Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

1 minute ago, cna said:

Μα μόνο από το όνομα θα έπρεπε να την είχε ψιλιαστεί την δουλειά. Τέλος πάντων, τον κόβω να μένει συνέχεια πίσω από τα βραχάκια από εδώ και πέρα...

Θα σκάψει όρυγμα με το φτυάρι που κουβαλάει ο ρώσος :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και όλα τούμπανα,χωρίς τα nerfs και σε βαρούσαν στο δόξα πατρί με ανοιχτό κύκλο

Σε φαντάζομαι Αντώνη σε κανένα Lowe ή Ε100,για φωτογράφηση θα είσαι,θα παίρνεις πόζες για το πυροβολικό.Πρέπει να ξεκινήσουμε κανένα πλατούν να σας δείξω λίγο τις παγίδες και να κάνουμε λίγο χαβαλέ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, raziel said:

Και όλα τούμπανα,χωρίς τα nerfs και σε βαρούσαν στο δόξα πατρί με ανοιχτό κύκλο

Σε φαντάζομαι Αντώνη σε κανένα Lowe ή Ε100,για φωτογράφηση θα είσαι,θα παίρνεις πόζες για το πυροβολικό.Πρέπει να ξεκινήσουμε κανένα πλατούν να σας δείξω λίγο τις παγίδες και να κάνουμε λίγο χαβαλέ

Φαντάσου τον με Maus! Σαν το ποντίκι θα ψάχνει να κρυφτεί και δεν θα μπορεί ή δεν θα προλαβαίνει (τρέχει και με την ιλιγγιώδη ταχύτητα των 20km/h το Maus). Τότε θα δει τί πάει να πει arty και πόσα flash θα ανάβουν (από τα πυροβόλα των εχθρικών αρμάτων). Σχολείο το Maus, όπως και να το δει κανείς...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία τραγική νίκη που ζήσαμε χθες με τον φίλτατο σύμμαχο Rustie Cookie.

Χάρτης Mountain pass.Εγώ με το Τ150 και ο μπισκότος με το churchill.Αφού τους έχουμε ρημάξει ακριβώς μετά τη στροφή του παγετώνα και δεν έχουμε και πολύ ζωή

τραβάμε την ανηφόρα σαν σαλιγκάρια( το τσώρτσιλ σαν κουτσό σαλιγκάρι) και παίζουμε φάπες με ένα hellcat + t67 το hellcat πήρε το δρόμο για το γκαράζ αλλά το Τ67 με σκότωσε γιατί πρόλαβε να έρθει για υποστήριξη και το O-I exp τους που βρισκόνταν 250 μέτρα μακρυά όταν έπεσε η πρώτη βολή σχεδόν πριν τη βάση τους.

Η ομορφιά ήταν πως είχαμε 3 ζώα ακόμη σχεδόν έξω από τη βάση μας και αντί να πιέσουν απλά περίμεναν να τους έρθει στο πιάτο και ξυρισμένο.

Ψοφάω εγώ με 5 kills και ο καημένος ο Cookie(άξιος) έκανε σε όλη την πορεία drain τις βολές τους με αποτέλεσμα να τους καθαρίζω εγώ, τα βόδια αντί να πιέσουν το  Ο-Ι exp  έτσι ώστε να το απασχολήσουν και να του βγώ εγώ στον κώλο ή να καπακώσουμε αυτοί είχαν στήσει περίπτερο.

Αφού ψόφησα εγώ και καπάκι ο Cookie τους άρχισα στα καριολίκια.Ο δε παπάρας με το sherman δεν μπορούσε να πετύχει ούτε πολυκατοικία στα 2 μέτρα και πουλούσε και εξυπνάδα τύπου win8 486.Τελικά αφού σκότωσαν και οι 3 μαζί ένα tier 4 που τους ήρθε στο πιάτο πήγαν όλοι μαζί στο cap και ήταν και τυχεροί γιατί το αντίπαλο βόδι με το O-I πήγε κι αυτός στο δικό μας cap ενώ έτσι και τους περίμενε θα έκανε πάρτυ.Είχα την εντύπωση  πως ήταν κλειστά τα σχολεία στην Πολωνία και στην Τσεχία κι έπαιζαν 10χρονα.

Map.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.