Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Πετυχαμε τυπο που είναι τόσο καρκινικός που τον θυμόμασταν απ τον Φλεβάρη του '16.

Χθες ηταν στην ομάδα μας, με Τ34. Εμείς είμασταν OHO και ΚV4.  Του είπα ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ Π0ΥΣΤΗ???, και του εσκασα 700αρα. Ο Δημητρακης ανεβηκε πάνω του και του εκοψε 800. 

 

Ειπα και στο all να τσεκάρουν τον ηληθιο που έχει τόσα Aces αλλά δε μπορεί να δώσει ουτε ένα replay γιατί κανει μπάμ το aimbot του ζήτησαν και οι άλλοι αλλά δε μιλαγε. Μετα μου εστειλε pm κατι πολωνικά, του ζητησα παλι replay και να κάνει ticket στο support οτι τον κατηγορώ αδικα. Εφυγε offline. :p 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όταν κανεις κανα 3ώρο να συπμληρώσεις 10 νικες με randoms, τι πρέπει να κάνεις μετά;

Α. Χριστοπαναγίες

Β. Σπάς ποντίκια

Γ. Τα Α και Β είναι σωστά

Δ. Τίποτα από τα ανωτέρω.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snips said:

Όταν κανεις κανα 3ώρο να συπμληρώσεις 10 νικες με randoms, τι πρέπει να κάνεις μετά;

Α. Χριστοπαναγίες

Β. Σπάς ποντίκια

Γ. Τα Α και Β είναι σωστά

Δ. Τίποτα από τα ανωτέρω.

 


Δ. Τα παρατάς στις 4 το πρωί, καταφέρνεις να κοιμηθείς μετά απο 1 ώρα, και ξυπνάς στις 9 κομμάτια ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, SirDiman said:

με τετοια ομαδα πφφφ....dee20a11c59640b7b3eb1515e66825d4.png

Έχει 2 μέρες όλο με τέτοια γίδια με βγάζει,έχω ρίξει πολύ πράμα σε συμπαίκτες,ζμπρώξιμο και τρακινγκ και άι σιχτήρ

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, astrolabos said:

Ένας μου έκανε παράπονα για εσένα. Μου λέει ότι τον έσπρωξες και τον έβρισες και ντροπή μου που έχω τέτοιους αξιωματικός στην clan μου :hehe:

Ναι ναι,τον στόλισα λιγάκι,είπε πως θα σε πει να μου τραβήξεις τ'αυτί :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.