 αλογα πανω απο το δικο μου εχει.... σιγα το πραμα....... :whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε και σε κανα bouleko αθηνα ρε...με καμμια 4000-5000ε στο ανεβαζει πολυ το αμαξι.καμμια τ25 garrett τουρμπινα,intercoller,καμμια σκαστρα,κολλαρα,κανα εξτρα μπεκ και ενα εγκεφαλο και εισαι χαλαρα +80 αλογα.και ξερω για το μπουλεκο οτι κανει δουλεια σε γερμανικα αμαξια απο φιλους.δλδ δεν θα εχεις προβλημα μη σου βγαλει κανα προβλημ το αμαξι.γιατι ο ανθρωπος κανει δουλεια.για body kit εγω επιμενω πως ειναι προτιμοτερο να δωσεις 500ε παραπανω να κανεις παραγγελια και να εχεις κατι unique που δεν το εχει αλλος εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Θα το λαβω και αυτο υποψιν! Προς στιγμην ειμαι στο ψαξιμο! Αν και με βλεπω τελικα να μενω σε πιο προσγειωμενα πραγματα αλλα θα δειξει! Μεχρι το καλοκαιρι ετσι και αλλιως δεν το αγγιζω! Περιμενω να ολοκληρωθει το budget και να παεσει και ενα γερο στρωσιμο πρωτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

.Ποσο τις πηρες!!Μην φοβασαι ειμαι συνηθισμενος σε μεγαλα νουμερα!!Μηπως κατα τυχη τις ζυγισες??Σε σχεση με τις εργοστασικες???

Μην παιρνεις ορκο παντως για τα μεγαλα νουμερα γιατι αν σου πω ποσο τις πηρα....αυριο θα ανεβεις Θεσσαλονικη για να βαλεις κι εσυ.

Α, και ναι, ειναι πιο ελαφριες απο του εργοστασιου τις 16αρες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.