Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Τελικά το καλύτερο που έχεις να κάνεις για να έχεις ήρεμο ΠΣΚ παίζοντας στο WOT είναι το εξής:

 

Α. Παίζεις με ηλίθιους.

Β. Αρχίζεις να γαμοσταυρίδια.

Γ. Ξαναπαίζεις με ηλίθιους.

Δ. ΤΚ έναν απο δαύτους.

Ε. Κατά την διάρκεια του ωριαίου ban που έφαγες, σκέφτεσαι ήρεμα, που θα πας για καφέ, για ποτό, για σουβλάκια κλπ.

Δ. Επιστρέφεις στο παιχνίδι και ξανακληρώνεσαι με ηλίθιους.

ΣΤ. ΤΚ ακόμα έναν γιατί έχεις φτάσει μέχρι εδώ.

Ακολουθεί μια ωραία μέρα...ξένιαστη...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απ'όλα έχει ο μπαξές!

 

Χθες ο άλλος (πολωνός βεβαίως βεβαίως) μπήκε σε t8 στο faceit να μου παίζει με 6άρι. Και άντε λες είναι νουμπάς, οκ. Ακούει τα γνωστά απ' όλους, "love n peace" και άλλα τέτοια χίπικα έλεγε, γυρνάει  και με την πλάτη το Su100y και κοιτάει μηπως του έρθει ο εχθρός έξω απο τον χάρτη!

Δεν θες και πολύ να του ανάψεις 2 στον κώλο, αν έχεις και νεύρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει και χειρότερα από αυτά που βριζω εγώ αποτι βλέπω..! Αυτό που δεν καταλαβαίνω με τίποτα (και εκνευρίζομαι) είναι που έχει ξεπαστρεφτει ή μισή ομάδα από δύο άρματα βαριά: γιατί πηγαίνει και η υπόλοιπη ομάδα ένας ένας και δεν περιμένουν να κάνουμε ένα ντου να τους φάμε; Κάνω συνεχώς καλους αγώνες πλέον, μαθαίνω τις πίστες σιγά σιγά και χάνουμε τουλάχιστον όταν είμαι τοπγκανερ από τέτοια. Έπαιξα όλα την εβδομάδα συνολικά 7 ώρες! Μεγάλο ρεκόρ! (Έφτασα τους 500 αγώνες!!)

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το Μ6! αρχικά το είχα για πατάτα αλλα με το που ξεκλείδωσα το VII κανόνι άλλαξα γνώμη πριν έριχνα μονο για να κάνει εντύπωση!

 

528516e4031d44b69429e58844580f28.png

 

 

Γνωρίζει κανεις γιατί το win8 έπεσε ξαφνικά σε μια μέρα από 790  στο 520?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, panos444 said:

Έχει και χειρότερα από αυτά που βριζω εγώ αποτι βλέπω..! Αυτό που δεν καταλαβαίνω με τίποτα (και εκνευρίζομαι) είναι που έχει ξεπαστρεφτει ή μισή ομάδα από δύο άρματα βαριά: γιατί πηγαίνει και η υπόλοιπη ομάδα ένας ένας και δεν περιμένουν να κάνουμε ένα ντου να τους φάμε; Κάνω συνεχώς καλους αγώνες πλέον, μαθαίνω τις πίστες σιγά σιγά και χάνουμε τουλάχιστον όταν είμαι τοπγκανερ από τέτοια. Έπαιξα όλα την εβδομάδα συνολικά 7 ώρες! Μεγάλο ρεκόρ! (Έφτασα τους 500 αγώνες!!)

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και να περιμένουν ρε Πάνο πως θα γίνει αυτό το ντου?Πληκτρολογόντας?Ή μήπως όταν κάθονται στην κόκκινη για να πάρουν damage για τα στατς τους?Χθες έχω έτοιμο κιλλ και χώνεται ο μαλάκας με το 50 100 μπροστά στην κάνη του Scorpian,αντίο ζωή μαλάκα.

Η μήπως περιμένεις από τα ζώα που εκεί που σημαδεύεις έρχονται και πέφτουν πάνω σου ενώ έχει 2 γήπεδα χώρο δίπλα σου μόνο και μόνο γιατί ή χάζευαν αλλού ή είχαν πατήσει το RR και χάιδευαν τη βέργα τους?Αυτοί είναι ζώα τελειωμένα.

Χθες πάλι ένα βλήμα με cromwell πήγε να ραμάρει ένα Ο-Ι EXP.Δεν βρήκε ο παπάς να θάψει.Μην το ψάχνεις,ειδικά το σκ πάρτους στην πλάκα,Εγώ χθες έτσι και ήθελα να καμπερώσω κάπου το έκανα ο κόσμος να χαλάσει.Έβλεπα ντομάτα με light ή med σε θέση για TD?Σπρώξιμο και μετά θάνατο ασπίδα.

17 hours ago, Snips said:

Αγαπημένο άρμα το Μ6.

Παπάδες κάνει,έχει κανονάρα,αν δεν ήταν και σαν πολυκατοικία θα ήταν τέλειο.Με καλό προσωπικό σπέρνει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Γιατί ρε αλητεζ μου το κρύβατε αυτό το θαύμα τόσο καιρό?????/?

 

shot_254.jpg

 

4η μαχη, 75% crew.

a)Δηλαδή με λαμπα και camo τι θα κάνει???

b)Πόσο πιο IMBA/Broken/OP είναι το Τ67 και η γάτα????

 

Replay

http://wotreplays.com/site/2969818

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2016 at 3:03 PM, raziel said:

cromwell πήγε να ραμάρει ένα Ο-Ι EXP

suicide ram kανω και εγω οταν ειναι σιγουρο οτι θα νικισουμε ,γιατι οχι?:Ρ

 

Το γατακι δεν ειναι τοσο ΟΡ οσο ηταν πριν το καταστρεψουν στο τελευταιο νερφ(κλαψαν οι ντοματες οτι , ενταξei δεν ,ηταν και τοοσοΟΡ)

i miss you hellcat (and bert :( )

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

On 9/23/2016 at 11:20 PM, SirDiman said:

suicide ram kανω και εγω οταν ειναι σιγουρο οτι θα νικισουμε ,γιατι οχι?:Ρ

 

Το γατακι δεν ειναι τοσο ΟΡ οσο ηταν πριν το καταστρεψουν στο τελευταιο νερφ(κλαψαν οι ντοματες οτι , ενταξei δεν ,ηταν και τοοσοΟΡ)

i miss you hellcat (and bert :( )

Αν διαβάσεις όλο το μύνημά μου θα καταλάβεις πως δεν επρόκειτο να νικήσουμε,να ραμάρει από το πλάι λογικό,αυτός πήγε σε μετωπική με 120 health.

22 hours ago, Rusty_Cookie said:

Σιγα τη σαβούρα. Αν εχετε 40€ για ξοδεμα καντε μια χαρη στον εαυτό σας και παρτε το Τ34-3

Μια χαρά είναι το G αρκεί να ξέρεις να παίζεις χωρίς να βασίζεσαι στο armor σου.

Link to comment
Share on other sites

kaλο αλλα σε 3-4 σηκώνει ενα σχόλιο

Με σειρα απο το tiger και κατω.

 

  • δεν ηταν το μοναδικο που μπορουσε να κινηθεί πληρως υποθαλάσσια , πχ δειτε το Μ4 με το σωλήνα και τη "κουρτίνα" :Ρ
  • Δεν εκρηγνυόταν ή καιγοταν παντα ενα αρμα, αρκουσε να πεθάνει κάποιος ή και ολο το πλήρωμα απο penetraded shell μιας καιαυτο πεταγε λιωμενο σιδερο παντου μεσα στο αρμα
  • για την επικοινωνία με τον εξω κόσμο πχ στρατιώτες πανω ή πισω στο αρμα υπήρχε ενα τηλεφωνο εξωτερικα που μπορούσαν να μιλήσουν με τον κομαντερ (δεν ειμαι και 100% σιγουρος για τα ρωσσικα Τ34 )
  • τα γερμανικα ειχαν τα καλυτερα οπτικα του πολεμου ,γιαυτο ακουμε για ιστοριες για sniper Tiger και το τρομερο 88αρι ( αν και πολλες απο αυτες δεν ηταν tiger αλλα καποιο pz 3/4 που αναγνωρισαν λαθος οι σύμμαχοι)
  • Αυτο με τα ροκετ λαντσερ δεν ισχυει , αρχικες εκδοσεις οπως το panzerfaust ειχε πολυ μικρη εμβελεια (20-30 μετρα) και πολλες φορες ηταν αυτοκτονια για τον στρατιωτη
  • To panzer ix δεν υπηρξε ουτε σαν ιδεα :Ρ γενικα μετα το king tiger θα ειχαμε την σειρα Ε αν δεν τελειωνε ο πόλεμος

tanks are awesome

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.