Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

13 minutes ago, SirDiman said:

ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩ

παραλιγο TD15.3....ΓΑΜΩ αν δε με ετρωγε το παλιο αρτι .... http://prntscr.com/d7k3jz

Το type 4 heavy σας σε ντουβάρι χτύπησε?Σε ποιό είσαι?Στο t55 ή Htc?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το Γαλλικό με σήμα την κότα,τρολλάρει καλά το άρμα,πήρα το μεγάλο πακέτο και σε 15 μάχες καταστάρησε το πλήρωμα που το ξεκίνησα με 50%.Κουβαλάει καλά αλλά θέλει υποστήριξη.Βέβαια ως συνήθως έπεσα χθες στα μισά παιχνίδια σε κουκουρούκου ομάδες,κρατούσαμε ολόκληρο flank εγώ και ένα is3 vs 6 heavies και γενικά πήγαινε όλη η βραδιά έτσι.Αυτό σε πλατούν ειδικά τριπλό θα γαμεί και θα δέρνει,άσε που το βλέπω να ξεσκίζει τα strongholds

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, astrolabos said:

Εγώ πάντως πέτυχα δύο μαζί με το Τ-10 και τους πέρασα πάσο και τους δύο :p Μόνος μου εγώ, δύο αυτοί στο Cliff στο λόφο στη στροφή τέρμα δεξιά.

Κι εγώ δεν θα είχα πρόβλημα με τα 2 Τ32 και 2 IS3 (τουλάχιστον θα έκανα περισσότερη δουλειά) αν δεν μου έβγαινε συνεχώς από το πλάι ένα IS6,ήταν ο μόνο που μου πέρναγε βολές κι ενώ ο μαλάκας μου με το IS3 θα μπορούσε να κόβει αυτόν προτίμησε να παίζει στο λοφάκι που έπαιζα εγώ με τους άλλους 4 μιας και ως γνωστόν κατεβάζει κανόνι το IS3 και είναι ιδανικό για λόφους :hehe:,γαμώ τις επιλογές έκανε το παλλουκάρι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.