Jump to content



Far Cry gone gold!!!


unstoppable

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Το πηρα χ8ες απο την φωκια στην στουρναρη, το δοκιμασαμε με το mortisboy με μια Ti4200@292/567 και με μια FX5900@444/900.

Στην Ti φαινεται ενα τυπικο καλο παιχνιδι, στην Fx βλεπεις απλα...ενα αλλο, απειρος καλυτερο παιχνιδι.Με τις ιδιες ρυθμισεις ολες στο "very high" παιζανε και οι 2 καρτες, με μεγαλυτερο lag ομως απο την Ti.

Memory usage....375MB!!!

Σε καρτες Dx9.0 ο τροπος που rendaρει αλλαζει, και εχεις επιλογες για cartoon, paradise, cold και διαφορα αλλα, με αρκετα ενδιαφερουσες απεικονισεις.

πολυ πολυ καλο game, χαλαλι και τα κοψιδια που χασαμε χθες....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nick47 [Χθες, στις 22:23]

Πραγματικά πολύ υψηλές απαιτήσεις έχει.Παίζει στο σύστημά μου ή θα σέρνεται?Εσάς παίζει άνετα?

To δοκιμασα σε ενα P4@3.0 2x256MB, σε abit max3 και raid0 2x120GB Maxtor.

Στην αρχη με μια GF4 Ti@292/567 και μια GFfx 5900@444/900.

Οι ρυθμισεις ηταν:

1024x768

2x AA

2x AF

Best image quality

και στο παιχνιδι ολα στο "very high"

Με την GF4 εκανε συνεχομενα μικρα σπασιματα, και η ποιοτητα των γραφικων ηταν σχετικα καλη. Με την 5900 τα σπασιματα περιοριστηκαν κατα πολυ μονο που διαρκουσαν ελαχιστα περισσοτερο σε σχεση με την GF4, η ποιοτητα λογω συμβατοτητας με το DX9.0 ηταν κλασσεις ανωτερη σχεδον σε ολους τους τομεις.

Επισης με την GF4 η αισθηση της κινησης και της καταδειξης στοχου απο το ποντικι ηταν σχεδον λαστιχενια, ενω με την fx ολα ηταν κανονικα

...Το εnviromental map στο νερο ειναι απιστευτο. :woot:

Δειτε και τον editor, καντε load μια πιστα και πλοηγηθητε σαν spectator....:worship:

Επισης πεταχτε ενα πτωμα μεσα στο νερο και πυροβοληστε το...το πτωμα στριφογυρναει επιπλεοντας μεσα, και το αιμα διαχεεται στο νερο. :X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 13:40]

EINAI AΠΑΝΘΡΩΠΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SUPER EASY :(

Εσυ το εχεις βγαλει?Πρεπει να πας στην αλλη ακρη να ενεργοποιησεις τον elavator και μετα να πας στο elavator:toomuchne :toomuchne :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

vouda, καλυτερα να μην το δεις....ακου με.....

θα παθεις μονιμη εγγεφαλικη βλαβη.....

ΥΓ εκτος αν εχεις 5900 'η 9800

Ασταματητε...δεν εχω φτασει καν εκει....ειμαι σε ενα σημειο με εναν...κρεμασμενο καρχαρια

(τον οποιο εχω πετσοκοψει...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Χθες, στις 22:13]

λοιπόν... 9800προ έχω... κάνει να δω screenie? ανεβάστε τπτ... ή φέρτε μου το dvd σπίτι:p... κωλοσέρβερς... μόνο 1,3gb έχω κατεβάσει ως τώρα...

Για τετοια πραγματα η dsl δεν αρκει;) ,screenies θα βρεις παντου στο net αλλα και παλι αν δεν το δεις κατα την διαρκεια του παιχνιδιου δεν μπορεις να καταλαβεις τα απιστευτα γραφικα του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Χθες, στις 22:13]

λοιπόν... 9800προ έχω... κάνει να δω screenie? ανεβάστε τπτ... ή φέρτε μου το dvd σπίτι

9800 ?:blink:

KAI ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ?:woot:

Που μενεις να στο στειλω αυριο... :bigsmile: (προς χαριν του synch utility που με εσωσε :innocent: )

Στα screenshots δεν φαινεται τπτ:toomuchne, οπως λεει και ο unstopable

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.