Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

επιτέλους kv-1. τα ζα μου αργά είναι βέβαια, αλλά τουλάχιστον: i. δε με θερίζουν με ένα χτύπημα (εξαιρούνται κάτι tier7 που μου έσκασαν σε μια πίστα), ii. σκοτώνω κι εγώ κάτι λίγα επιτέλους :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Rusty_Cookie said:

shot_169.jpg

 

Θα τσιμπήσουμε μερικά μικρά άρματα με τον cna και θα σε πάρουμε στο κυνήγι,στο έχω πει μπισκότε,θέλω να σε δώ με 10άρι medium.χεχεχεχε

14 hours ago, astrolabos said:

Μήπως από Rekt Member να το αλλάξεις σε n00bkiller?

Δεν έχει αφήσει ντομάτα για ντομάτα.Τον έχουν επικυρήξει οι μανάβηδες

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

TgtzL2B.png

 

 

 

Θα σου πώ, ο μισος σερβερ παίζει με Vanga mod.

Μη που πειτε δεν ισχύει,  απλά δειτε πόσους έχουν βγάλει ο Quicky ο SirFoch και κατι άλλοι ρώσοι στη φόρα που είναι unicums με 10αρια HT/MT στο youtube. Και το βλέπω και γω συνέχεια οταν κάνω σπεκ συμμάχους με πχ IS7 να δίνουν lead μέσα απο ντουβάρια και να τρωνε τον άλλο με το που εμφανίζεται στο παραμικρό κενό. Εχω κρατημένα πάααρα πολλά replay. 

 

Εγώ απ την άλλη εχω ξηλώσει και δε προκειται να ξαναβάλω κανενα απολύτως mod ακόμα και το XVM και πολύ απλά θα φαρμάρω και θα ρημάζω οσους μπορώ και όσο μπορώ στα χαμηλα τιερ που ότι mod και να έχουν δε με νοιάζει μέχρι να μαθω και να έχω την πείρα να  το κάνω και στα 8+ τιερ. 

 

 

ΕDIT

Παραδειγμα-->

 

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos Δε με πειράζουν. 

 

@raziel Το καρμα μου χαλάει.

Συν το ότι το προς το παρόν XVM έχει πρόλβλημα στην 9,15 το ειπαν και οι DEVs. 

 

You get my point though

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

Καπιταλισμός: όσοι έχουν να πληρώσουν για να βάλουν aimbots προφανώς πληρώνουν και την wg για premium account κα, οπότε χαζοί είναι η Ρώσοι να διώξουν paying customers;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.