Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος raziel έγραψε:

Τα premium τα έχω για να βγάζουν φράγκα,όχι να τα χώνω.Ο καφές θα μειώσει ελάχιστα το reload,ε και?Τα οκτάνια τι να τα κάνεις?Είναι γρήγορο άρμα και στρίβει γρήγορα,δεν έχει λογική να βάλεις αυτά τα 2 έξτρα,μόνο με πολύ καλό πλήρωμα πέφτει το reload με καφέ στα 5,89

 Εγω οσα Replay ειδα (διψήφια) οσοι παιζουν για ace ετσι παίζουν. Ο καφες βελτιώνει λιγο τα  aim/bloom απ οτι λένε, που είναι και το μεγαλυτερο μειονεκτημα του τανκ. Τα οκτανια βοηθάνε να μη χανει τοσο πολύ σε στροφες.

Προφανώς και είναι υπερβολή, αλλά φαινεται να λειτουργεί.

Ξαναλέω, απ αυτα που βλέπω στο wotreplays. Δεν το χω και ουτε σκοπευω να το αποκτήσω. 

 

 

#t-34-3_teh_only_tru_luv

Link to comment
Share on other sites

Το 9ari BC ΔΕΝ στριβει....ιδικα σε μαλακό έδαφος -ειναι σα να παιζεις στοκ Τ29-(δεν ξερω αν βελτιώνεται με τη τοπ μηχανή) ...μη μιλήσω για το module damage 1 χιτ σπαει μηχανή παίρνεις φωτια και πεθαίνει πλήρωμα :D

 

Το τ34-3 δεν παιρνει και τοσο συχνα φωτια αλλα ναι γενικα τα κινεζικα αρπαζουν ευκολα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Το Τ34-3 δεν είναι αυτο που ανάβει η μηχανή απο μπροστά; 

Οχι σπάνια κάνει φωτιές απο μηχανή. 

Απλά έχει ammorack και fueltank μαζι στην μπροστα κατω πλάκα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και λεγαμε για FCM πριν...  1800 μπλοκ http://prntscr.com/c1mg9y ηταν συνδιασμος APCR απο τα cromwell και e25 και απλες απο τους αλλους.

Γενικα σε 175 pen τρολλαρει

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, SirDiman said:

Το 9ari BC ΔΕΝ στριβει....ιδικα σε μαλακό έδαφος -ειναι σα να παιζεις στοκ Τ29-(δεν ξερω αν βελτιώνεται με τη τοπ μηχανή) ...μη μιλήσω για το module damage 1 χιτ σπαει μηχανή παίρνεις φωτια και πεθαίνει πλήρωμα :D

 

Το τ34-3 δεν παιρνει και τοσο συχνα φωτια αλλα ναι γενικα τα κινεζικα αρπαζουν ευκολα

Άσε,4 στα 10 παιχνίδια μηχανή.βελτιώθηκε ελαφρώς το στρίψιμο με τη μηχανή αλλά με κόλπο,αφήνεις το κουμπί να ρολλάρει με τη φόρα του και ξαναπατάς μιας και ξεκινάει πιο γρήγορα.
Αλλά έτσι και σου βγεί παιχνίδι είναι ο τρόμος για τους αντιπάλους,τα ξημερώματα έκανα ένα με 5500 dmg,το τι κυνήγι μου ρίξανε δεν λέγεται,περνούσε το panther από δίπλα τους και ούτε που γύριζαν να το κοιτάξουν,όλες οι κάνες στραμένες πάνω μου και το ζώο με τον πάνθηρα πήγε και κρύφτηκε αντί να βοηθήσει.Αλλά από 390win8 τι να περιμένεις?Αυτοί με το ζόρι ξεχωρίζουν το δεξί από τ'αριστερό (όχι πάντα).Μπαίνουν και με πλατούν τα μοσχάρια,λες και δεν μας φτάνει ο γκασμάς έρχεται και η τσουγκρανα παρέα.
Πάντως επιβεβαιώνω τελικά,έτσι και κλείσει ο κύκλος δύσκολα χάνει τη βολή( για μακρινά σούτια μιλάμε)

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, deninho said:

Δοκίμασε να στρίψεις με χειρόφρενο 

Μπα,θα πετάξω άγκυρα,γενικά δεν είναι και ότι καλύτερο στην οδήγηση αλλά έχει άλλα καλά.Δεν είχα παίξει και το Lorraine για να τα συγκρίνω,βέβαια έτσι κι αλλιώς στόχος είναι το batchat 25 οπότε το βλέπω πιο πολύ σαν εκπαιδευτικό και του προσωπικού αλλά και εμού

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Μου στείλανε ότι κέρδισα ένα τ45, με την πρώτη νίκη που θα κάνω, μπήκα έπαιξα ένα ματς και τελικά το τ45 είναι ένα μικρό άρμα.. Ξενερα, αφού χαριζετε που χαριζετε βρε τσιπιδες δώστε ένα εξαρι!! :hehe:

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι.

 

 

Κανονι απο Τ127/Val II έχει όμως. Οταν δεν είναι 15 Τ45 απο κάθε μερια, σε κανα μήνα+++ θα μπορείς να φαρμαρεις κιλς με αυτό.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.