Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Φυσάει το T37! το μονο scout μέχρι στιγμής που έχω ευχαριστηθεί
Πήρα απόφαση να κάνω το γυναικείο πλήρωμα αμερικανές και να τις ρίξω στη σειρά που είναι top of the tree και σήμερα έχω πάρει 4 φορες master

 

ea74b72f87f94b509eaa2d3fa6b0bfae.pngfd9c2a691cb84a35b8d226a9c3ddd95d.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Deus said:

Φυσάει το T37! το μονο scout μέχρι στιγμής που έχω ευχαριστηθεί
Πήρα απόφαση να κάνω το γυναικείο πλήρωμα αμερικανές και να τις ρίξω στη σειρά που είναι top of the tree και σήμερα έχω πάρει 4 φορες master

 

ea74b72f87f94b509eaa2d3fa6b0bfae.pngfd9c2a691cb84a35b8d226a9c3ddd95d.png

 χρυσές βαράς και σε βάζει μέσα?

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Ε γνωστό ήταν. 3700 gold.

Απλά δεν τα αξίζει. Οταν βγει στο tech tree με -30% παει κ ερχεται.  Aλλά έτσι? Εστω οτι αγνοώ οτι τρυπιέται με ΗΕ απο το Τ67, (!!!) και όλα τα άλλα που αντε αντισταθμίζονται απο τα 600 burst damage, το γεγονός και μόνο οτι θα βλέπει skorpion και Σια, ειδικα αργα τα βραδια που παίζουμε,  το κάνει απλα ένα sex toy για μαζόχες. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rusty_Cookie said:

Ε γνωστό ήταν. 3700 gold.

Απλά δεν τα αξίζει. Οταν βγει στο tech tree με -30% παει κ ερχεται.  Aλλά έτσι? Εστω οτι αγνοώ οτι τρυπιέται με ΗΕ απο το Τ67, (!!!) και όλα τα άλλα που αντε αντισταθμίζονται απο τα 600 burst damage, το γεγονός και μόνο οτι θα βλέπει skorpion και Σια, ειδικα αργα τα βραδια που παίζουμε,  το κάνει απλα ένα sex toy για μαζόχες. 

Δεν είναι για εκείνες τις ώρες ούτε με σφαίρες,δεν θα βρίσκει ο παπάς να θάψει στο πρώτο 5λεπτο

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος raziel έγραψε:

Rusty?Ωραία σπότερς είχαμε χθες,να σου τυλίξω κάνα δυό κιλά για το σπίτι?Γαμώ το γονιό τους γαμώ

:hehe: 

Ηταν οι σιεμκα μπαμπάδες, σημερα θα logαρουν για σουκου και τα σιεμκα παιδακια τους. 

Βγάζω μισό Μ που θελω για torsion bars και skorpion ξανα απο δευτέρα 

Link to comment
Share on other sites

Aσταδιάλα. Πηρα ace με τον τενεκε 4 σε 50 μαχες και κλείδωσα το line. Oλα aced.

Και μαλλον θα το πουλήσω το παλιοτανκ γιατι τα ΗΤ είναι το class της φαπας στο τιερ 10, δυστυχώς. Εκτός και αν εχεις Ε5 ή Type 5.

 

shot_271.jpg

 

εχω και Replay αλλα είναι πολύ μετριο, τίποτα το θεαματικό. Απλο φαρμ απο σιεμκες.

http://wotreplays.com/site/3007943#redshire-rusty_cookie-is-4

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

mWY9Ys8.jpg

To E 25 που συνεργαζόμασταν, έβγαλε 2k+ assistance dmg :D

 

εδιτ: για όποιον δε βαριέται να βλέπει replays από SPG, εδώ είναι το λινκ: http://wotreplays.com/site/3008581

Έγινε επεξεργασία από deninho
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.