Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

πριν 23 λεπτά, το μέλος deninho έγραψε:

ΣΤΡ(ΤΘ) deninho87 οδηγός AT-1, παρουσιάζομαι στη βραδινή αναφορά και σας αναφέρω ότι είμαι κι εγώ εδώ :p

 

πριν 14 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Πες username να σε βάλουμε στην Clan

im-blind.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, cna said:

Άστο το παιδί να εκφραστεί. Έτσι εξηγούνται πολλά...

 

Αχαχαχαχαχ.
Δεν έβγαλα σκριν οπότε θα αρκεστείτε στο λόγο μου.
 

5700 wn8 με το KV-85,η πρώτη βολή που έφαγα ήταν μία χρυσή από ένα stug.Ξέχασα να τους πω πω κουβαλάω 2 φορτηγά χρυσές μαζί μου.Το ξεκωλιάσματος το ανάγνωσμα είχαμε.Περίπου 2600 dmg και έβγαλα και αποστολή.
Πάει για 2ο αστέρι στο κανόνι ο σκύλος.Στο 81% είμαι.
Έπρεπε να σκοτώσω 4 οχήματα 3 διαφορετικών τύπων.Έμεινε στο τέλος ένα Τ67 και κρυβόταν σ'ένα σπίτι,για καλή μοου τύχη το κυνήγησαν 2 cromwells από μπροστά κου μου έβγαλε κωλαράκι το παιδί αφού σημάδευα αρκετή ώρα.Μπουμ.200.000.
Γενικά ήταν μία όμορφη μέρα χθες,πλατούν άρτι με Τ1,πλατούν άρτι με Ltr,τα scouters έπαιρναν τη θέση των TDS αλλά για κακή τους τύχη έπαιζα με το su122-44.Στην αρχή ζμπρώξιμο.Μετά έκανε το λάθος και ήρθε από πίσω μου για να παίξουμε τις κουμπάρες και τελικά βάφτηκα μπλες.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 15/5/2016 at 4:21 AM, cna said:

Γατάκια...

 

shot_015.jpg

Περίεργο άρμα ρε γαμώτο,θυμάμαι τον κύκλο του να κλείνει αιώνια.Ή εγώ ήμουν πολύ νουμπάς όταν το πήρα και δεν έβαλα το μειωτικό ή τέτοιο στραβόξυλο είναι το κανόνι του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι με τις ώρες του. Άλλοτε χτυπάει την θυρίδα του αρχηγού από τα 300 μέτρα χωρίς να κλείσει ο κύκλος και άλλοτε αστοχεί από τα 5 μέτρα με κλειστό τον κύκλο. Γενικά, όμως, είναι αρκετά εύστοχο. Στο lakeville το περισσότερο damage έγινε από το δρομάκι στην μέση. Ήταν βέβαια και πανέξυπνοι οι άλλοι και μου μαζεύτηκαν στην εκκλησία. Τα λοιπά 2Κ (περίπου) έγιναν από κοντά μιας και οι δικοί μας τον ψιλοήπιανε (ένα O-Ni μας είχε μείνει αν θυμάμαι καλά). Στα ευχάριστα ήταν ένα respect που έλαβα σε μήνυμα από το E-25 που με ακολουθούσε από δίπλα (εκείνος κατάφερε να κάνει 2Κ damage). BTW όλη η μάχη βγήκε με σοκολατίτσα... ;)

Έγινε επεξεργασία από cna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 φορές  πέτυχα το ΣΚ αυτή την ωραία με το κάστρο στο λόφο.Και τις 4 σαν καλό medium κι εγώ πήγα στο λόφο και όλοι γνωρίζουν ότι εκεί αν κερδίσεις έχεις σχεδόν πάρει το παιχνίδι εκτός κι αν μαλακιστούν τα βαρειά στη μπανάνα.Ε και τις 4 εγώ πήγα για πικαμπού και όλα τα άλλα τα καθυστέρια βγήκαν στο μπαλκόνι για να πάρουν βολές από τους 1-2 απέναντι.Εγώ ψοφούσα με το καλημέρα μιας και μου την πέφταν 4 μαζί και οι άλλοι μέχρι να πάρουν χαμπάρι ότι οι αντίπαλοι τους έχουν βγει και από τις 2 πλευρές εγώ έπαιζα ήδη το επόμενο.Αφού σε μια φάση αναρωτήθηκα μήπως έχει κλείσει με τίποτε tanktraps ο δρόμος των αντιπάλων και τα γίδια οι δικοί μου το παίζουν τόσο άνετοι.Όλοι μαζί το IQ μιας κότας είχανε :amen:
Υπάρχει κι οαντίποδας όμως,εγώ στη lakeville 2 φορές με τη μούτζα περάσαμε αέρα,όλοι τρέξαν στο χωρίο κι αφήσαν ένα panther II και ένα kv3 να φυλάνε τον διάδρομο.Μπήκε μπροστά ένα king tiger να τρώει το ξύλο κι εγώ έβγαινα από πίσω του να ρίχνω στο ψαχνό και ξανά πίσω.Τρελλό γέλιο.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα Σ/Κ έχει χάλια ομάδες. Σαν να μην έφτανε αυτό έχω κολλήσει στην 15 στα meds που πρέπει να κάνω 2.000 damage σε εχθρικά TD/SPG. Ε, λοιπόν, με όποιο med κι αν έπαιξα δεν μου έβγαλε ομάδα που να έχει πάνω από ένα tier 8 TD, σε αντιδιαστολή με τα heavies που με έβγαζε με ομάδες αντιπάλων των 4-5 TD. Έλεος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν είναι σχετικά εύκολη αρκεί να σε βγάλει στην σωστή πίστα. Βρες θάμνο με καλό view και κρύψου μέχρι να τελειώσει το παιχνίδι. Στην συγκεκριμένη αποστολή πέτυχα πάνω από 8Κ έμμεσο damage οδηγώντας το AMX13 90 στο fiery salient.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Εγώ έχω κολλήσει με τη 15η αποστολή στα Light που πρέπει να κάνεις 4.000 dmg άμεση και έμμεση ζημιά

Και εγώ στο Fiery salient την έβγαλα κάνοντας βόλτες στο κέντρο με το Τ49. Η λαλακια ήταν ότι δεν επέζησα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας έχει τον δικό του πόνο: οταν παίρνω 4άρι και με βάζει συνεχώς με 6άρια πόλυ με νευριάζει. Με μία βολή με ξεφτυλίζουν. Και δεν φτάνει αυτό, με μία δική μου βολή ανάλογα πόσο καλά θα φορτώσει άντε να τους κάνω κάνα -100 damage max.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, cna said:

Γενικά τα Σ/Κ έχει χάλια ομάδες. Σαν να μην έφτανε αυτό έχω κολλήσει στην 15 στα meds που πρέπει να κάνω 2.000 damage σε εχθρικά TD/SPG. Ε, λοιπόν, με όποιο med κι αν έπαιξα δεν μου έβγαλε ομάδα που να έχει πάνω από ένα tier 8 TD, σε αντιδιαστολή με τα heavies που με έβγαζε με ομάδες αντιπάλων των 4-5 TD. Έλεος!

Με το Ε50Μ παρά 70 πόντους,την κατάφερα με το obj 140 αλλά πιστεύω και με τους τσέχους 9-10 θα βγεί ακόμη πιο εύκολα προς το τέλος.Ζητάει tier παραπάνω?Εγώ θυμάμαι που ζητούσε 2000 μόνο σε TD.Στο HTC28 δεν είσαι?

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, panos444 said:

Και τι με πέρασες καμία κότα;!!!! :hehe:

 

Άλλο κότα,άλλο έξυπνο παίξιμο.Δηλαδή αν βγεις μπροστά στο kv85 και ποζάρεις και φύγεις με 2 βολές είσαι μάγκας ενώ αν κρύβεσαι και του περνάς βολές με αποτέλεσμα ακόμη και να τον καθαρίσεις είσαι κότα?
Αυτό που σου λέει είναι σωστό,δεν βγαίνεις φόρα παρτίδα αλλά περιμένεις την κατάληλη ευκαιρία να κάνεις κίνηση που να μετρήσει.Στους τρυφερούς σου αδένες τι θα πει το κάθε βόδι στο chat.Εμένα μ'έκραζε ένα βλήμα με obj140 που σχεδόν αυτοκτόνησε την ώρα που εγώ γέμιζα με το 10αρι το τσέχικο ενώ αυτός είχε 2 kills.Απολογισμός?4270 dmg εκανα ενώ την ώρα που μου το είπε είχα ήδη 3400 και πήγα και καθάρισα το ένα is7 κι ένα Τ10 και πήραμε το παιχνίδι.Δες κανένα βιντεάκι στο σωλήνα με τα άρματα που σ'ενδιαφέρουν προσπαθώντας όμως να αναλύσεις τι έκανε και γιατί το έκανε αυτός που παίζει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα έκανα, εννοείται πως αυτό είναι το σωστό για να το κάνετε όλοι. Δεν έχω χρόνο να παίξω οπότε πόσο μάλλον να δω βιντεάκια..! Μ.Ο. παίζω 3-4 παιχνίδια την ημέρα και αυτά μαζεμένα από 5-6 λεπτά μέχρι να με σκοτώσουν! :p

 

Για τους πολύ καμένους με το παιχνίδι βρήκα αυτό: https://www.massdrop.com/buy/kyosho-bluetooth-mini-battle-tank?utm_placement=4&referer=J4A62X&mode=guest_open&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=Automated Daily Promotional 2016-05-17&utm_term=Daily Promotional     :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos444 said:

Πλάκα έκανα, εννοείται πως αυτό είναι το σωστό για να το κάνετε όλοι. Δεν έχω χρόνο να παίξω οπότε πόσο μάλλον να δω βιντεάκια..! Μ.Ο. παίζω 3-4 παιχνίδια την ημέρα και αυτά μαζεμένα από 5-6 λεπτά μέχρι να με σκοτώσουν! :p

 

Για τους πολύ καμένους με το παιχνίδι βρήκα αυτό: https://www.massdrop.com/buy/kyosho-bluetooth-mini-battle-tank?utm_placement=4&referer=J4A62X&mode=guest_open&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=Automated Daily Promotional 2016-05-17&utm_term=Daily Promotional     :hehe:

Ποιούς καμμένους?Δεν έχει απομείνει τίποτε,εγώ σχεδιάζω 3d άρματα (και όχι μόνο),συναρμολογούμενα... να δω πότε θα τελειώσω το μεταλλικό το tiger :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.